اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور فنلاند

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور فنلاند * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور فنلاند * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور فنلاند * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور فنلاند

ثبت شرکت در کشور فنلاند

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور فنلاند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور فنلاند میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور فنلاند فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور فنلاند

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور فنلاند

مراحل ثبت شرکت در کشور فنلاند

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور فنلاند میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور فنلاند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور فنلاند هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور فنلاند

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور فنلاند، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در فنلاند، ثبت شرکت در کشور فنلاند، مراحل ثبت شرکت در کشور فنلاند و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در کشور فنلاند در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی فنلاند با شرایط اقتصادی کشور، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور فنلاند می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور فنلاند به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور فنلاند

فنلاند کشوری در شمال اروپا می‌باشد و جمعیت آن حدود ۵٫۴ میلیون نفر است. پایتخت این کشور شهر هلسینکی است. که حدود یک میلیون نفر از جمعیت فنلاند در آن زندگی می‌کنند. این کشور از شمال با نروژ، از جنوب با خلیج فنلاند، از شرق با روسیه و از غرب با سوئد مرز زمینی دارد. واحد پول فنلاند یورو است. و یکی از کشور‌های عضو اتحادیه اروپا است. زبان‌های فنلاندی و سوئدی در این کشور به رسمیت شناخته شده اند. ۹۰ درصد از مردم این کشور به زبان فنلاندی صحبت می‌کنند. حدود ۶۸ درصد از مردم فنلاند پیرو دین مسیحیت هستند و ۲۸ درصد مردم نیز دینی ندارند. فنلاند از نظر مساحت هشتمین کشور بزگ در اروپا می‌باشد. همچنین فنلاند جزو کشور‌های بسیار کم تراکم در بین کشور‌های اتحادیه اروپا می‌باشد. جمعیت این کشور ۵۴۷۵۰۰۰ هزار نفر است که میانگین سنی آن‌ها ۴۲ سال است. ۸۴ درصد از جمعیت فنلاند مسیحی هستند. دین‌های اسلام و یهود میان مهاجران فنلاند از محبوبیت بالایی برخوردار است. علاوه بر این بخشی از مردم فنلاند بی‌دین هستند.

شرایط اقتصادی کشور فنلاند

امتیاز آزادی اقتصادی فنلاند 76.1 است و اقتصاد این کشور را در رتبه ۱۷ در شاخص جهانی سال ۲۰۲۱ قرار می‌دهد. امتیاز کلی آن ۰. ۴ واحد افزایش یافته است که دلیل اصلی آن بهبود هزینه‌های دولت است. فنلاند در بین ۴۵ کشور منطقه اروپا در رتبه ۱۰ قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه‌‌ای و جهانی است. فنلاند به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا، ۴۵ قرارداد تجاری ترجیحی در حال اجرا دارد. نرخ تعرفه وزنی معاملات تجاری (رایج در میان اعضای اتحادیه اروپا) ۳ درصد است. با وجود اینکه این کشور به عنوان یکی از کشورهای عضو منطقه یورو می‌باشد اما در چند سال اخیر در رکود اقتصادی به سر می‌برد، اما وضعیت اقتصادی فنلاند بهتر از سایر کشورهای منطقه یورو است. اقتصاد این کشور وابستگی فراوانی به صادرات دارد. بحران اقتصادی در سایر کشورهای اروپایی تأثیر منفی بسیار زیادی روی صادرات این کشور گذاشته است. این کشور تنها کشور در منطقه یورو است که بر اساس گزارش سه نهاد مطرح مالی جهانی در زمینه اعتبار و درستی‌سنجی، از ثبات اقتصادی بسیار خوبی برخوردار است. همچنین فنلاند به همراه دو کشور دانمارک و نیوزلند از کم فساد‌ترین کشور‌های هان می‌باشد.

ثبت شرکت در کشور فنلاند

مزایای ثبت شرکت در کشور فنلاند

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

 

انواع ثبت شرکت در کشور فنلاند

شرکت با مسئولیت محدود : این نوع شرکت تجاری برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ایده آل است. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در فنلاند به حداقل یک مدیر و یک سهامدار  و همچنین حداقل سرمایه یک یورو نیاز می‌باشد. برای ثبت این نوع شرکت نیاز به مقیم بودن مدیر می‌باشد.
شرکت سهامی : برای ثبت شرکت سهامی در فنلاند به حداقل یک سهامدار، سه مدیر و حداقل سرمایه 80000 یورو نیاز می‌باشد. این نوع شرکت برای پروژه های بزرگ که نیاز به جمع آوری سرمایه عمومی دارند توصیه می‌شود. برای ثبت این نوع شرکت نیاز به مقیم بودن مدیر می‌باشد.
دفترشعبه : در کشور فنلاند یک دفتر شعبه  کاملا متعلق به شخص یا شرکت خارجی می‌باشد ، و دامنه فعالیت آن توسط شرکت مادر تعریف می‌شود. دفتر شعبه مجاز است که یک تیم مدیریت مستقل داشته باشد و حساب بانکی شرکتی مستقر در فنلاند را داشته باشد. تعیین یک شخص یا نهاد مقیم به عنوان نماینده قانونی در مقامات مالیاتی برای شعبه ای از شرکت های خارجی الزامی است.
نمایندگی : این نوع شرکت مجاز به خرید و فروش مستقیم در فنلاند نیست. بسیاری از سرمایه گذاران قبل از تأسیس یک شرکت جدید از صفر در فنلاند ، ترجیح می دهند بازار را جستجو کنند و از طریق دفتر نمایندگی به فعالیت های تبلیغاتی بپردازند.

قوانین ثبت شرکت در کشور فنلاند

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور فنلاند وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور فنلاند برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور فنلاند برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور فنلاند قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: نرخ استاندارد مالیات شرکت‌ها در فنلاند ۲۰٪ است. نرخ مالیات بر سود سرمایه خاصی وجود ندارد، زیرا سود سرمایه به عنوان سود منظم شرکت‌ها تلقی می‌شود. نرخ مالیات بر املاک و مستغلات بسته به منطقه متفاوت است، اما به طور متوسط ۱٪ است. اظهارنامه مالیاتی شرکت باید ظرف چهار ماه از پایان سال مالی در اداره مالیات فنلاند ثبت شود. پرداخت حق الزحمه به یک شرکت خارج از اتحادیه اروپا مشمول ۲۰ درصد مالیات می‌شود، مگر اینکه طی قراردادی این مالیات کاهش یابد. مالیات بر ارزش افزوده در فنلاند با نرخ استاندارد ۲۴٪ اخذ می‌شود.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور فنلاند، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور فنلاند باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور فنلاند موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور فنلاند به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور فنلاند برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور فنلاند با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

Rate this page