اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور توگو

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور توگو * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور توگو * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور توگو * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور توگو

ثبت شرکت در کشور توگو

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور توگو را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور توگو میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور توگو فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور توگو

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور توگو

مراحل ثبت شرکت در کشور توگو

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور توگو میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور توگو را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور توگو هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور توگو

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

توگو یکی از کشور های آفریقایی می باشد که توسط بانک جهانی به عنوان یک کشور مناسب برای سرمایه گذاری معرفی شده است. این کشور با دارا بودن ذخایر ارزشمندی چون فسفات و همچنین بخش های توسعه یافته ای چون کشاورزی مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران و شرکت های خارجی قرار گرفته است. توگو در مورد سرمایه گذاری مستقیم خارجی و ثبت شرکت قوانین ویژه ای دارد که با آن ها آشنا خواهیم شد. در این مقاله از وب سایت ثبتا به صورت جامع با کشور توگو، شرایط اقتصادی، ثبت شرکت در کشور توگو و همچنین مراحل و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور آشنا خواهیم شد. شما عزیزان در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص ثبت شرکت در کشور توگو می‌توانید با کارشناسان موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در این مورد شما را راهنمایی کنند. ثبت شرکت در کشور توگو از جمله موضوع های مهمی است که می بایست با مشاوره و راهنمایی در یک مسیر اصولی انجام شود. موسسه ثبتا به عنوان یکی از شرکت های معتبر در زمینه ثبت شرکت، اخذ ویزا، مهاجرت و… به افراد و سرمایه گذارانی که تمایل به ثبت شرکت در این کشور را دارند خدمات ویژه ای را ارائه می دهد.

آشنایی با کشور توگو

توگو کشوری در غرب آفریقا می باشد که از غرب با غنا، از سمت شرق با بنین، از شمال با بورکینافاسو و از جنوب با خلیج گینه در ارتباط است. پایتخت این کشور شهر لومه است. وسعت کشور توگو 57000 کیلومتر مربع (22008 مایل مربع) می باشد که این کشور را به یکی از کوچکترین کشورهای آفریقا تبدیل می کند. توگو جمعیت تقریبی 8 میلیون نفر دارد. همچنین توگو یکی از باریک ترین کشورهای جهان با عرض کمتر از 115 کیلومتر (71 مایل) است. توگو یک کشور گرمسیری است که اقتصاد آن به شدت به کشاورزی وابسته است، آب و هوایی مناسب در فصول مختلف رشد خوبی را در بخش کشاورزی فراهم آورده است. در حالی که زبان رسمی این کشور فرانسوی است، اما بسیاری از زبان های دیگر به ویژه زبانهای خانواده Gbe نیز صحبت می شود . بزرگترین گروه مذهبی در توگو متشکل از کسانی است که اعتقادات بومی دارند. همچنین تعداد قابل توجهی مسیحی، مسلمان و دیگر اقلیت ها در آن وجود دارد. توگو عضوی از سازمان ملل متحد ، اتحادیه آفریقا ، سازمان همکاری اسلامی ، منطقه صلح و همکاری اقیانوس اطلس جنوبی ، فرانکوفونی و جامعه اقتصادی کشورهای آفریقای غربی است.

شرایط اقتصادی کشور توگو

امتیاز آزادی اقتصادی توگو 57.5 است که اقتصاد آن را در رتبه 113 در شاخص 2021  قرار داده است. مره کلی آن 3.4 واحد افزایش یافته است ، دلیل اصلی آن بهبود سلامت مالی است. توگو در میان کشورهای 47 در منطقه کشورهای جنوب صحرای آفریقا در رتبه هجدهم قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه ای است اما کمتر از میانگین جهانی است. توگو دارای دو توافق نامه تجارت ترجیحی است که در حال اجرا است. نرخ تعرفه میانگین وزنی معاملات 12.3 درصد است و یک اقدام غیر تعرفه ای رسمی در حال اجرا است. توگو جزو کوچکترین کشورهای آفریقا است ، اما دارای ذخایر ارزشمندی همچون فسفات است. بخش توسعه یافته مبتنی بر محصولات کشاورزی مانند قهوه در این کشور نقش مهمی در صادرات و رشد اقتصادی دارد. دانه کاکائو و بادام زمینی در مجموع 30٪ از درآمد صادراتی را شامل می شوند. پنبه جزو مهم‌ترین محصولات این کشور است. زمین های حاصلخیز 11.3٪ از زمین های این کشور را اشغال کرده است که بیشتر آن توسعه یافته است. از مهم ترین محصولات این کشور می توان به پنبه، کاساوا ، برنج ، ذرت و ارزن اشاره کرد. صنعت نساجی نیز از بخش های مهم این کشور است.

ثبت شرکت در کشور توگو

مزایا ثبت شرکت در کشور توگو

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور توگو هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

 

انواع ثبت شرکت در کشور توگو

شرکت با مسئولیت محدود: این نوع شرکت معمولا توسط کارآفرینان خارجی به منظور ایجاد مشغال کوچک تاسیس می شود. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در توگو به یک مدیر و یک سهامدار و حداقل سرمایه 200 دلار آمریکا نیاز است. مدیر و سهامدار می توانند از هر ملیتی باشند و نیازی به اقامت در توگو ندارند اما می بایست یک نماینده قانونی مقیم در این کشور منصوب کنند.
شرکت سهامی: برای ثبت شرکت سهامی در کشور توگو به سه مدیر و یک سهامدار نیاز می باشد همچنین حداقل سرمایه لازم برای ثبت این نوع شرکت 18000 دلار آمریکا می باشد. و در صورت تعیین نماینده مقیم در این کشور نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامدار نیست.
دفتر شعبه: قانون تجارت کشور توگو به اشخاص حقوقی خارجی که تمایل به تجارت در توگو دارند اجازه تاسیس دفاتر شعبه را می دهد.  یک دفتر شعبه در کشور توگو یک شخص حقوقی جداگانه محسوب نمی شود بنابراین فعالیت های آن در توگو توسط شرکت مادر تعریف و کنترل می شود. دفتر شعبه باید حداقل یک مدیر را به عنوان نماینده شرکت منصوب کند. این نهاد مجاز است فقط در یک دوره دو ساله ، قابل تمدید، در کشور توگو فعالیت کند.
دفتر نمایندگی: شرکت های خارجی همچنین مجاز به تاسیس دفاتر نمایندگی در توگو هستند اما مجاز به انجام فعالیت های تجاری نیستند. مدت زمان فعالیت دفاتر نمایندگی برای انجام فعالیت های تجاری در توگو برای دوره های تجدید پذیر 2 ساله می باشد. این دفاتر با هدف انجام تحقیقات بازار و ارتقا فعالیت های شرکت مادر تاسیس می شوند.

قوانین ثبت شرکت در کشور توگو

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور توگو وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور توگو برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور توگو برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور توگو قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: بالاترین نرخ مالیات بر درآمد فردی 45 درصد و بالاترین نرخ مالیات بر شرکت ها 27 درصد است. مالیات های دیگر شامل ارزش افزوده و مالیات بر دارایی است. بار مالیاتی کلی معادل 21.0 درصد از کل درآمد داخلی است. از 1 ژانویه 2019 ، دولت کشور توگو مالیات بر درآمد استاندارد شرکت ها را از 28٪ به 27٪ برای کلیه شرکت های مقیم در توگو کاهش داد. علاوه بر 27 درصد مالیات بر درآمد شرکت ها ، شعب شرکت های خارجی نیز مشمول 13 درصد مالیات از سود شعب هستند. مالیات بر ارزش افزوده با نرخ 18٪ اخذ می شود.  شرکت هایی که به خدماتی مانند خدمات مالی ، بیمه ای ، پزشکی و حمل و نقل مشغول هستند از مالیات بر ارزش افزوده معاف هستند. سود سرمایه حاصل از فروش اوراق قرضه یا سهام در شرکت های مقیم به ترتیب با نرخ %3 تا %5 درصد اخذ می شود. همه شرکت های ثبت شده در توگو باید برای ارائه اظهارنامه مالیاتی در سازمان مالیاتی توگو ثبت شوند. توگو ، تا به امروز ، تنها دو معاهده مالیات مضاعف را با فرانسه و تونس امضا کرده است.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور توگو، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور توگو باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور توگو موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور توگو به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور توگو برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور توگو با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

 
Rate this page