ثبت شرکت در کشور کوبا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور کوبا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور کوبا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور کوبا فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور کوبا

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور کوبا

مراحل ثبت شرکت در کشور کوبا

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور کوبا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور کوبا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور کوبا هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور کوبا

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور کوبا، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در کوبا، ثبت شرکت در کشور کوبا، مراحل ثبت شرکت در کشور کوبا و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کشور کوبا آشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در کوبا در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی آن با شرایط اقتصادی، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور کوبا می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور کوبا موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور کوبا به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور کوبا

کوبا کشوری جزیره ای است که دبین دریای کارائیب و اقیانوس آتلانتیک قرار دارد. این کشور از شرق با شبه جزیره یوکاتان (مکزیک)، از جنوب با ایالت فلوریدا و باهاما، از غرب با هیسپانیولا و از شمال با جامائیکا و جزایر کیمن همسایه است. هاوانا بزرگترین شهر و پایتخت کشور کوبا است. از دیگر شهرهای بزرگ این کشور می توان به سانتیاگو دو کوبا و کاماگوئی اشاره کرد. کوبا عضو و بنیانگذار سازمان ملل، جنبش عدم تعهد، سازمان کشورهای آفریقایی، کارائیب و اقیانوس آرام و سازمان کشورهای آمریکایی است. کوبا تنها کشور در جهان است که شرایط توسعه پایدار ارائه شده توسط WWF را دارد. طبق سیاست های برنامه جهانی غذا، دولت کوبا گرسنگی و فقر را تا حد زیادی ریشه کن کرده است. جمعیت این کشور در حدود 11200000 نفر می باشد. همچنین زبان رسمی در این کشور زبان اسپانیایی است. ۶۵ درصد مردم کوبا مسیحی، ۲۵ درصد آنها بی‌دین و ۱۷ درصد نیز پیرو دیگر ادیان هستند. واحد پول کشور کوبا پزوی است. از نظر فرهنگی، کوبا بخشی از آمریکای لاتین محسوب می شود. کوبا یک کشور چند قومی است که مردم آن فرهنگ و آداب و رسوم مخنلفی دارند.

شرایط اقتصادی کشور کوبا

نمره آزادی اقتصادی کوبا 28.1 است و اقتصاد آن را در رتبه 1721 در شاخص جهانی سال 2021 قرار می دهد. امتیاز کلی آن 1.2 واحد افزایش یافته است که دلیل اصلی آن بهبود یکپارچگی دولت است. کوبا در بین 32 کشور منطقه آمریکایی در رتبه 31 قرار دارد و امتیاز کلی آن کمتر از میانگین منطقه ای و جهانی است. کوبا چهار قرارداد تجاری ترجیحی در حال اجرا دارد. نرخ تعرفه میانگین وزنی معاملات 7.9 درصد است و 50 اقدام غیر تعرفه ای در حال اجرا است. منابع طبیعی این کشور شامل معادن کبالت، مس، کروم، نیکل، آهن و سیلیکون است. محصولات صادراتی کوبا شامل شکر، ماهی، محصولات پزشکی، نیکل، تنباکو، مرکبات و قهوه است که به کشورهای هلند، کانادا، چین  و اسپانیا صادر می‌شود. محصولات وارداتی نیز شامل نفت، ماشین‌آلات، مواد غذایی و تجهیزات و مواد شیمیایی است که از کشورهای ونزوئلا، چین، اسپانیا، آلمان، کانادا، ایتالیا، آمریکا و برزیل وارد می‌شود. این کشور دارای اقتصاد برنامه ریزی شده است. به طور کلی اقتصاد کوبا تحت سلطه صنعت گردشگری و صادرات است. از نظر شاخص توسعه انسانی، کوبا در رتبه بالایی قرار دارد.

ثبت شرکت در کشور کوبا

مزایا ثبت شرکت در کشور کوبا

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور کوبا هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

 

انواع ثبت شرکت در کشور کوبا

برای ثبت شرکت در کوبا باید به اشکال قانونی آن توجه داشت. شرکت ها در کوبا به انواع مختلفی تقسیم می شوند که عبارتند از: شرکت با مسئولیت محدود، شرکت، شرکت با سرمایه خارجی کامل (IBC)، شرکت از نوع سرمایه گذاری مشترک (JV) ، یک انجمن اقتصادی بین المللی، شرکت منطفه آزاد. اگر می خواهید از راه دور یک شرکت تجاری در کوبا راه اندازی کنید ، به این واقعیت توجه کنید که اکثر کارآفرینان خارجی ترجیح می دهند دو نوع اول شرکت (IBC) و (JV) را انتخاب کنند، زیرا این شرکت ها ثبت نام نسبتاً ساده و روشن دارند و امکان انجام تجارت از طریق آن ها راحت است. برای ثبت شرکت در این کشور باید توجه داشت که تعداد مجاز سهامداران 2 نفر (اعم از شخص و شرکت) است. از سهامداران حداقل باید یک نفر ساکن کوبا باشد. تعداد مدیران حداقل 1 نفر است.

قوانین ثبت شرکت در کشور کوبا

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور کشور کوبا وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور ماهر و مجرب باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور کشور کوبا برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور کشور کوبا برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور کشور کوبا قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهم ترین این قوانین آشنا خواهیم شد: بالاترین نرخ مالیات بر درآمد فردی 50 درصد و بالاترین نرخ مالیات شرکت 30 درصد است. بار مالیاتی کلی معادل 43.5 درصد از کل درآمد داخلی است. کوبا 10 معاهده مالیاتی با کشور های مختلفج جهت جلوگیری از مالیات مضاعف امضا کرده است. شرکت ها ملزم به ارائه صورتهای مالی نیستند. کوبا یک منطقه فراساحلی است که در آن قانون سرمایه گذاری مترقی در حال اجرا است. در طول هشت سال اول فعالیت شرکت ها در این کشور ، صاحبان مشاغل با سهمی از سرمایه محلی مشمول مالیات شرکت ها با نرخ صفر هستند و برای سازمان های غیر مقیم نرخ مالیات پایین است. به دلیل تصویب قانون سرمایه گذاری از ژوئن 2014، صاحبان شرکت های دریایی در کوبا می توانند از نرخ مالیات صفر برای مدت 8 سال بهره ببرند. اما چنین مشوق هایی فقط برای شرکت هایی که مقیم کوبا هستند مفید خواهد بود. هیچ تغییری برای شرکت های غیر مقیم در کوبا ایجاد نخواهد شد. یک شرکت در اولین سال تأسیس خود ملزم به پرداخت مالیات فروش نیست. شرکتهایی که در استخراج مواد معدنی فعالیت دارند، نرخ مالیات بالاتری (تا 50٪) پرداخت می کنند.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور کوبا، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور کوبا باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور کوبا موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور کوبا به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور کوبا برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط ویژه آن می‌تواند به عنوان یک عامل مثبت برای رشد کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور کوبا با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *