اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور بلیز

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور بلیز * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور بلیز * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور بلیز * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور بلیز

ثبت شرکت در کشور بلیز

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور بلیز را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور بلیز میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور بلیز فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور بلیز

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور بلیز

مراحل ثبت شرکت در کشور بلیز

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور بلیز میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور بلیز را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور بلیز هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور بلیز

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

بلیز در ساحل آمریکای مرکزی واقع شده است. بر اساس موقعیت مکانی خود ، مقصدی محبوبی گردشگران است. با این حال به دلیل موقعیت ویژه ای که دارد در حال حاضر مورد توجه سرمایه گذاران و گردشگران بسیاری می باشد. توسعه ارتباطات از راه دور و جهانی سازی اقتصادی، این امکان را برای سرمایه گذاران علاقه مند فراهم کرده است که بتوانند شرکت هایی را در سراسر جهان تشکیل دهند. با تحقیقات مناسب ، سرمایه گذاری های مالی و پشتوانه حقوقی ، فعالیت های تجاری تقریباً با خیال راحت در همه کشورهای جهان انجام می شود. در این مقاله از وب سایت ثبتا به صورت جامع با کشور بلیز، شرایط اقتصادی، ثبت شرکت در کشور بلیز و همچنین مراحل و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور آشنا خواهیم شد. شما عزیزان در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص ثبت شرکت در کشور بلیز می‌توانید با کارشناسان موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در این مورد شما را راهنمایی کنند. ثبت شرکت در کشور بلیز از جمله موضوع های مهمی است که می بایست با مشاوره و راهنمایی در یک مسیر اصولی انجام شود. موسسه ثبتا به عنوان یکی از شرکت های معتبر در زمینه ثبت شرکت، اخذ ویزا، مهاجرت و… به افراد و سرمایه گذارانی که تمایل به ثبت شرکت در این کشور را دارند خدمات ویژه ای را ارائه می دهد.

آشنایی با کشور بلیز

بلیز کشوری در ساحل شمال شرقی آمریکای مرکزی و غرب اقیانوس اطلس است. کشور بلیز از شمال با مکزیک، از جنوب با هندوراس، از غرب با گواتمالا مرز مشترک دارد. مساحت این کشور 22970 کیلومتر مربع و جمعیت آن ۴۲۰۰۰۰ نفر است که به زبان انگلیسی صحبت می کنند. مردم این کشور از اقوام مختلفی چون سرخ‌پوست، سفیدپوست و سیاه‌پوست‌ هستند. پایتخت کشور بلیز، بلموپان است. و واحد پول آن دلار بلیز است. بلیز کمترین جمعیت را در آمریکای مرکزی دارد. نرخ رشد جمعیت این کشور در سال 2018 برابر با 1.87٪ گزارش شده بود. بلیز جامعه متنوعی دارد که از فرهنگ ها و زبان های بسیاری تشکیل شده است که نشان دهنده  تاریخ غنی آن است. این کشور تنها کشور آمریکای مرکزی است که انگلیسی زبان رسمی آن است. کشور بلیز عضو جامعه کارائیب، جامعه کشورهای آمریکای لاتین و سیستم ادغام آمریکای مرکزی است همچنین تنها کشوری است که عضویت کامل در هر سه سازمان منطقه ای را در اختیار دارد.

شرایط اقتصادی کشور بلیز

امتیاز آزادی اقتصادی بلیز 57.5 است و اقتصاد این کشور را در رتبه 114 در شاخص 2021 قرار داده است. نمره کلی آن 0.1 درجه افزایش یافته است ، دلیل اصلی آن بهبود سلامت مالی است. بلیز در بین 32 کشور منطقه آمریکایی در رتبه 21 قرار دارد و امتیاز کلی آن زیر میانگین منطقه ای و جهانی است. بلیز دارای دو توافق نامه تجارت ترجیحی است که در حال اجرا است. نرخ تعرفه میانگین وزنی معاملات 5/17 درصد است و دو اقدام غیر تعرفه ای در حال اجرا است. مخارج دولت طی 3 سال گذشته 3/34 درصد از کل تولید (تولید ناخالص داخلی) بوده است و کسری بودجه نیز به طور متوسط ​​2.8 درصد از تولید ناخالص داخلی بوده است. بدهی عمومی معادل 96.7 درصد تولید ناخالص داخلی است. بلیز دارای یک اقتصاد کوچک است که اساساً مبتنی بر کشاورزی و بازرگانی است و اخیراً اهمیت گردشگری و ساخت و ساز در آن بیشتر شده است. این کشور همچنین تولید کننده مواد معدنی، صنعتی و نفت خام است. اصلی ترین شرکای تجاری آن، ایالات متحده آمریکا، مکزیک، انگلستان و اتحادیه اروپا است. بلیز دارای چهار گروه بانک تجاری است که بزرگترین و قدیمی ترین آنها بلیز بانک است..

ثبت شرکت در کشور بلیز

مزایا ثبت شرکت در کشور بلیز

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور بلیز هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

انواع ثبت شرکت در کشور بلیز

شرکت با مسئولیت محدود: برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کشور بلیز به یک مدیر و یک سهامدار نیاز می باشد که می توانند از هر ملیتی باشند. و همچنین برای ثبت این نوع شرکت به حداقل سرمایه یک دلار آمریکا نیاز است.
دفتر شعبه: شرکت های خارجی می توانند شعبه ای از شرکت خود را در بلیز ثبت کنند. برای این کار نیاز به تعیین نماینده مقیم می باشد که  باید اجازه کار داشته باشد. مزیت اصلی ثبت شعبه بلیز در مقایسه با شرکت تابعه امکان تهیه حساب های تلفیقی است. در غیر این صورت ، معمولاً بهتر است ثبت شرکت تابعه را انتخاب کنید.
دفتر نمایندگی: ثبت دفتر نمایندگی در بلیز ، مشابه دفتر شعبه، مستلزم تعیین نماینده مقیم است که باید اجازه کار داشته باشد. 

با توجه به اهمیت آشنایی با انواع ثبت شرکت در این کشور پیشنهاد می کنیم در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهامی در این مورد با کارشناسان و مشاورین ما در ارتباط باشید تا به صورت کاملا رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص دریافت کنید

قوانین ثبت شرکت در کشور بلیز

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور بلیز وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور بلیز برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور بلیز برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور بلیز قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: بالاترین نرخ درآمد و مالیات شرکت ها 25 درصد است. سود حاصل از فعالیت در حوزه نفت با نرخ 40 درصد مالیات اخذ می شود. سایر مالیات ها شامل مالیات کالاها و خدمات و حق تمبر است. بار مالیاتی کلی 29.7 درصد از کل درآمد داخلی است. در این کشور مالیات کالاها و خدمات استاندارد با نرخ 12.5٪. لخذ می شود. با این حال ، بیشتر کالاها و خدمات ارائه شده به یک فرد غیر مقیم یا به منظور اهداف GST از مایات معاف است. GST به ارزش افزوده کالاها و خدمات تحمیل می شود و به صورت ماهانه در وزارت دارایی پرداخت می شود. هر شرکت بلیز باید کارمندان بین 14 تا 65 سال را بیمه کند. عدم ارائه اظهارنامه مالیاتی برای مدت بیش از 24 ماه ممکن است منجر به جریمه نقدی، حداکثر 10 هزار دلار و تا دو سال حبس شود.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور بلیز، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور بلیز باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور بلیز موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور بلیز به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور بلیز برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور بلیز با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

Rate this page