امروز مورخ: ۰۲ /۰۸ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

ثبت شرکت در کشور تووالو

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور تووالو را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور تووالو میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور تووالو فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور تووالو

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور تووالو

مراحل ثبت شرکت در کشور تووالو

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور تووالو میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور تووالو را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور تووالو هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور تووالو

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور تووالو، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در کشور تووالو، ثبت شرکت در کشور تووالو، مراحل ثبت شرکت در کشور تووالو و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در تووالو آشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در کشور تووالو در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی این کشور با شرایط اقتصادی کشور تووالو، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور تووالو می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در تووالوین کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور تووالو به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور تووالو

تووالو کشوری جزیره‌ای در اقیانوس آرام می باشد. پایتخت این کشور شهر فونافوتی است. کشور تووالو دارای سه جزیره صخره‌ای و شش جزیره مرجانی است. از نزدیک‌ترین همسایگان تووالو می‌توان ابه کشور های نائورو، کیریباتی، ساموآ و فیجی اشاره کرد. تووالو دارای جمعیتی در حدود ۱۱۱۹۲ نفر است. همچنین مساحت کشور تووالو  در حدود ۲۶ کیلومتر مربع (۱۰ مایل) می باشد. توالو در میانه راه استرالیا و جزایر هاوایی قرار دارد و با کیریباتی، فیجی و ساموآ مرز مشترک دارد. این کشور از نظر مساحت بعد از کشور های واتیکان، موناکو و ناورو، کوچکترین کشور جهان شناخته شده است. منبع تغذیه مردم تووالو، ماهی می‌باشد. همچنین، میوه های مختلفی همچون نارگیل نیز در تووالو کشت می‌شود.کشور تووالو  به جز ماهی، صادرات دیگری ندارد و تقریباً همه کالاهای ضروری را از سایر کشورها، وارد می‌کند. جمعیت این کشور در حدود ۱۲ هزار نفر است که میانگین سنی ۲۵ سال دارند. در این کشور امید به زندگی برای زنان تا سن ۷۱ سالگی و برای مردان تا ۶۸ سالگی است. زبان رسمی در این کشور زبان‌های تووالویی و انگلیسی است. تووالو عضو توافق نامه تجارت کشورهای جزیره اقیانوس آرام PICTA  و توافق نامه همکاری اقتصادی و اقتصادی منطقه ای اقیانوس آرام جنوبی است.

شرایط اقتصادی کشور تووالو

تولید ناخالص داخلی تووالو در حدود ۱۴۹۴ میلیون دلار می باشد. تعداد نیرو کار این کشور در حدود 3620 نفر می باشد. این کشور در زمینه واردات محصولات و کالا های ضروری بسیار فعال است و در این زمینه به نسبت صادرات کالا ها رشد بسیار بهتری داشته است. زندگی تعداد زیادی از مردم این کشور با ماهی‌گیری یا کشاورزی تأمین می‌شود. بر اساس گزارش سال 2007 نرخ تورم در این کشور در حدود 3.8 درصد بوده است. اصلی ترین محصولات صادراتی تووالو شامل نارگیل و ماهی می باشد که به کشورهای آلمان ، ایتالیا و فیجی صادر می‌شود. محصولات وارداتی تووالو نیز شامل سوخت‌های فسیلی، غذا، احشام و ماشین‌آلات ‌است که از کشورهای فیجی، ژاپن، چین، استرالیا و نیوزیلند وارد می‌گردد. اکثر منابع مالی و درآمدی در این کشور وابسته به نرخ گردشگری می باشد. در دوره‌های زمانی مختلف تووالو صادرات خود به کشور فیجی را افزایش داده است.

ثبت شرکت در کشور تووالو

مزایا ثبت شرکت در کشور تووالو

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور تووالو هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

 

انواع ثبت شرکت در کشور تووالو

شرکت با مسئولیت محدود: این نوع شرکت یکی از انواع شرکت ها در کشور تووالو می باشد که توسط کارآفرینان و سرمایه گذاران به منظور فعالیت تجاری ثبت می شود. از مزایای این شرکت ثبت آسان است. شرکت با مسئولیت محدود در این کشور محدودیتی در زمینه فعالیت تجاری ندارد. افراد و شرکت های خارجی می توانند مالک 100 درصد سهام شرکت با مسئولیت محدود باشند.

دفتر شعبه: دفتر شعبه نوعی شرکت زیر مجموعه برای شرکت مادر می باشد که در زمینه فروش محلی در این کشور به فعالیت می پردازد و از این طریق برای شرکت مادر کسب درآمد می کند. دفتر شعبه در این کشور اختیارات محدودی دارد و محدود فعالیت آن توسط شرکت مادر تعیین می شود.

دفتر نمایندگی: این نوع شرکت هم یکی از شرکت های زیر مجموعه برای شرکت مادر است. دفتر نمایندگی نمی‌تواند فعالیت‌های تجاری و فروش مستقیم در این کشور داشته باشد. در واقع دفتر نمایندگی تنها مجاز به فعالیت در زمینه تحقیق و توسعه شرکت مادر است.

قوانین ثبت شرکت در کشور تووالو

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور تووالو وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور تووالو برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور تووالو برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور تووالو قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: در این کشور نرخ مالیات بر درآمد فردی 30٪ است. نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها نیز 30٪ است. همچنین درآمد هر دو شرکت های غیر مقیم و مقیم خارجی با نرخ ثابت 40٪ مشمول دریافت مالیات می شود. انواع مختلفی از مالیات بر کالاها و خدمات وجود دارد.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور تووالو، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور تووالو باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور تووالو موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور تووالو به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور تووالو برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور تووالو با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.