اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور آفریقای جنوبی

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور آفریقای جنوبی * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور آفریقای جنوبی * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور آفریقای جنوبی * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور آفریقای جنوبی

ثبت شرکت در کشور آفریقای جنوبی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور آفریقای جنوبی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور آفریقای جنوبی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور آفریقای جنوبی فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور آفریقای جنوبی

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور آفریقای جنوبی

مراحل ثبت شرکت در کشور آفریقای جنوبی

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور آفریقای جنوبی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور آفریقای جنوبی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور آفریقای جنوبی هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در آفریقای جنوبی

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

آفریقای جنوبی ، جنوبی ترین کشور در قاره آفریقا می باشد .تنوع ، زیبایی طبیعی بسیار زیاد ، اقتصاد در حال رشد و فرهنگی مشهور این کشور را به یک مقصد مطلوب برای سرمایه گذاران جهت سرمایه گذاری و ثبت شرکت تبدیل کرده است.

در این مقاله به صورت جامع با کشور آفریقای جنوبی ،شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی ، ثبت شرکت در آفریقای جنوبی ، مراحل ثبت شرکت در آفریقای جنوبی و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد.

همچنین شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در آفریقای جنوبی می توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند.

سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود.

ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور افرقای جنوبی به موفقیت های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی کشوری در جنوب آفریقا و در سواحل دو اقیانوس اطلس و هند می باشد. این کشور با جمعیتی  حدود ۵۹٫۶ میلیون نفر چهارمین کشور پرجمعیت آفریقا و بیست و سومین کشور پرجمعیت جهان است.آفریقای جنوبی دارای سه شهر پرتوریا (قوه مجریه) ، کیپ تاون (قوه مقننه) و بلومفونتاین (قوه قضاییه)  که 3 پایتخت این کشور هستند.

ژوهانسبورگ ، بزرگترین منطقه شهری در این کشور و مرکز تجارت استان پرجمعیت گائوتنگ است. دوربان ، بندری در اقیانوس هند ، یک مرکز بزرگ صنعتی است. شرق لندن و پورت الیزابت که هر دو در امتداد ساحل جنوبی کشور واقع شده اند ، از مراکز مهم تجاری ، صنعتی و فرهنگی در آفریقای جنوبی هستند.

در آفریقای جنوبی 11 زبان رسمی وجود دارد؛ که 9 زبان آن از زبان‌های آفریقایی خانوادهٔ بانتو است و دو زبان آن از زبان های اروپایی می باشد
( یکی زبان آفریکانس و دیگری زبان انگلیسی که در تجارت و عرصهٔ عمومی استفاده زیادی دارد).

مهاجرت های زیاد به آفریقای جنوبی باعث شده که این کشور از لحاظ نژادی بسیار متنوع باشد. بیشترین جمعیت‌های دورگه و اروپایی و هندی در در این کشور مستقر شده اند .

شرایط اقتصادی آفریقای جنوبی

از لحاظ رده‌بندی سازمان ملل آفریقای جنوبی کشوری با درآمد متوسط همراه با منابع غنی و توسعه یافته از نظر مالی، قانونی، ارتباطات، انرژی و بخش‌های حمل و نقل است و دارای بازار سهام (بورس اوراق بهادار JSE) است که جز ۱۰ بازار سهام بزرگ دنیا می باشد.پول رایج آفریقای جنوبی  رند است که جز ۱۵ کشور برتر دارای پول رایج دنیا می باشد.

امتیاز آزادی اقتصادی آفریقای جنوبی 59.7 است ، که اقتصاد آن را در رتبه 9921 در شاخص 2021 قرار داده است. نمره کلی آن 0.9 امتیاز افزایش یافته است ، دلیل اصلی آن بهبود کارایی قضایی است. آفریقای جنوبی در بین 47 کشور در منطقه جنوب صحرای آفریقا در رتبه 9 قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه ای است .همین عوامل باعث شده تا سرمایه گذاران زیادی تمایل به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آفریقای جنوبی داشته باشند.

رشد ناخالص داخلی در این کشور 804.7 میلیارد دلار بوده که نسب به سال گذشته 0.2 رشده داشته که این کشور را جز ۵۰ کشور ثروتمند دنیا قرار داده است.
آفریقای جنوبی در بسیاری از حوزه ها کشوری پیشرفته ‌است. این پیشرفت وتوسعه حول چهار منطقه کیپ تاون، بندر الیزابت، دوربان و پروتوریا – ژوهانسبورگ اتفاق افتاده‌است که باعث رشد چشمگیری در این مناطق شده.

مزایای ثبت شرکت در آفریقای جموبی

هر کشوری برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه های مختلف مزایای ویژه ای را در نظر میگیرد . سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آفریقای جنوبی هم مزایایی دارد که  در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد.

ثبت شرکت در آفریقای جنوبی ساده و ارزان است زیرا: درآفریقای جنوبی به حداقل سرمایه 1 دلار آمریکا برای ثبت شرکت های LLC نیاز دارد. فقط یک مدیر و یک سهامدار برای ثبت شرکت در آفریقای جنوبی لازم است که می توانند از هر ملیتی باشند. پروژه های تحقیق و توسعه با سرمایه گذاری اولیه کمتر از 400000 دلار آمریکا واجد شرایط کمک های مالی تا 200000 هزار دلار هستند.
شرکت های ثبت شده خارجی در آفریقای جنوبی که در پروژه های تحقیق و توسعه مربوط به علم و فناوری سرمایه گذاری می کنند می توانند بازپرداخت های دولتی را به ارزش 150٪ هزینه عملیاتی انجام دهند.
سود سهام و سود سرمایه ای که از شرکت های خارجی دریافت می شود ، در صورتی که شرکت محلی حداقل 10٪ سهام شرکت خارجی را که وجوه خود را بازپس می گیرد ، در اختیار داشته باشد ، از مالیات شرکت معاف است.

شرکت های سرمایه گذاری در صنعت گردشگری و تولید می توانند از کمک های مالی دولتی برخوردار شوند.
آفریقای جنوبی بیش 100 قرارداد مالیاتی و همچنین بیش از 50 قرارداد سرمایه گذاری دو جانبه برای کاهش مالیات های پرداختی ،عوارض گمرکی ، صاردات و صادرات امضا کرده است.

آفریقای جنوبی بهترین نقطه ورود به بازار گسترده آفریقا می باشد .آفریقا برای تسهیل تجارت بین قاره ای بسیار متکی به کشتی ها و بنادر است.  آفریقای جنوبی نه تنها دارای بزرگترین بنادر آفریقا است ، بلکه یک توقف طبیعی نیز در مسیرهای اصلی حمل و نقل بین اروپا ، آمریکا ، آسیا و استرالیا فراهم می کند.

 

انواع ثبت شرکت در آفریقای جنوبی

ثبت شرکت در آفریقای جنوبی مزایای ویژه ای داشت که برخی از مهمترین آنها را بررسی کردیم.اما در این بخش با انواع ثبت شرکت در آفریقای جنوبی آشنا خواهیم شد.

شرکت با مسئولیت محدود : یک شرکت با مسئولیت محدود آفریقای جنوبی می تواند با 1 مدیر و 1 سهامدار تشکیل شود ، هیچ شرطی برای مقیم بودن مدیر و سهامدار و همچنین حداقل سرمایه وجود ندارد.

شرکت سهامی عام: برای ثبت شرکت از نوع سهامی عام باید بدانید که این شرکت با 3 مدیر و 1 سهامدار شکل می گیرد که می توانند خارجی و غیر مقیم باشند. علاوه بر این ، حداقل شرط حداقل سرمایه وجود ندارد.

دفتر شعبه : دفتر شعبه در آفریقای جنوبی مجاز به انجام فعالیت های تجاری می باشد درآمد حاصل از یک دفتر شعبه با نرخ مالیات شرکت دریافت می شود.  علاوه بر این ، هیچ مالیات اضافی یا مالیات حواله شعبه برای آن درآمد وجود نخواهد داشت.

شرکت سرمایه گذاری مشترک : شرکت های خارجی ممکن است برای ارائه کالا / خدمات در آفریقای جنوبی با یک شرکت آفریقای جنوبی وارد یک سرمایه گذاری مشترک شوند. سرمایه گذاری مشترک می تواند یک شرکت با مسئولیت محدود باشد.

 

قوانین ثبت شرکت در آفریقای جنوبی

به دلیل قوانین و مقررات ویژه ای که در کشور آفریقای جنوبی وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه ای باعث می شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور برای شما بسیار سود آور شود.

موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه  ثبت شرکت ، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه ای می تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور آفریقای جنوبی برای شما به همراه داشته باشد.

برای ثبت شرکت در آفریقای جنوبی قوانین خاصی وجود دارد که برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد:مالیات بر ارزش افزوده با دو نرخ دریافت می شود: نرخ استاندارد (15٪) و نرخ صفر (0٪). لیست اقلام درجه صفر در قانون مالیات برارزش افزوده شامل آرد نان سفید ، آرد کیک و نوار بهداشتی است. سال مالیات سال تقویمی است. 

با این حال ، شرکت ها آزاد هستند که پایان سال مالی خود را اتخاذ کنند. اظهارنامه های سالانه مالیات بر درآمد باید ظرف مدت یک سال تا پایان سال مالیاتی شرکت ارائه شود.شرکت هایی که درآمد سالانه آنها از 2.8 میلیون دلار بیشتر است باید ماهانه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده را ارائه دهند. شرکت های دیگر باید هر دو ماه یک بار اظهارنامه ارائه دهند

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در آفریقای جنوبی ، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد.

سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در آفریقای جنوبی موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود.

ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور آفرقای جنوبی به موفقیت های چشمگیری دست یابید.

با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه ای که کشور آفریقای جنوبی برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده ای درخشان برای کسب و کار شما باشد.

همچنین شما عزیزان می توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آفریقای جنوبی با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

 
Rate this page