اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور پرتقال

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور پرتقال * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور پرتقال * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور پرتقال * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور پرتقال

ثبت شرکت در کشور پرتقال

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور پرتقال را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور پرتقال میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور پرتقال فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور پرتقال

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور پرتقال

مراحل ثبت شرکت در کشور پرتقال

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور پرتقال میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور پرتقال را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور پرتقال هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور پرتقال

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور پرتقال، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در پرتقال، ثبت شرکت در کشور پرتقال، مراحل ثبت شرکت در کشور پرتقال و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد.

برای ثبت شرکت در کشور پرتقال در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی پرتقال با شرایط اقتصادی کشور، انواع شرکت ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید.

شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور پرتقال می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور پرتقال به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور پرتقال

پرتغال کشوری است کوچک که در حاشیه غربی شبه جزیره ایبری یعنی پایین‌ترین بخش جنوب غربی اروپا قرار دارد. این سرزمین را می‌توان دنباله فلات مرتفع مرکزی اسپانیا دانست که هرچه به طرف دریا پیش می‌رود، ارتفاعش کم و کمتر می‌شود. سواحل غربی و جنوبی آن را اقیانوس اطلس فرا گرفته و در شرق آن کشور اسپانیا قرار دارد. پرتغال از مشرق و شمال به اسپانیا محدود است. هیچ‌گونه مرز طبیعی عمده‌ای بین دو کشور وجود ندارد. مساحت پرتغال ۹۲٬۲۱۲ کیلومتر مربع است. عمده‌ترین رودهای پرتغال رود تاگوس و رود دوئرو می‌باشند که هر دو از خاک اسپانیا سرچشمه می‌گیرند. لیسبون بزرگترین شهر پرتغال و پایتخت آن، نزدیک دهانه این رود قرار دارد. لیسبون بیش‌ترین ثروت کشور پرتغال را در خود ذخیره کرده و از شهرهای مهم اتحادیه اروپا به‌شمار می‌آید؛ به‌طوری که ۴۵ درصد از کل تولیدات کشور به این ناحیه اختصاص دارد. شهر لیسبون قطب سیاسی پرتغال بوده و دولت این کشور در این شهر مستقر شده‌است. بر اساس سرشماری سال ۲۰۰۱ جمعیت این کشور بالغ بر ۱۰٫۳۵۵٫۸۲۴ نفر بود که ۵۲٪ آن زن و ۴۸٪ آن مرد بود. در سرشماری سال ۲۰۱۱ این جمعیت به ۱۰٬۵۶۲٬۰۰۰ رسید که ۳۳۲٫۱۳۷ نفر آنها مهاجرین قانونی بودند. پرتغال از نظر قومی کشوری یک‌دست است و نزدیک به ۹۷ درصد از مردم آن را پرتغالیان تشکیل می‌دهند. در تمامی کشور زبان پرتغالی رایج است. بیشتر جمعیت پرتغال کاتولیک رومی هستند.

شرایط اقتصادی در کشور پرتقال

امتیاز آزادی اقتصادی پرتغال 67.5 است و اقتصاد این کشور را به 52 امین رتبه در شاخص جهانی سال 2021 تبدیل می کند. نمره کلی آن 0.5 درجه افزایش یافته است، دلیل اصلی آن بهبود سلامت مالی است. پرتغال در بین 45 کشور منطقه اروپا در رتبه 29 قرار دارد و امتیاز کلی آن زیر میانگین منطقه اما بالاتر از میانگین جهانی است. پرتغال به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا ، 45 قرارداد تجاری ترجیحی در حال اجرا دارد. نرخ تعرفه وزنی معاملات تجاری (رایج در میان اعضای اتحادیه اروپا) 3 درصد است. صنایع عمده پرتغال عبارت است از ماهیگیری و مصنوعات چوب‌ پنبه‌ای و غذای آماده و ساردین است. کشتیهای ماهیگیری آنان برای صید ماهی تا سواحل نیوفاوندلند (یکی از ایالت‌های کانادا) و ایسلند پیش می‌روند و حداکثر بهره‌برداری را از دریا به عمل می‌آورند. در دهه دوم قرن بیست و یکم ، اقتصاد پرتغال شدیدترین رکود اقتصادی خود را از سال 1970 تاکنون متحمل شد ، اما در نهایت این کشور از طریق کمیسیون اروپا ، بانک مرکزی اروپا و صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول نجات یافت. صندوق بین المللی پول در گزارشی اشاره کرد که اقتصاد پرتغال از چشم انداز قوی در کوتاه مدت و افزایش سرمایه گذاری و صادرات برخوردار خواهد بود.

ثبت شرکت در کشور پرتقال

مزایای ثبت شرکت در کشور پرتقال

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در پرتقال هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

 

انواع ثبت شرکت در کشور پرتقال

شرکت با مسئولیت محدود : این نوع شرکت تجاری برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ایده آل است. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در پرتقال به حداقل یک مدیر و یک سهامدار  و همچنین حداقل سرمایه. یک یورو نیاز می باشد. برای ثبت این نوع شرکت نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامدار نمی باشد.
شرکت سهامی : برای ثبت شرکت سهامی در پرتقال به حداقل یک تا پنج سهامدار، یک مدیر و حداقل سرمایه 50000  یورو نیاز می باشد. این نوع شرکت برای پروژه های بزرگ که نیاز به جمع آوری سرمایه عمومی دارند توصیه می شود. برای ثبت این نوع شرکت نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامدار نمی باشد.
دفترشعبه : قانون شرکت پرتقال اجازه می دهد یک دفتر شعبه 100٪ متعلق به شخص یا شرکت خارجی باشد ، و دامنه فعالیت آن توسط شرکت مادر تعریف می شود. دفتر شعبه مجاز است که یک تیم مدیریت مستقل داشته باشد و حساب بانکی شرکتی مستقر در پرتقال را داشته باشد. تعیین یک شخص یا نهاد مقیم به عنوان نماینده قانونی در مقامات مالیاتی برای شعبه ای از شرکت های خارجی الزامی است.
نمایندگی : این نوع شرکت مجاز به خرید و فروش مستقیم در پرتقال نیست. بسیاری از سرمایه گذاران قبل از تأسیس یک شرکت جدید از صفر در پرتقال ، ترجیح می دهند بازار را جستجو کنند و از طریق دفتر نمایندگی به فعالیت های تبلیغاتی بپردازند.

قوانین ثبت شرکت در کشور پرتقال

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور پرتقال وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور پرتقال برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور پرتقال برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور پرتقال قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد:

قانون اساسی پرتغال حق مالکیت خصوصی را تضمین می کند و سیستم حقوقی حقوق و منافع مالکانه را به طور قابل اعتماد اجرا می کند. ثبت املاک کارآمد است. سیستم قضایی مستقل از قوه مجریه است اما دارای کارمندان  ناکارآمد است. علی رغم اجرای قوانین اضافی ضد فساد در سال های اخیر ، سیاستمداران ، مقامات و بازرگانان عالی رتبه درگیر رسوایی های بزرگ فساد شده اند. مالیات شرکت ها در پرتغال 21 درصد می باشد. شرکت های متوسط ​​با درآمد کمتر از 50 میلیون یورو از مالیات 17٪ برخوردار هستند. مالیات بر املاک با نرخ حداکثر 0.8٪ محاسبه می شود. مالیات بر ارزش افزوده به صورت ماهانه باید تا روز دهم هر ماه در سازمان مالیاتی پرتغال ثبت شود.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور پرتقال، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور پرتقال باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور پرتقال موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور پرتقال به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور پرتقال برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور پرتقال با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

Rate this page