اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور رومانی

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور رومانی * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور رومانی * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور رومانی * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور رومانی

ثبت شرکت در کشور رومانی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور رومانی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور رومانی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور رومانی فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور رومانی

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور رومانی

مراحل ثبت شرکت در کشور رومانی

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور رومانی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور رومانی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور رومانی هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور رومانی

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور رومانی، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در رومانی، ثبت شرکت در کشور رومانی، مراحل ثبت شرکت در کشور رومانی و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد.

رومانی یکی از کشور های اروپایی می باشد که در سال های اخیر رشد اقتصادی قابل توجهی را ثبت کرده است. جابجایی آزاد کالا،  نیروی کار ماهر و ارزان و همچنین عدم مالیات برای کالاهای فروخته شده در اتحادیه اروپا موجب ترغیب سرمایه گذاران زیادی برای ثبت شرکت در این کشور شده است.

شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور الجزایر می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور رومانی به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور رومانی

رومانی کشوری در جنوب شرقی اروپا می باشد که پایتخت آن بخار است. کشور رومانی از غرب با مجارستان و صربستان و از شمال شرق و با مولداوی و اوکراین همسایه است. و از جنوب نیز با بلغارستان همسایه می باشد. رومانی با داشتن مساحت ۲۳۸٬۴۰۰ کیلومتر مربع نهمین کشور بزرگ اتحادیه اروپا از نظر مساحت می باشد. همچنین کشور رومانی با داشتن ۱۹٫۲ میلیون نفر جمعیت هفتمین کشور اتحادیه اروپا از نظر میزان جمعیت می باشد. پایتخت و بزرگترین شهر کشور رومانی بخار می باشد که ششمین شهر بزرگ اتحادیه اروپا است. رومانی عضو اتحادیه اروپا و سازمان ناتو می باشد. زبان رسمی کشور رومانی زبان رومانیایی و واحد پول آن نیز لئوی رومانی است. اکثر مردم کشور رومانی مسیحی هستند که حدود ۸۷ درصد از آن ها به شاخه ارتدکس تعلق دارند.

در کشور رومانی مانند دیگر کشورهای منطقه رشد منفی زادوولد وجود دارد و انتظار می‌رود طی سال‌های آینده جمعیت آن میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند. در اکتبر سال ۲۰۱۱ رومانیایی‌ ها ۸۸٫۶ درصد از جمعیت، و مجارستانی ها ۶٫۵ درصد و مردم روما (کولیان) ۳٫۲ درصد را تشکیل می‌دادند. کشور رومانی یک کشور سکولار می باشد که مذهب رسمی ندارد، اما بیشتر جمعیت آن مسیحی می باشند.

شرایط اقتصادی کشور رومانی

امتیاز آزادی اقتصادی رومانی 69.5 است و اقتصاد آن را در رتبه 2021 در شاخص جهانی سال2021  قرار داده است. نمره کلی آن 0.2 درجه کاهش یافته است که دلیل اصلی آن کاهش سلامت مالی است. رومانی در بین 45 کشور منطقه اروپا در رتبه 26 قرار دارد و امتیاز کلی آن زیر میانگین منطقه اما بالاتر از میانگین جهانی است. رومانی به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا ، 45 قرارداد تجاری ترجیحی در حال اجرا دارد. نرخ تعرفه وزنی معاملات تجاری (رایج در میان اعضای اتحادیه اروپا) 3 درصد است.

دولت این کشور در سال ۱۹۷۰ برای ساخت یک پایگاه صنعتی بزرگ ، مبلغ زیادی از باختر قرض گرفت. چائوشسکو در دهه سال 1970 سال اعلام کرد که بدهی ۱۱ میلیارد دلاری کشورش را در همان دهه پرداخت خواهد کرد. در پی این اتفاق ، ریاضت اقتصادی در کشور اعمال کرد که این امر موجب پرداخت بدهی خارجی شد و از سوی دیگر به کاهش شدید سطح زندگی منجر گردید. شرکت اکسون موبیل آمریکا و او ام‌ وی پتروم اتریش در سال ۹۰ خورشیدی اعلام کرده بودند که پس از حفاری در بلوک نپتون واقع در ۱۷۰ کیلومتری سواحل رومانی و در عمق حدود یکهزار متری، یک ذخیره گازی که شاید بتوان آن را بزرگ‌ترین یافته گازی‌ در دریای سیاه نامید، کشف کرده‌اند. پیش‌بینی می‌شود برآوردها درباره وجود ۶۰۰ تریلیون مترمکعب گاز فراساحلی در رومانی و اکتشاف‌های جدید گاز در این کشور، رومانی را تا سال ۲۰۲۰ به یک صادرکننده خالص گاز تبدیل شود.

ثبت شرکت در کشور رومانی

مزایای ثبت شرکت در کشور رومانی

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در رومانی هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد. از جمله مزایا و ویژگی‌هایی که موجب ترغیب سرمایه گذاران و تجار برای ثبت شرکت در رومانی می‌شوند عبارتند از:

انواع ثبت شرکت در کشور رومانی

شرکت با مسئولیت محدود : این نوع شرکت تجاری برای شرکت های کوچک و کارآفرین بسیار مناسب است. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در رومانی به حداقل یک مدیر و یک سهامدار  و همچنین حداقل سرمایه 50 یورو نیاز می باشد. برای ثبت این نوع شرکت نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامدار نمی باشد.
شرکت سهامی : برای ثبت شرکت سهامی در رومانی به حداقل 2 سهامدار، 1 مدیر و حداقل سرمایه 25000 یورو نیاز می باشد. این نوع شرکت برای پروژه های بزرگ که نیاز به جمع آوری سرمایه عمومی دارند توصیه می شود.
شرکت منطقه آزاد: این نوع شرکت ازنوع شرکت های صادرات محور است که بیشتر در زمینه صادرات در مناطق ویژه و آزاد اقتصادی رومانی فعالیت می کنند.
دفترشعبه : قانون شرکت رومانی اجازه می دهد یک دفتر شعبه 100٪ متعلق به شخص یا شرکت خارجی باشد ، و دامنه فعالیت آن توسط شرکت مادر تعریف می شود. دفتر شعبه مجاز است که یک تیم مدیریت مستقل داشته باشد و حساب بانکی شرکتی مستقر در رومانی را داشته باشد. تعیین یک شخص یا نهاد مقیم به عنوان نماینده قانونی در مقامات مالیاتی برای شعبه ای از شرکت های خارجی الزامی است.
نمایندگی : این نوع شرکت مجاز به خرید و فروش مستقیم در رومانی نیست. بسیاری از سرمایه گذاران قبل از تأسیس یک شرکت جدید از صفر در رومانی ، ترجیح می دهند بازار را جستجو کنند و از طریق دفتر نمایندگی به فعالیت های تبلیغاتی بپردازند.

قوانین ثبت شرکت در کشور رومانی

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور رومانی وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور رومانی برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور رومانی برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور رومانی قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد:

نرخ مالیات بر درآمد فردی 10 درصد ثابت و نرخ مالیات شرکت ها 16 درصد ثابت است. مالیات های دیگر شامل مالیات بر ارزش افزوده و محیط زیست است. بار مالیاتی کلی برابر با 14.6 درصد از کل درآمد داخلی است. مالیات شرکتها در رومانی با نرخ 16٪ و حداقل مالیات جایگزین برای شرکتهای خرد تعیین می شود.

کارفرمایان ملزم به ارائه بیمه تأمین اجتماعی حداکثر 15.8٪ از حقوق ناخالص کارکنان ، صندوق بهداشتی 5.2٪ و 0.5٪ سهم بیکاری هستند. اظهارنامه های مالیاتی به صورت فصلی و در پایان سال مالی ثبت می شود. رومانی قانون مالیات خالص ثروت را برای کشورهای اتحادیه اروپا از جمله فرانسه، اسپانیا و هلند اجرا نمی کند. رومانی 80 قرارداد اجتناب از مالیات مضاعف را با 60 کشور از جمله هنگ کنگ، مراکش، سوریه و.. امضا کرده است.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور رومانی، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور رومانی باشد.

سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور رومانی موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور رومانی به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور رومانی برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد.

همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور رومانی با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

 

Rate this page