امروز مورخ: ۳۰ /۰۶ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
06 - ثبت شرکت در کشور مکزیک
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

ثبت شرکت در کشور مکزیک

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور مکزیک را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور مکزیک میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

Ripple 1s 38px - ثبت شرکت در کشور مکزیک

ثبت شرکت در کشور مکزیک فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور مکزیک

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور مکزیک

مراحل ثبت شرکت در کشور مکزیک

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور مکزیک میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور مکزیک را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور مکزیک هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

mexico city skyline 1024x683 - ثبت شرکت در کشور مکزیک

محتوای این صفحه عبارتند از:

ردیف
عنوان
شرح
1
زبان رسمی
اسپانیایی
2
واحد پول
پزو
3
منطقه جغرافیا
آمریکای شمالی
4
پایتخت
مکزیکوسیتی

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور مکزیک، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در مکزیک، ثبت شرکت در کشور مکزیک، مراحل ثبت شرکت در کشور مکزیک و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در کشور مکزیک در مرحله اول می بایست علاوه بر شناخت کلی مکزیک با شرایط اقتصادی کشور، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور مکزیک می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور مکزیک به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور مکزیک

مکزیک کشوری در آمریکای شمالی می باشد که از شمال با ایالات متحده آمریکا، از جنوب شرقی با گواتمالا و بلیز، از شرق با خلیج مکزيک، از غرب و جنوب غرب با اقیانوس آرام و از جنوب شرقی با برزیل و دریای کارائیب مرز مشترک دارد. جمعیت کشور مکزیک حدودا ۱۲۶٬۰۱۵٬۰۰۰ می باشد و از نظر تعداد جمعیت در رتبه 10 جهان قرار دارد. زبان مردم مکزیک زبان اسپانیایی می باشد که به عنوان زبان ملی این کشور شناخته می شود. واز این نظر برزگترین جمعیت اسپانیایی زبان در جهان را دارد. مساحت کشور مکزیک چیزی در حدود ۱٬۹۷۲٬۵۵۰ می باشد که چهاردهمین کشور پهناور دنیا می باشد. مکزیک یک کشور در حال توسعه است، که در رتبه 74 شاخص توسعه انسانی قرار دارد اما از نظر تولید ناخالص داخلی یازدهمین اقتصاد برتر دنیا می باشد. اقتصاد این کشور، اقتصادی وابسته به نفت و گاز می باشد. همچنین در حال حاضر بخش بزرگی از ثروت این کشور از منابع نفتی تامین می شود. ایالات متحده آمریکا بزرگترین شریک تجاری مکزیک می باشد. دین مردم مکزیک کاتولیک می باشد که به عنوان مذهب اصلی نیز شناخه می شود.

شرایط اقتصادی در کشور مکزیک

امتیاز آزادی اقتصادی مکزیک 65.5 است، که اقتصاد آن را در رتبه ۶۵ شاخص جهانی سال ۲۰۲۱ قرار داده است. امتیاز کلی آن 0.5 کاهش یافته است که دلیل اصلی آن کاهش آزادی تجارت است. مکزیک در میان ۳۲ کشور منطقه در رتبه یازدهم قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه‌‌ای و جهانی است. مکزیک ۲۳ قرارداد تجاری ترجیحی در حال اجرا دارد. نرخ تعرفه میانگین وزنی معاملات 4.2 درصد است و ۲۴۶ اقدام غیر تعرفه‌‌ای در حال اجرا دارد. رشد متوسط سالانه تولید ناخالص داخلی در سال ۲۰۱۶ برابر با 2.9% و در سال ۲۰۱۷ برابر با ۲٪. بوده است. طی دو دهه گذشته کشاورزی ۴٪، صنعت ۳۳٪ و خدمات (به ویژه خدمات مالی و گردشگری) ٪۶۳ از اقتصاد مکزیک را تشکیل داده است. تولید ناخالص داخلی مکزیک در سال ۲۰۰۸ برابر با ۱٫۵۶۳ تریلیارد دلار بوده و در سال ۲۰۰۹ نسبت به سال قبل ۴٫۸٪ رشد داشته است. مکزیک اکنون به عنوان یک کشور با درآمد متوسط شناخته می شود. صنعت الکترونیک مکزیک طی دهه گذشته بسیار رشد کرده است. مکزیک پس از چین، ایالات متحده آمریکا، ژاپن، کره جنوبی و تایوان به عنوان ششمین صنعت برتر الکترونیک در جهان شناخته می شود. مکزیک دومین صادر کننده بزرگ قطعات الکترونیک به ایالات متحده آمریکا است. ۴۶ میلیون نفر از مردم این کشور را نیروی کار تشکیل می دهد به طوری که طبق آمار گزارش شده نرخ بیکاری این کشور درسال  ۲۰۰۷ برابر با ۳٫۷ درصد بوده است.
420010 1024x683 - ثبت شرکت در کشور مکزیک

مزایای ثبت شرکت در کشور مکزیک

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مکزیک هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

انواع ثبت شرکت در کشور مکزیک

شرکت با مسئولیت محدود مکزیک: راه اندازی شرکت با مسئولیت محدود در مکزیک به دلیل عدم نیاز به سرمایه اولیه زیاد و 100% مالکیت خارجی، برای اکثر صنایع و خدمات مناسب است. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در مکزیک، به حداقل دو سهامدار و یک مدیر نیاز می باشد. همچنین برای راه اندازی شرکت با مسئولیت محدود در مکزیک، همه شرکت ها باید صورت های مالی حسابرسی شده ارائه دهند.
شرکت سهامی مکزیک: برای ثبت شرکت سهامی به یک مدیر و حداقل دو سهامدار نیاز می باشد. اگر سرمایه گذاران خارجی تمایل به سرمایه‌گذاری در مکزیک داشته باشند این نوع ساختار شرکتی توصیه می شود.
دفتر شعبه: نوعی از شرکت می باشد که به شرکت های خارجی اجازه می دهد شعبه خود را در کشور مکزیک ثبت کنند. دفاتر شعبه برای بخش های تجاری با نیاز به سرمایه بالا توصیه می شوند. تاسیس دفتر شعبه نسبت به تاسیس شرکت زمان و هزینه کم تری نیاز دارد. از آنجا که دفتر شعبه از نظر قانونی از شرکت مادر جدا نیست شرکت اصلی مسئول تعهدات دفتر شعبه است.
دفتر نمایندگی: دفتر نمایندگی مکزیک فقط مجاز به انجام فعالیت های غیر تجاری از جمله ارتقاء شرکت مادر و تحقیقات بازار است. شرکت ها می توانند برای تبلیغ محصولات و خدمات خارجی خود از یک دفتر نمایندگی استفاده کنند.

قوانین ثبت شرکت در کشور مکزیک

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور مکزیک وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور مکزیک برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور مکزیک برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور مکزیک قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد:
مالیات بر درآمد شرکت ها در مکزیک با نرخ استاندارد ۳۰٪ و مالیات بر ارزش افزوده با نرخ ۱۶٪ اخذ می شود. مکزیک هیچ گونه کنترلی بر ارز اعمال نمی کند و شرکت ها آزادانه می توانند وجوه خود را به کشور مبدا بازگردانند. تمام شرکت های بازگانی در مکزیک موظف‌اند برای هر معامله فاکتور‌های دیجیتالی صادر کنند. دارا بودن آدرس محلی معتبر در مکزیک برای شرکت ها الزامی است. علاوه بر این شرکت های مکزیکی می بایست حداکثر ۱۰٪ از سود سالانه خود را با کارمندان تقسیم کنند.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور مکزیک، مزایا ثبت شرکت در مکزیک، قوانین  و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور مکزیک باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور مکزیک موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور مکزیک به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور مکزیک برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور مکزیک با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.