اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور نیوزلند

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور نیوزلند * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور نیوزلند * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور نیوزلند * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور نیوزلند

ثبت شرکت در کشور نیوزلند

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور نیوزلند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور نیوزلند میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور نیوزلند فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور نیوزلند

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور نیوزلند

مراحل ثبت شرکت در کشور نیوزلند

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور نیوزلند میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور نیوزلند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور نیوزلند هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور نیوزلند

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور نیوزلند، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در نیوزلند، ثبت شرکت در کشور نیوزلند، مراحل ثبت شرکت در کشور نیوزلند و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد.

نیوزلند کشوری توسعه یافته با اقتصاد بسیار پویا می‌باشد اقتصاد کشور نیوزلند دارای رتبه دوم در شاخص جهانی سال ۲۰۲۱ است. همین سبب شده که نیوزلند توجه بسیاری از تجار و سرمایه گذاران خارجی برای ثبت شرکت و تجارت را به خود جلب کند.

شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور نیوزلند می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند.

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور نیوزلند به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور نیوزلند

نیوزلند کشوری جزیره‌‌ای در جنوب غربی اقیانوس آرام است. این کشور از دو جزیره اصلی شمالی و جزیره جنوبی تشکیل شده است. توپوگرافی متنوع این کشور و قله‌های تیز کوهستانی آن، مانند کوه‌های آلپ جنوبی، به علت فوران‌های آتشفشانی می‌باشد که در گذشته رخ داده است. شهر ولینگتون پایتخت این کشور، و اوکلند پرجمعیت‌ترین شهر نیوزلند می‌باشد. نیوزیلند یک کشور عمدتاً شهرنشین است. ۸۶٪ مردم در ۱۶ منطقه شهری این کشور زندگی می‌کنند کشور توسعه یافته نیوزیلند رتبه‌های بسیار خوبی در اکثر زمینه‌ها از جمله آموزش و پرورش، حفاظت از آزادی‌های مدنی، شفافیت دولت و آزادی اقتصادی دارد. بر اساس سرشماری سال ۲۰۱۳ حدود ۷۴ درصد از جمعیت چهار و نیم میلیون نفری نیوزیلند اروپایی‌تبار هستند و مائوری‌ها با ۱۵ درصد بزرگترین اقلیت قومی را شکل می‌دهند. مسیحیت مهم‌ترین دین نیوزیلند است، ۴۹٪ مردم این کشور مسیحی هستند. نیوزیلند فاصله زیادی با دیگر خشکی‌های کره زمین دارد، به‌طوری‌که استرالیا نزدیکترین همسایه این سرزمین در دو هزار کیلومتری آن قرار دارد، دریای میان این دو کشور به دریای تاسمان معروف است. نزدیکترین همسایگان این کشور از شمال جزایر تونگا، فیجی، نیوکالدونیا هستند. نیوزیلند یک حکومت مشروطه سلطنتی و دارای یک دمکراسی پارلمانی است. بالاترین مقام در این شاهنشاهی ملکه الیزابت دوم است.

شرایط اقتصادی کشور نیوزلند

نمره آزادی اقتصادی نیوزیلند ۸۳. ۹ است که اقتصاد آن را در رتبه دوم شاخص جهانی سال ۲۰۲۱ قرار داده است. امتیاز کلی آن نسبت به سال قبل ۰. ۲ واحد کاهش یافته است، دلیل اصلی آن کاهش اندک حقوق مالکیت و آزادی تجارت است. نیوزیلند در میان ۴۰ کشور منطقه آسیا – اقیانوسیه در رتبه ۲ قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه‌‌ای و جهانی است نیوزیلند دارای ۱۲ توافق نامه تجارت ترجیحی است. نرخ تعرفه میانگین وزنی معاملات ۲. ۴ درصد است. نیوزیلند دارای اقتصاد پیشرفته و درحال رشدی است. واحد آن پولی دلار نیوزیلند است که به طور غیررسمی به عنوان «دلار کیوی» شناخته می‌شود. از نظر تاریخی، صنایع استخراجی به شدت در اقتصاد نیوزیلند نقش داشته‌‌اند و در زمان‌های مختلف کشور نیوزلند تمرکز خود را بر روی آب بندی، صید نهنگ، کتان، طلا، صمغ کاوری و چوب بومی گذاشته است. تقاضای زیاد محصولات کشاورزی از انگلستان و ایالات متحده به نیوزیلندی‌ها کمک کرد تا در دهه ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ از استانداردهای زندگی بالاتر از استرالیا و اروپای غربی برخوردار شوند. نیوزیلند به شدت به تجارت بین المللی به ویژه در محصولات کشاورزی وابسته است. محصولات غذایی ۵۵٪ ارزش کل صادرات کشور نیوزلند را تشکیل می‌دهند. چوب دومین درآمدزا بود. شرکای اصلی تجاری نیوزیلند، چین، استرالیا اتحادیه اروپا، ایالات متحده و ژاپن هستند.

ثبت شرکت در کشور نیوزلند

ثبت شرکت در کشور نیوزلند

هر کشوری برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایای ویژه‌‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرد. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ژاپن هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد. از جمله مزایایی که سبب ترغیب سرمایه گذاران برای تجارت و ثبت شرکت در چین می‌شوند شامل:

انواع ثبت شرکت در کشور نیوزلند

ثبت شرکت در کشور نیوزلند انواع مختلفی دارد که در ادامه هر کدام را بررسی میکنیم و شما می‌توانید بسته به شرایط خود اقدام به ثبت هر کدام کنید این شرکت‌ها عبارتند از:
شرکت با مسئولیت محدود: این نوع شرکت برای ثبت نیاز به حداقل یک مدیر و یک سهام دار دارد و یکی از مدیران باید مقیم نیوزلند باشد. همچنین حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در نیوزلند یک دلار آمریکا می‌باشد.
شرکت سهامی: برای ثبت شرکت سهامی نیاز به ۱ مدیر و ۱ سهامدار می‌باشد و حداقل سرمایه یک دلار آمریکا برای ثبت نیاز دارد.
مشارکت محدود: برای ثبت نیاز به دو مدیر و و سهامدار دارد. همچنین حداقل سرمایه ۲ دلار آمریکا برای ثبت آن لازم است.
دفتر شعبه: استفاده از دفتر شعبه برای گسترش دامنه جغرافیایی شرکت‌های تجاری ثبت شده در نیوزلند است. همچنین سرمایه گذاران می‌توانند برای پیشنهاد پروژه‌های محلی یک دفتر شعبه را ثبت کنند. این دفاتر نیاز به تعیین نماینده مقیم در نیوزلند دارند.
دفتر نمایندگی: برای ثبت شرکت در کشور نیوزلند از نوع دفتر نمایندگی باید توجه داشت که این نوع شرکت نمی‌تواند فعالیت‌های بازرگانی داشته باشد. در واقع دفتر نمایندگی تنها می‌تواند اهداف تحقیقاتی یا تبلیغاتی در بازار داشته باشد.
با توجه به اهمیت آشنایی با انواع ثبت شرکت در کشور نیجریه پیشنهاد می‌کنیم در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهامی در این مورد با کارشناسان و مشاورین ما در ارتباط باشید تا به صورت کاملا رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص دریافت کنید.

قوانین ثبت شرکت در کشور نیوزلند

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌‌ای که در کشور نیوزلند وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور نیوزلند برای شما بسیار سود آور شود.

موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور نیوزلند برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور نیوزلند قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد:

کلیه شرکت‌های ساکن در نیوزلند باید مالیات بر درآمد با نرخ ۲۸٪ را پرداخت کنند. همچنین درآمد حاصل از دفاتر شعبه مشمول مالیات با نرخ استاندارد ۲۸٪ است. در کشور نیوزلند نیز درست مثل استرالیا، از سودهای حاصل از فروش سهام موجود در بورس و سایر اوراق بهادار مالیات دریافت نمی‌شود.

شعب شرکتهای خارجی و شرکتهای NZ که دارای۲۵٪ مالکیت هستند ملزم به ارائه صورتهای مالی خود برای حسابرسی سالانه مستقل هستند. کمیسیون تجارت نیوزلند کسب و کار‌هایی را که فعالیت‌های متقلبانه انجام می‌دهند محکوم به مجازات و جریمه نقدی حداکثر ۸ میلیون دلار می‌کنند.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور نیوزلند، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور نیوزلند باشد.

سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور نیوزلند موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور نیوزلند به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌‌ای که کشور نیوزلند برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد.

همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور نیوزلند با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

Rate this page