اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور روسیه

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور روسیه * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور روسیه * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور روسیه * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور روسیه

ثبت شرکت در کشور روسیه

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور روسیه را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور روسیه میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور روسیه فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور روسیه

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور روسیه

مراحل ثبت شرکت در کشور روسیه

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور روسیه میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور روسیه را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور روسیه هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور روسیه

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور روسیه، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در روسیه، ثبت شرکت در کشور روسیه، مراحل ثبت شرکت در کشور روسیه و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد.

روسیه با تولید ناخالص داخلی ۱٫۵۷۸ تریلیون دلار در سال ۲۰۱۷ هشتمین اقتصاد بزرگ جهان را دارا می‌باشد. دراین کشور منابع عظیم و امکانات بیشماری وجود دارد که هر ساله توجه تعداد زیادی از گردشگران، سرمایه گذاران و شرکت‌های خارجی را به خود جلب می‌کند.

شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور الجزایر می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور روسیه به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

 

آشنایی با کشور روسیه

روسیه کشوری است که در اروپای شرقی و آسیای شمالی قرار دارد. و با پوشش بیش از ۱۷ میلیون کیلومتر مربع بیش از یک هشتم از مساحت کره زمین را دربر می‌گیرد. روسیه با ۱۶ کشور مرز مشترک مستقل دارد. همچنین با جمعیت ۱۴۶. ۲ میلیون نفر جزو پرجمعیت‌ترین کشور اروپا و نهمین کشور پرجمعیت جهان می‌باشد.

پایتخت کشور روسیه، مسکو می‌باشد. روسیه یازدهمین اقتصاد جهان دارا می‌باشد و ششمین کشور شناخته شده دارای سلاح هسته‌‌ای نیز می‌باشد همچنین کشور روسیه دارای بزرگترین انبار سلاح‌های هسته‌‌ای جهان، و دومین ارتش قدرتمند جهان نیز می‌باشد. منابع گسترده معدنی و انرژی روسیه بزرگترین منابع جهان به شمار می‌آیند. روسیه جزو بزرگترین تولید کنندگان نفت و گاز طبیعی در سطح جهان است. روسیه یکی از بزرگترین منابع آب سطحی جهان را دارد.

دریاچه‌های آن حاوی تقریباً یک چهارم آب شیرین جهان است. بزرگترین و برجسته‌ترین دریاچه آب شیرین روسیه دریاچه بایکال است که عمیق‌ترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین دریاچه آب شیرین جهان است. و به تنهایی بیش از یک پنجم آبهای شیرین سطح جهان را در خود جای داده است. زبان رسمی این کشور روسی است. روسیه کشوری سکولار است. بزرگترین دین آن مسیحیت است.

شرایط اقتصادی کشور روسیه

امتیاز آزادی اقتصادی روسیه ۶۱. ۵ است و اقتصاد این کشور را در رتبه ۹۲ در شاخص جهانی سال ۲۰۲۱ قرار می‌دهد. رتبه کلی آن ۰. ۵ درجه افزایش یافته است که دلیل اصلی آن بهبود وضعیت مالیاتی بوده است. روسیه در بین ۴۵ کشور منطقه اروپا در رتبه ۴۲ قرار دارد و امتیاز کلی آن زیر میانگین منطقه‌‌ای و جهانی است.

روسیه دارای ۱۱ توافق نامه تجارت ترجیحی در حال اجرا است. همچنین نرخ تعرفه میانگین وزنی ۵. ۵ درصد است. نفت، گاز طبیعی، فلزات و چوب بیش از ۸۰٪ صادرات روسیه به خارج از کشور را تشکیل می‌دهند. در سال ۲۰۱۶، بخش نفت و گاز ۳۶٪ از درآمد بودجه فدرال را به خود اختصاص داده بودند. این کشور در شاخص ۲۰۱۹ در رتبه ۲۸‌‌ام از ۱۹۰ کشور قرار داشت.

سهولت انجام تجارت در روسیه به علت نرخ مالیات ۱۳٪ می‌باشد. بیکاری در روسیه در سال ۲۰۱۹، ۴. ۵٪ بوده همچنین به طور رسمی بیش از ۷۰٪ از جمعیت روسیه در طبقه متوسط طبقه بندی می‌شوند. در پایان دسامبر ۲۰۱۹، ارزش تجارت خارجی در روسیه به ۶۶۶. ۶ میلیارد دلار رسید. صادرات روسیه بیش از ۴۲۲. ۸ میلیارد دلار بود در حالی که کالاهای وارداتی آن بیش از ۲۴۳. ۸ میلیارد دلار ارزش داشت. از دسامبر سال ۲۰۲۰، ذخایر خارجی در روسیه ۴۴۴ میلیارد دلار ارزش داشته اند.

ثبت شرکت در کشور روسیه

مزایای ثبت شرکت در کشور روسیه

کشور‌های مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در روسیه هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد. از جمله مزایا و ویژگی‌هایی که موجب ترغیب سرمایه گذاران و تجار برای ثبت شرکت در روسیه می‌شوند عبارتند از:

انواع ثبت شرکت در کشور روسیه

شرکت با مسئولیت محدود : برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در روسیه نیاز به یک مدیر و یک سهامدار می باشد که مدیر باید مقیم در روسیه باشد و همچنین برای ثبت آن به حداقل سرمایه 130 دلار آمریکا نیاز است.
شرکت سهامی (OAO): برای ثبت شرکت سهامی در روسیه نیاز به یک مدیر مقیم و یک سهامدار می‌باشد. حداقل سرمایه برای ثبت این نوع شرکت 1300 دلار آمریکا می‌باشد.
دفتر شعبه : استفاده از دفتر شعبه برای گسترش دامنه جغرافیایی شرکت‌های تجاری ثبت شده در روسیه است. همچنین دامنه فعالیت دفتر شعبه توسط شرکت مادر تعیین می شود.
دفتر نمایندگی : برای ثبت شرکت در کشور روسیه از نوع دفتر نمایندگی باید توجه داشت که این نوع شرکت نمی‌تواند فعالیت‌های بازرگانی و فروش مستقیم در کشور روسیه داشته باشد. در واقع دفتر نمایندگی تنها می تواند اهداف تحقیقاتی یا تبلیغاتی در بازار داشته باشد.

با توجه به اهمیت آشنایی با انواع ثبت شرکت در کشور روسیه پیشنهاد می‌کنیم در صورت داشتن هر‌گونه سوال یا ابهامی در این مورد با کارشناسان و مشاورین ما در ارتباط باشید تا به صورت کاملا رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص دریافت کنید.

قوانین ثبت شرکت در کشور روسیه

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌‌ای که در کشور روسیه وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور روسیه برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور روسیه برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور روسیه قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد:

سود سهام پرداختی به یک شرکت غیر مقیم یا یک شخص غیر مقیم ۱۵٪ مالیات را شامل می‌شود. نرخ مالیات بر درآمد شخصی برای ساکنان روسیه ۱۳٪ از درآمد جهانی است. عدم رعایت مقررات، مشمول مجازات ۲۰٪ اضافی از مبلغ مالیات است. نرخ استاندارد مالیات بر ارزش افزوده در روسیه ۱۸٪ است و اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده شرکت باید به صورت فصلی ثبت شود. با این حال، برای شرکت‌هایی که درآمد آنها در ۳ ماه گذشته کمتر از 8800 دلار آمریکا است، معافیت ارائه می‌شود. کلیه قراردادهای کار باید به روسی ترجمه شود.  به کارمندان غیر روسی زبان نیز باید نسخه قرارداد را به زبانی که آنها می توانند درک کنند ارائه شود. اظهارنامه های مالیاتی سالانه باید تا 30 آوریل هر سال ثبت شود ، تاریخ نهایی برای پرداخت مالیات 15 ژوئیه هر سال است.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور روسیه، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور روسیه باشد.

سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور روسیه موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور روسیه به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌‌ای که کشور روسیه برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد.

همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور روسیه با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

Rate this page