اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور پاکستان

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور پاکستان * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور پاکستان * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور پاکستان * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute

ثبت شرکت در کشور پاکستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور پاکستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور پاکستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور پاکستان فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور پاکستان

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور پاکستان

مراحل ثبت شرکت در کشور پاکستان

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور پاکستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور پاکستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور پاکستان هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور پاکستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور پاکستان ،شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در پاکستان ، ثبت شرکت در کشور پاکستان ، مراحل ثبت شرکت در کشور پاکستان و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد.

پاکستان کشوری در حال توسعه و دارای سلاح هسته ای است که در چند سال اخیر رشد اقتصادی خوبی داشته اخیراً تغییرات گسترده در کشور رخ داده که تا حدی منجر به بهبود اقتصاد آن شده و نرخ رشد در زمینه‌های ساخت ، تولید و بخش‌های خدمات مالی را سرعت بخشیده‌ است.

همچنین شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور پاکستان می توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند.

سرمایه ‌گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود.

ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور پاکستان به موفقیت های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور پاکستان

پاکستان کشوری در جنوب آسیا است. این کشور پنجمین کشور پرجمعیت جهان است که بیش از 212.2 میلیون نفر جمعیت دارد و دارای دومین جمعیت مسلمان جهان است. پاکستان سی و سومین کشور از نظر مساحت است که 881 هزار و 913 کیلومتر مربع مساحت دارد.

پاکستان دارای یک خط ساحلی 1046 کیلومتری در امتداد دریای عرب و خلیج عمان در جنوب است و از شرق با هند ، از غرب با افغانستان ، از جنوب غربی با ایران و از شمال شرقی با چین هم مرز است. جغرافیا و آب و هوای پاکستان بسیار متنوع است و این کشور میزبان طیف گسترده ای از حیوانات وحشی است

 این کشوریک قدرت و سلاح هسته ای می باشد. پاکستان در میان اقتصادهای نوظهور و پیشرو رشد قرار گرفته است. پاکستان عضو سازمان ملل متحد ، سازمان همکاری شانگهای ، OIC ، کشورهای مشترک المنافع ، SAARC ، ائتلاف مقابله با تروریسم نظامی اسلامی است و متحد اصلی غیر ناتو است.

پاکستان متحد قوی چین است ، و هر دو کشور اهمیت زیادی را برای حفظ یک رابطه ویژه بسیار نزدیک و حمایتی قائل هستند. سیاست خارجی و ژئواستراتژی پاکستان عمدتاً بر اقتصاد و امنیت در برابر تهدیدهای هویت ملی و تمامیت ارضی این کشور و ایجاد روابط نزدیک با دیگر کشورهای مسلمان تمرکز دارد.

شرایط اقتصادی کشور پاکستان

امتیاز آزادی اقتصادی پاکستان 7/51 است که اقتصاد این کشور را در رتبه 152 در شاخص جهانی سال 2021 قرار داده است. نمره کلی اقتصاد آن 3.1 واحد کاهش یافته است. پاکستان در بین 40 کشور منطقه آسیا – اقیانوسیه در رتبه 34 قرار دارد و امتیاز کلی آن زیر میانگین منطقه ای و جهانی است. اقتصاد پاکستان از نظر برابری قدرت خرید (PPP) بیست و سومین اقتصاد بزرگ در جهان است ،

 و از نظر تولید ناخالص داخلی اسمی چهل و دومین کشور است. اقتصاد پاکستان نیمه صنعتی در نظر گرفته شده است که دارای مراکز رشد در امتداد رود سند است.

بر اساس شاخص پیچیدگی اقتصادی ، پاکستان شصت و هفتمین اقتصاد بزرگ صادراتی در جهان است. در طول سال مالی 16-2015 ، صادرات پاکستان 20.81 میلیارد دلار و واردات آن 44.76 میلیارد دلار بود

21.04 درصد از جمعیت زیر خط فقر بین المللی روز زندگی می کنند. نرخ بیکاری در بین جمعیت 15 سال به بالا 5.5 درصد است. تخمین زده می شود که پاکستان 40 میلیون شهروند طبقه متوسط دارد که تا سال 2050 به 100 میلیون نفر افزایش یابد. اقتصاد این کشور دومین اقتصاد بزرگ آسیای جنوبی است که حدود 15.0٪ از تولید ناخالص داخلی منطقه را شامل می شود.

ثبت شرکت در کشور پاکستان

مزایای ثبت شرکت در کشور پاکستان

هر کشوری برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه های مختلف مزایای ویژه ای را برای شرکت ها و سرمایه گذاران در نظر می گیرد . سرمایه گذاری و ثبت شرکت در پاکستان هم مزایایی دارد که  در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد.

از جمله مزایایی که سبب ترغیب سرمایه گذاران برای تجارت و ثبت شرکت در پاکستان می شوند شامل :

انواع ثبت شرکت در کشور پاکستان

ثبت شرکت در کشور پاکستان انواع مختلفی دارد که در ادامه هر کدام را بررسی میکنیم و شما می توانید بسته به شرایط خود اقدام به ثبت هر کدام کنید این شرکت ها عبارتند از:

شرکت با مسئولیت محدود : برای ثبت این نوع شرکت نیاز به 2 سهامدار است که یکی از آنها باید تبعه پاکستان بوده و 51 درصد سهام شرکت متعلق به او باشد. همچنین شرط حداقل سرمایه برای ثبت این شرکت لازم نیست.

شرکت سهامی: این شرکت برای ثبت نیاز به حداقل 3 سهامدار و همچنین حداقل سرمایه 1000 دلار آمریکا دارد.

شرکت منطقه آزاد : این نوع شرکت برای فعالیت های صادرات و واردات است که در مناطق ویژه و آزاد اقتصادی پاکستان فعالیت می کنند.

دفتر شعبه : استفاده از دفتر شعبه برای گسترش دامنه جغرافیایی شرکت های تجاری ثبت شده در چین است. همچنین سرمایه گذاران می توانند برای پیشنهاد پروژه های محلی یک دفتر شعبه را ثبت کنند. فعالیت های این دفتر زیر نظر شرکت مادر است.

دفتر نمایندگی : برای ثبت شرکت در کشور پاکستان از نوع دفتر نمایندگی باید توجه داشت که این نوع شرکت نمی‌تواند فعالیت های بازرگانی داشته باشد. در واقع دفتر نمایندگی تنها می تواند اهداف تحقیقاتی یا تبلیغاتی در بازار داشته باشد.

قوانین ثبت شرکت در کشور پاکستان

به دلیل قوانین و مقررات ویژه ای که در کشور پاکستان وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه ای باعث می شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور پاکستان برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه  ثبت شرکت ، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه ای می تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور پاکستان برای شما به همراه داشته باشد.

برای ثبت شرکت در کشور پاکستان قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد:

مالیات شرکتها با نرخ 29٪ از کل درآمد خالص در پاکستان اخذ می شود.با این حال ، شعب شرکتهای خارجی (به استثنای شرکتهای تولید و اکتشاف نفت غیرمقیم) باید 10٪ مالیات حواله اضافی را پس از کسر مالیات بپردازند.

نرخ استاندارد مالیات بر ارزش افزوده اعمال شده در ارائه خدمات در پاکستان بین 13 تا 16 درصد متغیر است.  برای کالاها ، نرخ مالیات بر ارزش افزوده استاندارد 17٪ است.

همه مشاغل پاکستان باید صورتهای مالی حسابرسی شده سالانه را تا 31 مارس هر سال ارائه دهند. پس از راه اندازی نهاد تجاری در پاکستان ، شرکت ها باید هرگونه تغییر انتصاب در هیئت مدیره یا سهامداران را به مرجع مربوطه اطلاع دهند.

سخن اخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور پاکستان ، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور پاکستان باشد.

سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور پاکستان موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود.

ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور چین به موفقیت های چشمگیری دست یابید.

با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه ای که کشور پاکستان برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده ای درخشان برای کسب و کار شما باشد.

همچنین شما عزیزان می توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور پاکستان با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

Rate this page