امروز مورخ: ۲۸ /۱۰ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

ثبت شرکت در کشور پرو

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور پرو را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور پرو میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور پرو فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور پرو

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور پرو

مراحل ثبت شرکت در کشور پرو

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور پرو میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور پرو را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور پرو هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور پرو

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

پرو یکی از کشور های بزرگ آمریکای جنوبی است که در چند سال اخیر رشد بسیار خوبی را در حوزه های مختلف از جمله بخش اقتصادی نشان داده است. همین امر موجب جذب سرمایه گزاران برای ثبت شرکت در کشور پرو شده است. در این مقاله از وب سایت ثبتا به صورت جامع با کشور پرو، شرایط اقتصادی، ثبت شرکت در کشور پرو و همچنین مراحل و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کشور پرو آشنا خواهیم شد. شما عزیزان در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص ثبت شرکت در کشور پرو می‌توانید با کارشناسان موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در این مورد شما را راهنمایی کنند. ثبت شرکت در کشور پرو از جمله موضوع های مهمی است که می بایست با مشاوره و راهنمایی در یک مسیر اصولی انجام شود. موسسه ثبتا به عنوان یکی از شرکت های معتبر در زمینه ثبت شرکت، اخذ ویزا، مهاجرت و… به افراد و سرمایه گذارانی که تمایل به ثبت شرکت در این کشور را دارند خدمات ویژه ای را ارائه می دهد.

آشنایی با کشور پرو

پرو کشوری در غرب آمریکای جنوبی است. که از شمال با اکوادور و کلمبیا، از شرق با برزیل، از جنوب شرقی با بولیوی، از جنوب با شیلی و از جنوب و غرب با اقیانوس آرام همسایه است. پرو 19 کشور بزرگ جهان و سومین کشور بزرگ در جنوب امریکا است. پرو یک کشور در حال توسعه است ، که در رتبه 82 در شاخص توسعه انسانی قرار دارد ، در پرو نرخ فقر در حدود 19 درصد است و اقتصاد آن یکی از اقتصادهای درحال رشد منطقه با نرخ رشد متوسط 5.9٪ است. پرو در در رده های بالایی از آزادی اجتماعی قرار دارد. این کشور عضو فعال همکاری اقتصادی آسیا و اقیانوسیه، سازمان تجارت جهانی و… است. و به عنوان یکی از قدرت های متوسط جهان در نظر گرفته می شود. کشور پرو 32 میلیون نفر جمعیت دارد كه شامل آمریندیایی ها ، اروپایی ، ها آفریقایی ها و آسیایی ها می شود . زبان اصلی در این کشور زبان محاوره اسپانیایی است، همچنین تعداد قابل توجهی از  مردم پرو به زبان کچوا ، آیمارا ، و یا دیگر زبان های بومی صحبت می کنند. طبق سرشماری سال 2017 ، 76٪ از جمعیت بالای 12 سال خود را کاتولیک ، 14٪ خود را انجیلی و بقیه مردم از ادیان دیگر بوده اند.

شرایط اقتصادی کشور پرو

امتیاز آزادی اقتصادی پرو 67.7 است که اقتصاد آن را در رتبه 50 در شاخص جهانی سال 2021 قرار داده است. امتیاز کلی آن 0.2 درجه کاهش یافته است که دلیل اصلی آن کاهش عملکرد قضایی است. پرو در بین 32 کشور منطقه آمریکایی در رتبه 7 قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه ای و جهانی است. پرو دارای 19 توافق نامه تجارت ترجیحی است. نرخ تعرفه وزنی معاملات 1.8 درصد است و 383 اقدام غیر تعرفه ای در حال اجرا است. سطح درآمد مردم این کشور توسط بانک جهانی متوسط اعلام شده است. طبق گزارش های سال 2015 ، حدود 19.3 درصد از کل جمعیت آن فقیر است. خدمات 53٪ از تولید ناخالص داخلی پرو را تشکیل می دهند و پس از آن تولید در بخش های مختلف، صنایع استخراجی و مالیات در تولید ناخالص داخلی دخیل هستند. عمده فعالیت های اقتصادی کشور پرو شامل استخراج معادن، تولید، کشاورزی، ماهیگیری، ارتباطات و بیوتکنولوژی است. صادرات اصلی پرو شامل مس ، طلا ، روی ، منسوجات و پودر ماهی است. عمده شرکای تجاری آن ایالات متحده آمریکا، چین، برزیل و شیلی هستند.

ثبت شرکت در کشور پرو

مزایا ثبت شرکت در کشور پرو

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور پرو هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

انواع ثبت شرکت در کشور پرو

شرکت با مسئولیت محدود: این نوع شرکت مسئولیت های قانونی کمی دارد و برای ثبت آن به یک مدیر و دو سهامدار و حداقل سرمایه یک دلار نیاز است. مدیر و سهامداران می توانند از هر ملیتی باشند در واقع ملزم به اقامت دائم در پرو نیستند. مدیر و سهامداران ممکن است افراد حقیقی یا حقوقی باشند. همچنین این نوع شرکت را در کشور پرو می توان بدون نیاز به مدیر نیز تاسیس کرد.
شرکت سهامی: این نوع شرکت یکی از متداول ترین نوع شرکت هایی است که توسط کارآفرینان در کشور پرو تاسیس می شود. برای ثبت شرکت سهامی در پرو به سه مدیر و دو سهامدار نیاز است همچنین حداقل سرمایه لازم برای ثبت آن یک دلار است. یکی از مدیران می بایست فرد حقیقی باشد.
دفتر نمایندگی: دفتر نمایندگی پرو یک شرکت حقوقی جدا از شرکت مادر محسوب نمی شود و مجاز به انجام هرگونه فعالیت تجاری در پرو نیست.  دفتر نمایندگی فقط می تواند تحقیقات بازار را انجام داده و محصولات و خدمات شرکت مادر را در پرو تبلیغ کند.
دفتر شعبه: حداقل سرمایه لازم برای ثبت این نوع شرکت یک دلار می باشد. همچنین به یک مدیر و یک سهامدار برای ثبت نیاز دارد. دفتر شعبه درواقع برای گسترش فعالیت های شرکت مادر در کشور پرو استفاده می شود.

قوانین ثبت شرکت در کشور پرو

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور پرو وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور پرو برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور پرو برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور پرو قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: بالاترین نرخ مالیات بر درآمد فردی 30 درصد و بالاترین نرخ مالیات شرکت ها 29.5 درصد است. سود سرمایه در پرو به عنوان درآمد عادی تلقی می شود و با نرخ 30٪ اخذ می شود. مالیات های دیگر شامل مالیات بر ارزش افزوده و معاملات مالی است. بار مالیاتی کلی برابر با 16.9 درصد از کل درآمد داخلی است. قوانین پرو حقوق مالکیت را به رسمیت می شناسد، اما سیستم قضایی در رسیدگی به پرونده ها و صدور تصمیمات کند عمل می کند. مالیات بر ارزش افزوده با نرخ استاندارد 18٪ اخذ می شود.  همه شرکت های بازرگانی باید برای مالیات بر ارزش افزوده ثبت نام کنند و اظهارنامه ماهانه را ارائه دهند. طبق قانون ، کارفرمایان موظفند ماهیانه 8٪ از حقوق ماهانه ناخالص کارکنان خود را به طرح مالیات اجتماعی پرو اختصاص دهند. پرو 6 قرارداد مالیات مضاعف را  با کشور های کانادا، بولیوی، کلمبیا، اکوادور، برزیل، مکزیک و شیلی امضا کرده است.

سخن آخر

کشور پرو از جمله کشور های بزرگ و مهم آمریکای جنوبی است که تاریخ غنی و منابع بسار زیادی دارد. در چند سال اخیر کشور پرو رشد اقتصادی قابل توجهی را داشته است. در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور پرو، مزایا و قوانین ثبت شرکت در کشور پرو و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند به عنوان یک راهنمای جامع از ثبت شرکت در کشور پرو باشد. برای ثبت شرکت در این کشور در ابتدا باید اطلاعات جامع و کاملی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن بدست آورد. ما در موسسه ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به افراد و سرمایه گذارانی که تمایل به ثبت شرکت در این کشور را دارند کمک می‌کنیم تا با پیمودن گام های اصولی به موفقیت‌های چشمگیری دست یابند. با توجه به توضیحات بالا و شرایط و قوانین ویژه ای که کشور پرو برای ثبت شرکت در نظر گرفته است می بایست برای ثبت شرکت در این کشور از از راهنما و مشاور حرفه ای بهره برد. شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت در کشور پرو با کارشناسان موسسه بین المللی ثبتا تماس برقرار کرده تا اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.