اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور مصر

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور مصر * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور مصر * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور مصر * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور مصر

ثبت شرکت در کشور مصر

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور مصر را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور مصر میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور مصر فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور مصر

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور مصر

مراحل ثبت شرکت در کشور مصر

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور مصر میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور مصر را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور مصر هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در مصر

محتوای این صفحه عبارتند از:

آشنایی با کشور مصر

مصر یکی از کشور های  عربی  می باشد که در زمینه های اقصادی ، فرهنگی ، سیاسی ، رفاهی ، علمی و… در وضعیت فوق العاده ای قرار دارد  همین امر موجب شده تا سرمایگه گذاران زیادی تمایل به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مصر داشته باشند.

در این مقاله به صورت جامع با کشور مصر ،شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در مصر ، ثبت شرکت درمصر ، مراحل ثبت شرکت در مصر و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد.

همچنین شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در مصر می توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند.

مصر کشوری عربی در شمال شرقی آفریقا است .مصر از سمت غرب با لیبی و از سمت جنوب با سودان همسایه است. مصر با جمعیت ۱۰۲ میلیون نفر جز پرجمعیترین کشور های جهان محسوب می شود.بیشتر جمعیت آن حدود ۸۰ میلیون نفر در حاشیه رود نیل زندگی میکنند. بخش عمدهٔ ای از کشور مصر حدود۱ میلیون کیلومتر مربع از بیابان تشکیل شده و به همین بیشتر جمعیت این کشور به صورت پراکنده‌ای در آن پخش شده اند.

شرایط اقتصادی مصر

مصر از جمله کشور‌های مهم خاورمیانه است که از پتانسیل بالایی در زمینه های مختلف برخوردار است. این کشور هیچ وابستگی اقتصادی به نفت ندارند و بخش عمده ای از اقتصاد آن به رود نیل وابسته است.

وضعیت اقتصادی مصر در سال سال 2020 رشدی حدود 0.26 درصد را داشته است. وضعیت تولید ناخالص داخلی این کشور نیز به ارزش 332.90  میلیارد دلار اعلام شده است. از نظر اشتغال چیزی حدود 28 میلیون نفر در مصر مشغول به کار هستند .در مصر ماهانه 21 میلیون بشکه نفت تولید می شود همچنین میزان تولید گاز در طول سال نیز 76.40 میلیارد متر مکعب محاسبه شده.

محصولات صادراتی کشور مصر شامل : نفت ، محصولات پتروشیمی ، پنبه ، منسوجات و آهن‌آلات می باشد. همچنین ماشین‌آلات ، تجهیزات صنعتی، مواد غذایی ، مواد شیمیایی ، چوب و الوار از جمله محصولات وارداتی کشور مصر هستند.یک بانک انگلیسی در یک پیشبینی عجیب عنوان کرده به زودی اقتصاد مصر و ترکیه از اقتصاد آلمان و چین پیشی خواهد گرفت. با توجه به وضعیت رو به رشد اقتصادی مصر می توان از طریق تجارت و ثبت شرکت در مصر به سود های کلانی دست یافت.در این کشور دولت سعی کرده تا مکانیزم‌های روز دنیا را در پیشرفت کشور و پیش برد اهداف اتصادی به کار بگیرد.

سرمایه گذاری در مصر

همان طور که در ابتدا این مقاله اشاره شد کشور مصر در زمینه های اقتصادی ، فرهنگی ، رفاهی ، علمی و… دارای رنکینگ جهانی شده و رشد و پیشرفت زیادی را هرساله نشان می دهد. همچنین رشد منفی اقتصادی در مصر بسیار کم دیده می‌شود.

روابط ایران با مصر نسبت به سایر کشور های آفریقایی از لحاظ تجاری، صادراتی به مراتب خیلی بهتر است که این موضوع هم دلایل مخصوص به خود را دارد. از طرفی هم نیاز‌های عمده کشور مصر به کالاهای صادراتی از کشور ایران یک فرصت بسیار عالی را در اختیار تجار ایرانی برای برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مصر را می دهد.

مصر هم به علت جایگاه ویژه ای که میان کشورهای عربی و مسلمانان دارد و همچنین به علت موقعیت ژئوپلتیکی و اقتصادی برای ایران از اهمیت زیادی برخوردار است. روزنامه المصری الیوم در این خصوص نوشته است که ایران اهمیت مصر را درک می‌کند. اهمیت مصر تنها به علت مسائل مادی، سیاسی، فرهنگی و راهبردی نیست، بلکه مصر برای ایران به عنوان گذرگاهی برای ورود به شمال آفریقا می باشد.

ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور مصر و دیگر کشور های جهان به موفقیت های چشمگیری دست یابید.

ثبت شرکت در مصر

مزایای ثبت شرکت در مصر

هر کشوری برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه های مختلف مزایای ویژه ای را در نظر میگیرد . سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مصر هم مزایایی دارد که  در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد.

مالیات شرکتها به طور کلی حدود 20٪ تا 25٪ است ثبت یک شرکتی که در زمینه  کشاورزی شما را تا 10 سال معاف از مالیات می کند. همچنین حداقل شرط سرمایه برای شرکتهای با مسئولیت محدود وجود ندارد.

GAFI نهاد حاکم بر سرمایه گذاری های خارجی در مصر است. این نهاد به سرمایه گذاران بین المللی کمک می کنند تا سرمایه گذاری های خود را در مصر تسهیل کنند.

مناطق آزاد خاصی در مصر وجود دارد که انواع مشوق ها و مزایا را برای شرکت ها ارائه می دهند. منطقه ویژه اقتصادی شمال غربی سوئز در مصر یک منطقه آزاد است که در آن نرخ ثابت مالیات بر درآمد شخصی 5٪  است و نرخ مالیات شرکت ها نیز 10٪ است. در این منطقه زیرساخت های استاندارد لازم برای شرکت ها فراهم شده است.

مصر سومین اقتصاد بزرگ آفریقا از نظر تولید داخلی است و با توجه شرایط رو به رشدی که دارد می تواند شرایط یک سرمایه گذاری سود آور را برای شما به ارمغان آورد.

برای ثبت شرکت در مصر بسیار مهم است که ثبت شرکت به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست و اصولی صورت بگیرد. ما درموسسه بین المللی ثبتا با داشتن مشاورین و نماینده های حرفه ای در کشور مصر به شما در این مسیر کمک خواهیم کرد.

 

انواع ثبت شرکت در مصر

طبق قانون شماره 159 مصر ، شرکت های مختلفی می توانند در مصر ثبت و تشکیل شوند ، رایج ترین شرکت هایی که توسط سرمایه گذاران در مصر ثبت می شود ، عبارتند از :

شرکت با مسئولیت محدود : یک شرکت با مسئولیت محدود در مصر شرکتی است که مسئولیت هر یک از شرکای آن به ارزش سهام آنها در این شرکت محدود می شود. حداقل شرط سرمایه برای شرکتهای با مسئولیت محدودوجود ندارد

شرکت سهامی (عام – خاص ) : ثبت شرکت سهامی در مصر حداقل به 3 سهامدار و حداقل سرمایه 36000 دلار آمریکا برای یک شرکت سهامی خاص و حداقل 2،900،000 دلار آمریکا برای یک شرکت سهامی عام نیاز دارد. بعد از ثبت شرکت سهامی مصری می توانید کلیه فعالیت های تجاری را تحت قوانین و مقررات مصر انجام دهید.

دفتر شعبه : دفتر شعبه خارجی مجاز به انجام فعالیت های تجاری ، مالی و صنعتی است این فعالیت ها باید در قرارداد گنجانده شده باشد. دفتر شعبه فقط مجاز است 10٪ از کارکنان خود را به عنوان خارجی داشته باشد.

دفتر نمایندگی : یک دفتر نمایندگی در مصر می تواند 100٪ متعلق به سرمایه گذارخارجی باشد. همچنین برای ثبت شرکت در مصر از نوع دفتر نمایندگی باید توجه داشت که این نوع شرکت نمی‌تواند فعالیت های بازرگانی داشته باشد. در واقع دفتر نمایندگی تنها  می تواند اهداف تحقیقاتی یا تبلیغاتی در بازار داشته باشد.

 

قوانین ثبت شرکت در مصر

به دلیل قوانین و مقررات ویژه ای که در کشور مصر وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه ای باعث می شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور برای شما بسیار سود آور شود.

موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه  ثبت شرکت ، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه ای می تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور مصر برای شما به همراه داشته باشد.

برای ثبت شرکت در مصر قوانین خاصی وجود دارد که برخی از این قوانین آشنا خواهیم شد:

همه شرکت های خارجی در مصر باید حسابرس مصری داشته باشند. صورتهای مالی سالانه آنها باید حسابرسی شود و به بخش شرکتها در مصرارسال شود.

شرکت های خارجی در مصر نرخ مالیات 22.5٪ را دارند. شرکتهایی که فعالیت هایی مانند اکتشاف و تولید نفت را انجام می دهند ، مشمول نرخ مالیات بالاتری هستند. از آنجا که دفتر نمایندگی هیچگونه فعالیت تجاری انجام نمی دهد و سودی را محقق نمی کند بنابراین مشمول مالیات نمی شود.

طبق قانون ثبت شرکت در مصر ، شرکت ها مجاز به داشتن بیش از 10٪ از کارمندان خود به عنوان خارجی نیستند. راه اندازی شرکت مصر حداقل به یک مدیر مصری نیاز دارد ، لازم نیست این مدیر سهامدار باشد.


سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در مصر ، مزایا ثبت شرکت وسرمایه گذاری در مصر، قوانین مهم ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد.

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد کشور مصر در بیشتر زمینه ها رشدی چشمگیری نسبت به سال های قبل داشته و همین موجب شده که سرمایه گذاران خارجی زیادی تمایل به ثبت شرکت و سرمایه گذاری در مصر داشته باشند.

سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در مصر موضع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود.

ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور مصر به موفقیت های چشمگیری دست یابید.

با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه ای که کشور مصر برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می توان گفت که ثبت شرکت در مصر با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده ای درخشان برای کسب و کار شما باشد.

همچنین شما عزیزان می توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مصر با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

Rate this page