اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور اتریش

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور اتریش * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور اتریش * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور اتریش * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور اتریش

ثبت شرکت در کشور اتریش

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور اتریش را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور اتریش میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور اتریش فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور اتریش

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور اتریش

مراحل ثبت شرکت در کشور اتریش

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور اتریش میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور اتریش را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور اتریش هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور اتریش

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور اتریش، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در اتریش، ثبت شرکت در کشور اتریش، مراحل ثبت شرکت در کشور اتریش و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در کشور اتریش در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی اتریش با شرایط اقتصادی کشور، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید.

شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور اتریش می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور اتریش به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور اتریش

اتریش کشوری است که در اروپای مرکزی واقع شده است. این کشور با مساحت ۸۳۸۷۸ کیلومتر مربع هم اندازه امارات است. همچنین طبق سرَماری انجام شده در سال ۲۰۲۰ جمعیت این کشور ۸۹۰۲۶۰۰ میلیون نفر پزاش شده است. کشور اتریش از ۹ ایالت تشکیل شده است و پایتخت آن وین می‌باشد. زبان رسمی کشور اتریش آلمانی می‌باشد. که ۹۸ درصد مردم به آین زبان صحبت می‌کنند همچنین اقلیتی از مردم به زبان‌های کروات، اسلوانیایی و مجارستانی صحبت می‌کنند.

کشور اتریش از شمال با آلمان و جمهوری چک، از جنوب با ایتالیا و اسلوونی، و از غرب با سوئیس و لیختنشتاین و از شرق با اسلواکی و مجارستان مرز مشترک دارد. مطبق با آمارهای گزارش شده در سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ میلادی، حدود 59.9 درصد مردم اتریش کاتولیک و حدود 3.5درصد از مردم اتریش اونجلیست هستند. همچنین طبق گزارش سرشماری سال ۲۰۱۵ حدود ۲۰٪ از مردم اظهار داشتند که دین ندارند. اتریش به طور مداوم بین ۲۰ کشور ثروتمند جهان در سرانه تولید ناخالص داخلی قرار دارد. این کشور از نظر رفاه در سطح بالایی قرار دارد و در سال ۲۰۱۸ در رتبه ۲۰ جهان از نظر شاخص توسعه انسانی قرار گرفت. وین به طور مداوم در شاخص‌های کیفیت زندگی در سطح بین المللی قرار دارد.

شرایط اقتصادی در کشور اتریش

امتیاز آزادی اقتصادی اتریش 73.9 است که اقتصاد این کشور را در رتبه ۲۵ شاخص جهانی سال ۲۰۲۱ قرار داده است. نمره کلی آن 0.6 واحد افزایش یافته است که دلیل اصلی آن بهبود کارایی قضایی است. اتریش در بین ۴۵ کشور منطقه اروپا از نظر اقتصادی در رتبه سیزدهم قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه‌‌ای و جهانی است. اتریش به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا، ۴۵ قرارداد تجاری ترجیحی در حال اجرا دارد. نرخ تعرفه وزنی معاملات تجاری (معمول بین اعضای اتحادیه اروپا) ۳ درصد است. اتریش در سال ۲۰۱۵ جزو ۱۴ کشور برتر از نظر سرانه تولید ناخالص داخلی بود.

گردشگری بین المللی جزو مهمترین بخش‌های اقتصادی اتریش است. یکی از شرکای تجاری قدیمی اتریش آلمان است که این دو کشور رواط خوبی باهم دارند همچنین رشد سریع اقتصادی آلمان منجر به آسیب پذیر شدن اقتصاد اتریش شده است. اتریش از زمان عضویت در اتحادیه اروپا، روابط نزدیکتری با دیگر اقتصادهای اتحادیه اروپا پیدا کرده است و از این طریق وابستگی اقتصادی خود را به آلمان کاهش داده است. علاوه بر این، عضویت در اتحادیه اروپا باعث هجوم سرمایه گذاران خارجی به دلیل دسترسی اتریش به بازار واحد اروپا و مجاورت با اقتصادهای مشتاق اتحادیه اروپا شده است.

ثبت شرکت در کشور اتریش

مزایای ثبت شرکت در کشور اتریش

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اتریش هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

انواع ثبت شرکت در کشور اتریش

شرکت با مسئولیت محدود : این نوع شرکت تجاری برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ایده آل است. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اتریش به حداقل یک مدیر و یک سهامدار  و همچنین حداقل سرمایه 10000 یورو نیاز می باشد. برای ثبت این نوع شرکت نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامدار نمی باشد.
شرکت سهامی : برای ثبت شرکت سهامی در اتریش به حداقل یک سهامدار، یک مدیر و حداقل سرمایه 70000  یورو نیاز می باشد. این نوع شرکت برای پروژه های بزرگ که نیاز به جمع آوری سرمایه عمومی دارند توصیه می شود. برای ثبت این نوع شرکت نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامدار نمی باشد.
دفترشعبه : قانون شرکت اتریش اجازه می دهد یک دفتر شعبه 100٪ متعلق به شخص یا شرکت خارجی باشد ، و همچنین دامنه فعالیت آن توسط شرکت مادر تعریف می شود. دفتر شعبه مجاز است که یک تیم مدیریت مستقل داشته باشد و حساب بانکی شرکتی مستقر در اتریش را داشته باشد. تعیین یک شخص یا نهاد مقیم به عنوان نماینده قانونی در مقامات مالیاتی برای شعبه ای از شرکت های خارجی الزامی است.
نمایندگی : این نوع شرکت مجاز به خرید و فروش مستقیم در اتریش نیست. بسیاری از سرمایه گذاران قبل از تأسیس یک شرکت جدید از صفر در اتریش ، ترجیح می دهند بازار را جستجو کنند و از طریق دفتر نمایندگی به فعالیت های تبلیغاتی بپردازند.

قوانین ثبت شرکت در کشور اتریش

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور اتریش وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور اتریش برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور اتریش برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور اتریش قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد:

مطابق با قانون تجارت اتریش هر شرکت تجاری باید برای مالیات شرکت در اداره مالیات فدرال ثبت نام کند. مالیات شرکت برای درآمد محلی و بین المللی با نرخ استاندارد ۲۵٪ اعمال می‌شود. نرخ مالیات بر ارزش افزوده در اتریش ۲۰ درصد است. مشاغل باید اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده خود را به صورت ماهانه ثبت کرده و هر ساله در ماه ژوئن مالیات بر ارزش افزوده خود را پرداخت کنند. کارفرمایان در اتریش باید بیمه تأمین اجتماعی را با نرخ ۲۲٪ از حقوق ناخالص کارمندان خود پرداخت کنند. سود سهام و سود سرمایه‌‌ای برای شرکت مادر و شرکت‌های های تابعه آن که مستقر در اتحادیه اروپا هستند از مالیات معاف خواهند بود.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور اتریش، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور اتریش باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور اتریش موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور اتریش به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور اتریش برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور اتریش با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

 

Rate this page