اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور اوکراین

5/5 - (12 امتیاز)
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور اوکراین * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور اوکراین * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور اوکراین * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور اوکراین

ثبت شرکت در کشور اوکراین

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور اوکراین را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور اوکراین میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور اوکراین فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور اوکراین

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور اوکراین

مراحل ثبت شرکت در کشور اوکراین

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور اوکراین میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور اوکراین را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور اوکراین هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور اوکراین

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور اوکراین، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در اوکراین، ثبت شرکت در کشور اوکراین، مراحل ثبت شرکت در کشور اوکراین و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد.

اوکراین کشوری اروپایی می باشدکه دارای منابع عظیمی از زغال سنگ، جیوه، تیتانیوم و نیکل می باشد. همچنین اوکراین یکی از مهم‌ترین کشورهای معدنی دنیاست که هم از نظر تنوع و هم حجم ذخایر در دنیا کم‌نظیر است. گفته می‌شود ۸۰۰۰ معدن از ۹۰ کانی ارزشمند در سراسر خاک اوکراین وجود دارد. اوکراین گلوگاه انرژی اروپا هم هست

شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور الجزایر می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور اوکراین به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور اوکراین

اوکراین کشوری در اروپای شرقی می باشد کهاز شرق با روسیه؛ در شمال با بلاروس؛ از غرب با لهستان، اسلوواکی و مجارستان؛ از جنوب غربی با رومانی و مولداوی هم‌مرز است و همچنین در جنوب آن دریای سیاه و دریای آزوف قرار دارد و پایتخت آن شهر کی‌یف و زبان رسمی آن زبان اوکراینی می‌باشد.نوع حکومت اوکراین جمهوری بوده که از ۲۴ استان تشکیل شده‌است و دارای یک بخش خودمختار نیز می‌باشد؛ به‌صورت دقیق‌تر، اوکراین دارای یک حکومت متمرکز و نظام نیمه‌ریاستی است.

پس از فروپاشی شوروی، اوکراین بعد از روسیه دارای بزرگ‌ترین ارتش در اروپا است. زبان اوکراینی زبان رسمی این کشور است و زبان روسی نیز کاربرد گسترده‌ای دارد. جمعیت این کشور بالغ بر ۴۳٫۷ میلیون نفر می‌باشد. با توجه به آن که بیشتر نواحی صنعتی در شرق و جنوب شرقی اوکراین واقع شده‌اند، تراکم جمعیت در این نواحی بیشتر است، همچنین ۶۹٪ از جمعیت اوکراین نیز در مناطق شهری زندگی می‌کنند. حدود ۹۶٫۲ درصد جمعیت اکراین مسیحی هستند و پس از آن اسلام با ۰٫۷ درصد و یهودیت ۰٫۶ درصد و سایر ادیان ۲٫۵ درصد جمعیت این کشور را تشکیل می‌دهند.

شرایط اقتصادی کشور اوکراین

امتیاز آزادی اقتصادی اوکراین 56.2 است و اقتصاد آن را در رتبه 1221 در شاخص 2021 قرار داده است. امتیاز کلی آن 1.3 درجه افزایش یافته است ، دلیل اصلی آن افزایش نمره بار مالیاتی است. اوکراین در میان 45 کشور منطقه اروپا آخرین رتبه است و نمره کلی آن زیر میانگین منطقه ای و جهانی است اوکراین 18 قرارداد تجاری ترجیحی در حال اجرا دارد. نرخ تعرفه وزنی معاملات 2.9 درصد است اوکراین پس از روسیه پهناورترین کشور اروپاست.اوکراین دارای ذخایر وسوسه انگیزی از معادن فلزی ارزشمند همچون آهن و فولاد می باشد. چهل درصد از کل سنگ منگنز دنیا در دوران شوروی از اوکراین صادر می‌شد. به این فهرست، منابع زغال سنگ، جیوه، تیتانیوم و نیکل را هم باید افزود. اوکراین یکی از مهم‌ترین کشورهای معدنی دنیاست که هم از نظر تنوع و هم حجم ذخایر در دنیا کم‌نظیر است. گفته می‌شود ۸۰۰۰ معدن از ۹۰ کانی ارزشمند در سراسر خاک اوکراین وجود دارد. اوکراین گلوگاه انرژی اروپا هم هست. ۲۵ کشور اروپایی، واردکننده گاز از روسیه هستند و همه خط لوله‌ها به جز یکی از خاک اوکراین می‌گذرند. این یعنی اوکراین گلوگاه درآمد گازی روسیه نیز هست. در حال حاضر اتحادیه اروپا تقریباً ۱۸٫۷ تریلیون فوت مکعب گاز در سال مصرف می‌کند که ۱۶٪ آن از خاک اوکراین ترانزیت می‌شود. پس عجیب نیست که این کشور تا این اندازه مهم است.

ثبت شرکت در کشور اوکراین

مزایای ثبت شرکت در کشور اوکراین

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اوکراین هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد. از جمله مزایا و ویژگی‌هایی که موجب ترغیب سرمایه گذاران و تجار برای ثبت شرکت در اوکراین می‌شوند عبارتند از:

انواع ثبت شرکت در کشور اوکراین

شرکت با مسئولیت محدود : کلیه مدیران شرکت باید اجازه کار در اوکراین را داشته باشند برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اوکراین به حداقل یک مدیر و یک سهامدار  و همچنین حداقل سرمایه یک یورو نیاز می باشد. شرکت با مسئولیت محدود اوکراین رایج ترین شرکت تجاری است که توسط سرمایه گذاران خارجی که در اوکراین فعالیت می کنند استفاده می شود زیرا روند ثبت نام و ثبت شرکت ساده است.
شرکت سهامی : برای ثبت شرکت سهامی در اوکراین به حداقل 1 سهامدار، 1 مدیر و حداقل سرمایه 140000 یورو نیاز می باشد. این نوع شرکت برای پروژه های بزرگ که نیاز به جمع آوری سرمایه عمومی دارند توصیه می شود.
دفترنمایندگی. : شرکت های خارجی می توانند دفاتر نمایندگی خود را در اوکراین تاسیس کنند. توجه به این نکته مهم است که می توان به چنین دفاتری اجازه فعالیت های تجاری ، مشابه شعبه را داد. در کشور اوکراین دفتر نمایندگی باید با ثبت نام در وزارت توسعه اقتصادی و تجارت بازرسی امور مالیاتی کشور آغاز به کار کند.
با توجه به اهمیت آشنایی با انواع ثبت شرکت در کشور اوکراین پیشنهاد می‌کنیم در صورت داشتن هر‌گونه سوال یا ابهامی در این مورد با کارشناسان و مشاورین ما در ارتباط باشید تا به صورت کاملا رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص دریافت کنید.

قوانین ثبت شرکت در کشور اوکراین

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور اوکراین وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور اوکراین برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور اوکراین برای شما به همراه داشته باشد.

برای ثبت شرکت در کشور اوکراین قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: بالاترین نرخ مالیات بر درآمد فردی 20 درصد و بالاترین نرخ مالیات شرکت 18 درصد است. مالیات های دیگر شامل ارزش افزوده و مالیات بر دارایی است. اظهارنامه های مالیاتی باید به صورت سالانه و طی 10 روز از پایان دوره مالیات پر شود. مالیات بر ارزش افزوده استاندارد (مالیات بر ارزش افزوده) در اوکراین 20 درصد است ، که با 7 درصد کاهش در محصولات دارویی و بهداشتی اعمال می شود. سود سرمایه به عنوان بخشی از استاندارد مالیات بر درآمد شرکت تلقی می شود. طبق قانون کاراکراین حداقل دسنمز 52 یورو می باشد و متوسط ساعت کاری در هفته 40 ساعت می باشد.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور اوکراین، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور اوکراین باشد. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور اوکراین موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور اوکراین به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور اوکراین برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور اوکراین با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

5/5 - (12 امتیاز)