اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور ایران

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور ایران * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور ایران * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور ایران * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور ایران

ثبت شرکت در کشور ایران

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور ایران را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور ایران میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور ایران فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور ایران

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور ایران

مراحل ثبت شرکت در کشور ایران

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور ایران میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور ایران را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور ایران هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور ایران

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با ایران ،شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در ایران ، ثبت شرکت در کشور ایران ، مراحل ثبت شرکت در کشور ایران و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت اشنا خواهیم شد.

ایران یک قدرت منطقه ای و دارای موقعیت استراتژیک ژئوپلیتیکی است. ایران به عنوان نقطه اتصال خاورمیانه ، اروپا و آسیا از موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی برخوردار است.

همچنین شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور ایران می توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند.

سرمایه ‌گذاری و ثبت شرکت در ایران موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود.

ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در ایران به موفقیت های چشمگیری دست یابید.

 

آشنایی با کشور ایران

ایران کشوری در آسیای غربی است. که از شمال با دریای خزر ، از جنوب با خلیج فارس ، از غرب توسط ترکیه و عراق و از شرق با افقانستان هم مرز است. مساحت ایران یک میلیون و 648 هزار و 195 کیلومتر مربع با 83 میلیون نفر جمعیت است. این کشور دومین کشور بزرگ خاورمیانه است و پایتخت و بزرگترین شهر آن تهران است.

ایران یک قدرت منطقه ای و دارای موقعیت استراتژیک ژئوپلیتیکی است. ایران عضو سازمان ملل ، ECO  ، OIC و OPEC است. این کشور دارای ذخایر زیادی از سوخت های فسیلی از جمله نفت و گاز است. ایران دومین منبع تأمین گاز طبیعی جهان و سومین ذخیره بزرگ نفتی اثبات شده در جهان است. ایران از نظر تاریخی شامل گروه های قومی ، زبانی و مذهبی متعددی است که بزرگترین آنها فارس ، آذری ، کرد ، مازندرانی و لر هستند.

ایران به پنج منطقه با سی و یک استان (استان) تقسیم شده است و استان ها نیز به شهرستان ها تقسیم شده اند. ایران یکی از بالاترین نرخ رشد شهری در جهان را دارد. از سال 1950 تا 2002 ، نسبت شهری جمعیت از 27٪ به 60٪ افزایش یافته است. سازمان ملل پیش بینی کرده است که تا سال 2030 ، 80٪ از جمعیت شهرنشین خواهند بود. بیشتر مهاجران داخلی در اطراف شهرهای تهران ، اصفهان ، اهواز و قم ساکن شده اند.

شرایط اقتصادی کشور ایران

امتیاز آزادی اقتصادی ایران 47.2 است که اقتصاد این کشور را در رتبه 168 شاخص جهانی سال 2021 قرار داده است. نمره کلی اقتصاد آن 2.0 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است. اقتصاد ایران در میان 14 کشور منطقه خاورمیانه و آفریقای شمالی در رتبه آخر قرار دارد و امتیاز کلی آن بسیار کمتر از میانگین منطقه ای و جهانی است .ایران دارای سه توافق نامه تجارت ترجیحی است که در حال اجرا است. نرخ تعرفه میانگین وزنی معاملات 15.4 درصد است.

در سال 2017 ، تولید ناخالص داخلی 427.7 میلیارد دلار در هر PPP بود. ایران توسط بانک جهانی به عنوان یک اقتصاد با درآمد متوسط به بالا رتبه بندی شده است. در اوایل سال 2021 ، بخش خدمات بیشترین درصد تولید ناخالص داخلی را به خود اختصاص داد و پس از آن صنعت (معدن و تولید) و کشاورزی قرار گرفتند.

برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، توافقی بین المللی بر سر برنامه هسته ای ایران بود که در 14 ژوئیه 2015 بین ایران و کشورهای 1+5 در شهر وین صورت گرفت. که در نتیجه آن در ازاي کنارگذاشتن صنعت هسته اي (غني سازي، تحقيق و توسعه، آب سنگين، بازفراوري) و پذيرش نظارت و بازرسی هاي گسترده آژانس انرژی اتمی و گروه ۱+۵ ، بخشي از تحريمهای سازمان ملل، اتحاديه اروپا و آمریکا برداشته می شد.

ثبت شرکت در کشور ایران

مزایای ثبت شرکت در کشور ایران

هر کشوری برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه های مختلف مزایای ویژه ای را برای شرکت ها و سرمایه گذاران در نظر می گیرد . سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور ایران هم مزایایی دارد که  در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد.

از جمله مزایایی که سبب ترغیب سرمایه گذاران برای تجارت و ثبت شرکت در کشور ایران می شوند شامل :

انواع ثبت شرکت در کشور ایران

شرکت با مسئولیت محدود : در این نوع نوع شرکت می بایست حداقل 2 شریک وجود داشته باشد. همچنین شرط حداقل سرمایه برای شرکت با مسئولیت محدود وجود ندارد.
شرکت سهامی خاص : این شرکت ها به صورت تجاری یا غیر تجاری هستند و حداقل به 3 سهامدار و 2 بازرس برای ثبت نیاز دارند. همچنین حداقل سرمایه برای ثبت این نوع شرکت 100 هزار تومان است.
شرکت سهامی عام : این شرکت برای ثبت نیاز به حداقل 5 سهامدار و 2 نفر بازرس دارد. همچنین حداقل سرمایه لازم برای ثبت این شرکت 500 هزار تومان است.
شرکت تضامنی : برای ثبت شرکت تظامنی نیاز به حداقل 2 سهامدار است. همچنین شرط حداقل سرمایه برای شرکت تضامنی وجود ندارد.
شرکت تعاونی : با توجه به موضوع فعالیت شرکت ، تعداد اعظا آن نیز متفاوت خواهد بود.همچنین برای حداقل سرمایه محدودیتی وجود ندارد.
شرکت مختلط سهامی : برای ثبت شرکت مختلط سهامی نیاز به حداقل 2 سهامدار است. همچنین برای حداقل سرمایه محدودیتی وجود ندارد.
شرکت مختلط غیر سهامی : برای ثبت این نوع شرکت نیاز به حداقل 2 سهامدار است. همچنین شرط حداقل سرمایه برای شرکت تضامنی وجود ندارد.

قوانین ثبت شرکت در کشور ایران

به دلیل قوانین و مقررات ویژه ای که در ایران وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه ای باعث می شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور ایران برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه  ثبت شرکت ، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه ای می تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در ایران برای شما به همراه داشته باشد.

برای ثبت شرکت در کشور ایران قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد:

طبق قانون کار جمهوری اسلامی ایران ، اتباع خارجی باید اجازه کار در ایران را دریافت کنند. سرمایه گذاران خارجی در ایران از همان حمایت ها و امتیازاتی که به سرمایه گذاران ایرانی ارائه می شود بهره مند می شوند. اشخاص حقوقی خارجی مقیم خارج از کشور مالیات بر درآمد ثابت شرکت ها را با نرخ ثابت 25٪ پرداخت می کنند.

برای ثبت قانونی شركت در ایران لازم است آن را در مقامات مالیاتی ثبت كنید. پس از ثبت نام در اداره کار مستلزم پرداخت 33٪ مالیات اجتماعی است که 23٪ آن باید توسط کارفرما پوشش داده شود. نرخ مالیات بر درآمد کل از 15 تا 57 درصد متغیر است و سطح درآمد شرکت بر اندازه ضریب تأثیر می گذارد.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور ایران ، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور ایران باشد.

سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور ایران موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود.

ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور ایران به موفقیت های چشمگیری دست یابید.

با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه ای که ایران برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده ای درخشان برای کسب و کار شما باشد.

همچنین شما عزیزان می توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور ایران با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

Rate this page