اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور کرواسی

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور کرواسی * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور کرواسی * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور کرواسی * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور کرواسی

ثبت شرکت در کشور کرواسی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور کرواسی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور کرواسی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور کرواسی فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور کرواسی

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور کرواسی

مراحل ثبت شرکت در کشور کرواسی

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور کرواسی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور کرواسی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور کرواسی هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور کرواسی

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور کرواسی، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در کرواسی، ثبت شرکت در کشور کرواسی، مراحل ثبت شرکت در کشور کرواسی و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در کشور کرواسی در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی کرواسی با شرایط اقتصادی کشور، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور کرواسی می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور کرواسی به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور کرواسی

کرواسی کشوری واقع در منطقه بالکان است این کشور از شمال غرب با اسلوونی، از شمال شرق با مجارستان ، از شرق با صربستان ، از جنوب شرقی با بوسنی و هرزگوین و مونته نگرو ، و از غرب و جنوب غربی با ایتالیا هم مرز است. جمعیت این کشور حدود 4076000 نفر است که از نظر جمعیت در رتبه 127 جهان قرار دارد. این کشور با شاخص توسعه انسانی بالا جزء کشور های توسعه‌یافته جهان قرار دارد. درآمد سرانه این کرواسی بر اساس گزارش های منتشر شده در سال ۲۰۱۴ معادل ۱۳٬۹۲۰ دلار بوده است. گردشگری از مهمترین منابع درآمد کرواسی است. که حدود ۲۰ درصد از کل اقتصاد این کشور را دربر می گیرد. کرواسی هیچ دین رسمی ندارد. آزادی دین حقی است که توسط قانون اساسی تعریف شده است و همچنین همه جوامع مذهبی را برابر با قانون و جدا از دولت تعریف می کند. کرواتی زبان رسمی کرواسی است. طبق سرشماری سال 2011 ، 95.6٪ از شهروندان کرواسی کرواتی را به عنوان زبان مادری خود اعلام کردند و حدود 1.2٪ از مردم نیز زبان صربی را به عنوان زبان مادری خود اعلام کردند.

شرایط اقتصادی کشور کرواسی

امتیاز آزادی اقتصادی کرواسی 63.6 است و اقتصاد این کشور را در رتبه ۷۹ در شاخص جهانی سال ۲۰۲۱ قرار داده است. امتیاز کلی آن 1.4 واحد افزایش یافته است که دلیل اصلی آن بهبود وضعیت مالیاتی است. کرواسی در بین ۴۵ کشور منطقه اروپا در رتبه ۳۸ قرار دارد و امتیاز کلی آن زیر میانگین منطقه اما بالاتر از میانگین جهانی است. کرواسی به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا، ۴۵ قرارداد تجاری ترجیحی در حال اجرا دارد. نرخ تعرفه وزنی معاملات تجاری (رایج در میان اعضای اتحادیه اروپا) ۳ درصد است. کرواسی اقتصادی با درآمد بالا دارد. طبق گزارش صندوق بین المللی پول تولید ناخالص داخلی اسمی کرواسی در سال 2018 معادل 60،688 میلیارد دلار بوده است. نرخ بیکاری در کرواسی  9.6 درصد است. کشتی سازی ، فرآوری مواد غذایی ، داروسازی ، فناوری اطلاعات ، بیوشیمی و صنایع چوب از جمله صنایع مهم این کشور هستند که تاثیر بسیار زیادی بر روی اقتصاد دارند. بزرگترین کرواسی شریک تجاری کرواسی سه کشور آلمان، ایتالیا و اسلوونی هستند. گردشگری یکی از بخش های مهم کرواسی است و بیش از 20٪ تولید ناخالص داخلی کرواسی را تشکیل می دهد. درآمد صنعت جهانگردی کرواسی در سال 2019 برابر با 10.5 میلیارد یورو گزارش شد.

ثبت شرکت در کشور کرواسی

مزایای ثبت شرکت در کشور کرواسی

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کرواسی هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

انواع ثبت شرکت در کشور کرواسی

شرکت با مسئولیت محدود : این نوع شرکت تجاری برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ایده آل است. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرواسی به حداقل یک مدیر و یک سهامدار  و همچنین حداقل سرمایه 2500 یورو نیاز می باشد. برای ثبت این نوع شرکت نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامدار نمی باشد.
شرکت سهامی : برای ثبت شرکت سهامی در کرواسی به حداقل یک سهامدار، سه مدیر و حداقل سرمایه 25000 یورو نیاز می باشد. این نوع شرکت برای پروژه های بزرگ که نیاز به جمع آوری سرمایه عمومی دارند توصیه می شود. برای ثبت این نوع شرکت نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامدار نمی باشد.
دفترشعبه : در کشور کرواسی یک دفتر شعبه  کاملا متعلق به شخص یا شرکت خارجی می باشد ، و دامنه فعالیت آن توسط شرکت مادر تعریف می شود. دفتر شعبه مجاز است که یک تیم مدیریت مستقل داشته باشد و حساب بانکی شرکتی مستقر در کرواسی را داشته باشد. تعیین یک شخص یا نهاد مقیم به عنوان نماینده قانونی در مقامات مالیاتی برای شعبه ای از شرکت های خارجی الزامی است.
نمایندگی : این نوع شرکت مجاز به خرید و فروش مستقیم در کرواسی نیست. بسیاری از سرمایه گذاران قبل از تأسیس یک شرکت جدید از صفر در کرواسی ، ترجیح می دهند بازار را جستجو کنند و از طریق دفتر نمایندگی به فعالیت های تبلیغاتی بپردازند.

قوانین ثبت شرکت در کشور کرواسی

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور کرواسی وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور کرواسی برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور کرواسی برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور کرواسی قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: بالاترین نرخ مالیات بر درآمد فردی ۵۶ درصد و بالاترین نرخ مالیات شرکت ۲۲ درصد است. مالیات‌های دیگر شامل مالیات بر ارزش افزوده و ارث است. بار کلی مالیات معادل ۴۴. ۹ درصد از کل درآمد داخلی است. سود سهام و سود سرمایه‌‌ای که از یک شرکت تابعه به یک شرکت مادر خارجی پرداخت می‌شود از پرداخت مالیات معاف هستند. کرواسی از شرکتهای خارجی و داخلی عوارض سرمایه‌‌ای، عوارض انتقال سهام یا مالیات ثروت نمی‌گیرد. نرخ مالیات بر ارزش افزوده در کرواسی ۲۵٪ است. اکثر کالاها مشمول مالیات بر ارزش افزوده هستند و هیچگونه معافیت مالیات بر ارزش افزوده مربوط به تجارت وجود ندارد. هر شرکت باید یک بازده سالانه با تأیید جزئیات مربوط به شرکت برای ثبت عمومی، شامل نام و آدرس کلیه مدیران، آدرس محل اصلی کار و مشخصات سهامداران و سهام آنها را به ادارات مربوطه ارائه دهد. اگر در سال مالی معاملات حسابداری مربوطه انجام شده باشد، شرکت از این تعهد معاف است. اظهارنامه‌های مالیاتی سالانه باید تا ماه فوریه پس از هر سال مالیاتی ارائه شود. عدم انجام این کار منجر به مجازات مالیاتی ۱۲٪ در مورد مبالغ معوقه خواهد شد.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور کرواسی، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور کرواسی باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور کرواسی موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور کرواسی به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور کرواسی برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور کرواسی با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

Rate this page