اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور مقدونیه

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور مقدونیه * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور مقدونیه * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور مقدونیه * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور مقدونیه

ثبت شرکت در کشور مقدونیه

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور مقدونیه را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور مقدونیه میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور مقدونیه فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور مقدونیه

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور مقدونیه

مراحل ثبت شرکت در کشور مقدونیه

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور مقدونیه میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور مقدونیه را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور مقدونیه هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور مقدونیه

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور مقدونیه، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در مقدونیه، ثبت شرکت در کشور مقدونیه، مراحل ثبت شرکت در کشور مقدونیه و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کشور مقدونیه آشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در مقدونیه در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی آن با شرایط اقتصادی، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور مقدونیه می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور مقدونیه موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور مقدونیه به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور مقدونیه

مقدونیه کشوری در جنوب شرقی اروپا است. مقدونیه کشوری محصور در خشکی است که با کوزوو  از شمال غرب، با صربستان ازشمال، با بلغارستان از شرق، با یونان از جنوب و با آلبانی از غرب همسایه است. تقریباً یک سوم شمالی کشور بزرگترین منطقه مقدونیه را تشکیل می دهد. اسکوپیه پایتخت و بزرگترین شهر این کشور است که یک چهارم از جمعیت 2.06 میلیون نفری این کشور را در خود جای داده است. اکثر ساکنان آن قومی قوم مقدونی های ، اسلاوی جنوبی هستند . مقدونیه کشوری با درآمد متوسط ​​بالا است و از زمان استقلال در توسعه اقتصادی اصلاحات قابل ملاحظه ای داشته است. مقدونیه کشوری در حال توسعه است که در رتبه 82 در شاخص توسعه انسانی قرار دارد و امنیت اجتماعی، مراقبت های بهداشتی، سیستم رایگان آموزشی و… را برای شهروندان خود فراهم می کند. گردشگری نقش مهمی در اقتصاد مقدونیه ایفا می کند و 6.7٪ از تولید ناخالص داخلی آن را تشکیل می دهد. درآمد سالانه از گردشگری در حدود 616 میلیون یورو تخمین زده می شود. بزرگترین گروه قومی در کشور مقدونی ها هستند و بعد از آن آلبانیایی ها دومین گروه بزرگ هستند.

شرایط اقتصادی کشور مقدونیه

نمره آزادی اقتصادی مقدونیه 68.6 است که اقتصاد آن را در رتبه 46 در شاخص جهانی سال 2021 قرار داده است. امتیاز کلی آن 0.9 واحد کاهش یافته است که دلیل اصلی آن کاهش آزادی تجارت است. مقدونیه در بین 45 کشور منطقه اروپا در رتبه 27 قرار دارد و امتیاز کلی آن زیر میانگین منطقه اما بالاتر از میانگین جهانی است. مقدونیه دارای پنج توافق نامه تجاری ترجیحی است. نرخ تعرفه وزنی معاملات 6.3 درصد است و چهار اقدام غیر تعرفه ای در حال اجرا است. اقتصاد این کشور در سالهای اخیر  بیش از 90٪ تولید ناخالص داخلی تولید کرده است. از سال 1996 ، مقدونیه با رشد ناخالص داخلی متوسط 3.1 درصدی شاهد رشد مداوم اقتصادی بوده است. دولت در تلاش های خود برای مقابله با تورم موفق ظاهر شده است و سیاست های متمرکز بر جذب سرمایه گذاری های خارجی و توسعه داخلی را اجرا کرده است. به دلیل تعدادی از اقدامات اشتغال و همچنین روند موفقیت آمیز جذب شرکت های چند ملیتی و طبق گزارش اداره آمار ایالتی مقدونیه، نرخ بیکاری این کشور به طرز چشمگیری کاهش یافته است. سیاست ها و تلاش های دولت در رابطه با سرمایه گذاری های مستقیم خارجی منجر به ایجاد شرکت های تولید کننده پیشرو در جهان، به ویژه در صنعت خودرو مانندJohnson Controls Inc ، ،Van Hool NVو… شده است.

ثبت شرکت در کشور مقدونیه

مزایا ثبت شرکت در کشور مقدونیه

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور مقدونیه هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

 

انواع ثبت شرکت در کشور مقدونیه

شرکت با مسئولیت محدود: این شرکت برای ثبت در مقدونیه به یک مدیر و یک سهامدار و حداقل سرمایه 5000 یوو نیاز دارد. سهامداران نسبت به میزان سهام خود مسئولیت دارند و سهام می تواند آزادانه بین اعضا منتقل شود. حسابرسی سالانه برای شرکتهای بزرگ الزامی نیست، مگر اینکه واحد تجاری سالانه بیش از 170000 یورو برای نهادهای بزرگ مانند بانک ها و شرکت های بیمه فروش داشته باشد.

شرکت سهامی: برای ثبت این نوع شرکت نیاز به سه مدیر و سه سهامدار است. حداقل سرمایه لازم برای ثبت این نوع شرکت 25000 یورو می باشد. این شركت باید یك حسابرسی داخلی را منصوب كند كه مسئولیت انجام ممیزی های سالانه و ارائه صورت های مالی سالانه را به اداره درآمد عمومی را به عهده بگیرد.

دفتر شعبه: یک دفتر شعبه مقدونیه می تواند به طور کامل در مالکیت اشخاص خارجی باشد. دامنه عملکرد این نهاد توسط شرکت مادر تعیین خواهد شد.  همچنین، دفتر شعبه باید دارای یک دفتر ثبت شده در مقدونیه باشد و باید یک نماینده منصوب کند که از طرف شرکت دارای وکالت نامه شعبه باشد.

دفتر نمایندگی: دفتر نمایندگی مقدونیه می تواند 100٪ متعلق به اشخاص خارجی باشد، این نوع شرکت مجاز به انجام هرگونه فعالیت درآمدزایی در مقدونیه نیست. کلیه هزینه های دفتر نمایندگی باید از طریق حواله های ارزی خارجی انجام شود. در نتیجه، این نهاد فقط می تواند در تحقیقات بازار و توسعه تجارت شرکت مادر فعالیت کند.

قوانین ثبت شرکت در کشور مقدونیه

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور کشور مقدونیه وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور ماهر و مجرب باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور کشور مقدونیه برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور کشور مقدونیه برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور کشور مقدونیه قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهم ترین این قوانین آشنا خواهیم شد: درآمد فردی و نرخ مالیات شرکت ها 10 درصد است. مالیات های دیگر شامل مالیات بر ارزش افزوده و انتقال املاک است. بار مالیاتی کلی برابر با 17.7 درصد از کل درآمد داخلی است. شرکت های مقیم ملزم به پرداخت مالیات برای درآمد جهانی خود هستند در حالی که شرکت های غیر مقیم فقط از درآمد کسب شده در داخل کشور مالیات می پردازند. نرخ استاندارد مالیات بر ارزش افزوده در مقدونیه 18 درصد است.  کالاهایی مانند غذا، آب، نرم افزار رایانه، روزنامه ها و کتاب ها دارای نرخ مالیات بر ارزش افزوده 5 درصدی هستند. مقدونیه دارای 37 معاهده مالیات مضاعف با کشورهایی مانند آلبانی، آلمان، فرانسه، هلند، قطر، انگلستان و … است. به شرکت های خارجی فعال در مقدونیه توصیه می شود که در مورد کلیه جنبه های حقوقی مشاغل خود با وکلای محلی مشورت کنند. در مقدونیه، فقط کارمندان مشمول پرداخت سهم تأمین اجتماعی می شوند که این میزان برای بازنشستگی 18٪ ، برای بهداشت 7.3٪ ، صندوق بیکاری 1.2٪ و برای کمک هزینه اضافی 0.5٪ است.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور مقدونیه، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور مقدونیه باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور مقدونیه موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور مقدونیه به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور مقدونیه برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط ویژه آن می‌تواند به عنوان یک عامل مثبت برای رشد کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور مقدونیه با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

 

Rate this page