اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور اروگوئه

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور اروگوئه * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور اروگوئه * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور اروگوئه * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور اروگوئه

ثبت شرکت در کشور اروگوئه

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور اروگوئه را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور اروگوئه میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور اروگوئه فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور اروگوئه

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور اروگوئه

مراحل ثبت شرکت در کشور اروگوئه

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور اروگوئه میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور اروگوئه را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور اروگوئه هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور اروگوئه

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

اروگوئه از جمله کشور های آمریکای جنوبی است که با داشتن زیرساخت های مناسب، وجود زمین های کشاورزی فراوان و همچنین وجود مناطق ویژه آزاد، فرصت های سرمایه گذاری ویژه ای را در اختیار سرمایه گذاران و شرکت های خارجی قرار داده است. اروگوئه در مورد سرمایه گذاری مستقیم خارجی و ثبت شرکت قوانین ویژه ای دارد که با آن ها آشنا خواهیم شد. در این مقاله از وب سایت ثبتا به صورت جامع با کشور اروگوئه، شرایط اقتصادی، ثبت شرکت در کشور اروگوئه و همچنین مراحل و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور آشنا خواهیم شد. شما عزیزان در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص ثبت شرکت در کشور اروگوئه می‌توانید با کارشناسان موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در این مورد شما را راهنمایی کنند. ثبت شرکت در کشور اروگوئه از جمله موضوع های مهمی است که می بایست با مشاوره و راهنمایی در یک مسیر اصولی انجام شود. موسسه ثبتا به عنوان یکی از شرکت های معتبر در زمینه ثبت شرکت، اخذ ویزا، مهاجرت و… به افراد و سرمایه گذارانی که تمایل به ثبت شرکت در این کشور را دارند خدمات ویژه ای را ارائه می دهد.

آشنایی با کشور اروگوئه

اروگوئه کشوری واقع در جنوب شرقی آمریکای جنوبی است که با آرژانتین از غرب و جنوب غربی و با برزیل از شمال و شمال شرقی مرز مشترک دارد. پایتخت این کشور شهر مونته‌ویدئو است. اروگوئه جمعیتی معادل با 3519000 نفر دارد که 1.8 میلیون نفر آن در پایتخت کشور زندگی می‌کنند. . کشور اروگوئه به عنوان یکی از سکولارترین کشور های آمریکای جنوبی شناخته می‌شود. واحد پول این کشور پزوی اروگوئه است و زبان رسمی آن اسپانیایی است. بیش از نیمی از مردم این کشور مسیحی هستند. همچنین بیش از 80 درصد مردم نیز سفیدپوست هستند. اکثر مردم اروگوئه از تبار اسپانیایی و ایتالیایی‌اند. اروگوئه دارای اقتصادی با درآمد بالا است. کشاورزی نقش مهمی در تاریخ و هویت ملی این کشور ایفا کرده ‌است و تا اواسط قرن بیستم تمامی کشور مانند یک چراگاه بزرگ بود. این کشور در آمریکای لاتین از نظر دموکراسی، صلح ، دولت الکترونیکی و… در رتبه اول قرار دارد. اهمچنین یکی از اعضای بنیانگذار سازمان ملل، OAS ،Mercosur و جنبش عدم تعهد است.

شرایط اقتصادی کشور اروگوئه

امتیاز آزادی اقتصادی اروگوئه 69.3 است و اقتصاد این کشور را در رتبه 44 شاخص جهانی سال 2021 قرار داده است. امتیاز کلی آن 0.2 درجه افزایش یافته است که دلیل اصلی آن بهبود سلامت مالی است. اروگوئه در بین 32 کشور منطقه آمریکایی در رتبه 4 قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه ای و جهانی است. اروگوئه هشت قرارداد تجاری ترجیحی در حال اجرا دارد. نرخ تعرفه وزنی معاملات 6.6 درصد است و 53 اقدام غیرحرفه ای در حال اجرا است. اروگوئه جزو پیشرفته‌ترین کشورهای آمریکا لاتین قرار دارد. مهم‌ترین بخش‌های اقتصادی در اروگوئه کشاورزی، دامداری و ماهی‌گیری هستند. بیش از ۱۵ درصد از تولید ناخالص داخلی اروگوئه به بخش کشاورزی و دامداری اختصاص دارد. برنج، گندم، جو، ذرت، تخم آفتابگردان، تره‌بار، توتون، تنباکو و انواع میوه از فراورده‌های کشاورزی هستند. بین سالهای 2007 و 2009، اروگوئه تنها کشور در قاره آمریکا بود که از نظر فنی رکود اقتصادی را تجربه نکرد. صنعت گردشگری در اروگوئه بخش مهمی از اقتصاد آن است که سالانه گردشگران زیادی را جذب می کند. در سال‌های اخیر، اروگوئه بیشتر انرژی خود را صرف پیشرفت در زمینه فناوری اطلاعات کرده ‌است و تبدیل به یکی از صادرکنندگان تکنولوژیی در آمریکای لاتین شده ‌است.

ثبت شرکت در کشور اروگوئه

مزایا ثبت شرکت در کشور اروگوئه

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور اروگوئه هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

 

انواع ثبت شرکت در کشور اروگوئه

شرکت با مسئولیت محدود: برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود به حداقل به دو سهامدار و یک مدیر نیاز می باشد که می توانند افراد حقیقی یا حقوقی باشند. همچنین مدیر و سهامداران می توانند از هر ملیتی باشند و ملزم به اقامت در اروگوئه نیستند. حداقل سرمایه لازم برای ثبت این نوع شرکت یک دلار آمریکا است.
شرکت منطقه آزاد: برای ثبت این نوع شرکت به یک مدیر و دو سهامدار نیاز است. که می توانند از هر ملیتی باشند. اگر دارایی یک شرکت منطقه آزاد، بیش از 585000 دلار آمریکا باشد یا گردش مالی آن سالانه بیش از 2 میلیون دلار باشد ، مورد بازرسی قانونی قرار می گیرد.  همچنین باید یک نماینده ثبت شده منصوب کند که می تواند شخص حقیقی یا حقوقی باشد و باید در اروگوئه اقامت داشته باشد. این نهاد به استثنای برخی موارد، از پرداخت مالیات سود معاف است.
دفتر شعبه: قانون شرکت های اروگوئه به اشخاص حقوقی خارجی که به دنبال تأسیس مراکز دائمی در اروگوئه هستند، اجازه می دهد تا شعبات خود را در اروگوئه افتتاح کنند. برای ثبت این دفاتر شعبه نیاز به یک نماینده قانونی است که باید در اروگوئه اقامت داشته باشد. دفتر شعبه اروگوئه شخص حقوقی جداگانه ای محسوب نمی شود بلکه شرکت مادر مسئول تعهدات و فعالیت های آن است.
دفتر نمایندگی: شرکت های خارجی می توانند دفاتر نمایندگی خود را در اروگوئه راه اندازی کنند.  دفتر نمایندگی اروگوئه شخص حقوقی محسوب نمی شود و مجاز به انجام هرگونه فعالیت تجاری در اروگوئه نیست.  دفتر نمایندگی فقط مجاز به انجام تحقیقات بازار و تبلیغ محصولات و خدمات شرکت مادر است.

قوانین ثبت شرکت در کشور اروگوئه

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور اروگوئه وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور اروگوئه برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور اروگوئه برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور اروگوئه قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: بالاترین نرخ مالیات بر درآمد فردی 36 درصد و بالاترین نرخ مالیات شرکت 25 درصد است. مالیات های دیگر شامل مالیات بر ارزش افزوده و سود سرمایه است. بار مالیاتی کلی معادل 6/28 درصد از کل درآمد داخلی است. اروگوئه منافع تأمین شده در املاک و قراردادها را به رسمیت می شناسد و اجرا می کند. دادگستری در این کشور شفاف و مستقل است، اما دادگاه ها به کندی عمل می کنند. سازمان شفافیت بین الملل، اروگوئه را در شاخص درک فساد سال 2019 کم فسادترین کشور آمریکای لاتین قرار داده است. سود سرمایه حاصل از شرکت مقیم و غیر مقیم مشمول مالیات بر درآمد با نرخ 25٪  است. همه اشخاص حقوقی باید در سازمان مالیاتی اروگوئه ثبت نام کنند و ظرف 4 ماه پس از پایان سال مالی اظهارنامه سالانه را ارائه دهند. مالیات بر ارزش افزوده با نرخ 22٪ برای کلیه معاملات تجاری اعمال می شود. نرخ مالیات بر ارزش افزوده نیز 10٪ می باشد. کشور اروگوئه با 13 کشور از جمله آرژانتین، اسپانیا، سوئیس، مکزیک و… پیمان مالیات مضاعف امضا کرده است.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور اروگوئه، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور اروگوئه باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور اروگوئه موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور اروگوئه به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور اروگوئه برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور اروگوئه با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

Rate this page