اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور اسپانیا

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور اسپانیا * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور اسپانیا * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور اسپانیا * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور اسپانیا

ثبت شرکت در کشور اسپانیا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور اسپانیا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور اسپانیا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور اسپانیا فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور اسپانیا

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور اسپانیا

مراحل ثبت شرکت در کشور اسپانیا

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور اسپانیا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور اسپانیا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور اسپانیا هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور اسپانیا

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور اسپانیا، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در اسپانیا، ثبت شرکت در کشور اسپانیا، مراحل ثبت شرکت در کشور اسپانیا و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد.

اسپانیا کشوری با اقتصادی پویا و روبه جلو می باشد که در دهه های اخیر با پیشرفت و توسعه زیادی که داشته توانسته خیل عظمی از گردشگران خارجی را به خود جذب کند. از مهمترین بخش های کشور اسپانیا بخش خودرو سازی و و بخش گردشگری می باشد که موجب ترغیب سرمایه گذاران زیادی برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت شده است.

شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور الجزایر می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور اسپانیا به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی کشور اسپانیا

اسپانیا کشوری در جنوب غربی اروپا می باشد که با داشتن ۵۰۵٬۹۹۲ کیلومتر مربع وسعت پنجاه و دومین کشور بزرگ جهان است. پایتخت اسپانیا و بزرگترین شهر آن مادرید است. سایر شهر های مهم این کشور شامل بارسلون ، والنسیا ، سویل ، ساراگوسا ، مالاگا ، مورسیا ، پالما ، لاس پالماس و بیلبائو است. اسپانیا یک بسیار کشور پیشرفته با درآمد بالا می باشد.

این کشور چهاردهمین اقتصاد بزرگ جهان از نظر تولید ناخالص داخلی را دارا می باشد. اسپانیا در سازمان ملل متحد، ناتو، سازمان تجارت جهانی، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه و اتحادیه اروپا عضو می باشد. کشور اسپانیا از جنوب و شرق با دریای مدیترانه و جبل الطارق، از شمال و شمال شرق با فرانسه، آندورا و خلیج بیسکای و از غرب و شمال غرب با پرتغال و اقیانوس اطلس هم‌مرز است. زبان رسمی مردم اسپانیا، اسپانیایی است. اسپانیایی زبان مادری ۴۸۳ میلیون نفر شناخته می‌شود و تعداد کل سخنوران این زبان به ۵۷۰ میلیون نفر می‌رسد. اسپانیا ۱۷ بخش خودمختار و دو شهر خودمختار دارد که هر دو جزو بالاترین درجه تقسیمات کشوری محسوب می‌شوند. از سوی دیگر کشور اسپانیا به ۵۰ استان نیز تقسیم شده‌است بر اساس پژوهش‌های انجام شده در سال ۲۰۰۵  اسپانیا از نظر کیفیت زندگی پس از کشورهایی مانند فرانسه، آلمان، بریتانیا و کره جنوبی در بین ده کشور نخست جهان قرار دارد.

شرایط اقتصادی کشور اسپانیا

امتیاز آزادی اقتصادی اسپانیا 69.9 است و اقتصاد این کشور را در رتبه 39 شاخص جهانی سال 2021 قرار می دهد. امتیاز کلی آن 3.0 واحد نسبت به سال قبل افزایش یافته است که دلیل اصلی آن بهبود یکپارچگی دولت است. اسپانیا در بین 45 کشور منطقه اروپا در رتبه 24 قرار دارد و امتیاز کلی آن زیر میانگین منطقه اما بالاتر از میانگین جهانی است. اسپانیا به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا ، 45 قرارداد تجاری ترجیحی در حال اجرا دارد. نرخ تعرفه وزنی معاملات تجاری (رایج در میان اعضای اتحادیه اروپا) 3 درصد است.

اقتصاد اسپانیا به بخش های مختلفی تقسیم می شود که شامل صنعت خودرو، كشاورزي، جهانگردی، انرژی، حمل و نقل، علم و فناوری می باشد اسپانیا در تمام این بخش ها جز کشور های پیشرو می باشد. اقتصاد سرمایه‌داریِ مختلط اسپانیا سیزدهمین اقتصاد بزرگ جهان و پنجمین اقتصاد بزرگ اتحادیه اروپا می باشد. صنعت خودرو یکی از بزرگترین صنعت های کشور است. در سال 2015 اسپانیا هشتمین کشور بزرگ تولید کننده خودرو در جهان و دومین تولید کننده خودرو در اروپا پس از آلمان بود تا سال 2016 ، صنعت خودرو 8.7 درصد از تولید ناخالص داخلی اسپانیا را تولید می کرد. در سال 2017 ، اسپانیا با ثبت 82 میلیون گردشگر برای پنجمین سال متوالی رکورد تعداد گردشگران خارجی را ازان خود کرد. اسپانیا در سال ۲۰۰۹ با افتتاح یک نیروگاه بزرگ خورشیدی به نام لا فلوریدا در منطقه آلوارادو با پیشی‌گرفتن از ایالات متحده به بزرگترین تولیدکننده انرژی برق از خورشید تبدیل شد

ثبت شرکت در کشور اسپانیا

مزایای ثبت شرکت در کشور اسپانیا

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسپانیا هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد. از جمله مزایا و ویژگی‌هایی که موجب ترغیب سرمایه گذاران و تجار برای ثبت شرکت در اسپانیا می‌شوند عبارتند از:

انواع ثبت شرکت در کشور اسپانیا

شرکت با مسئولیت محدود : این نوع شرکت تجاری برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ایده آل است. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اسپانیا به حداقل یک مدیر و یک سهامدار  و همچنین حداقل سرمایه 3000 یورو نیاز می باشد. برای ثبت این نوع شرکت نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامدار نمی باشد.
شرکت سهامی : برای ثبت شرکت سهامی در اسپانیا به حداقل 1 سهامدار، 1 مدیر و حداقل سرمایه 60000 یورو نیاز می باشد. این نوع شرکت برای پروژه های بزرگ که نیاز به جمع آوری سرمایه عمومی دارند توصیه می شود.
دفترشعبه : قانون شرکت اسپانیا اجازه می دهد یک دفتر شعبه 100٪ متعلق به شخص یا شرکت خارجی باشد ، و دامنه فعالیت آن توسط شرکت مادر تعریف می شود. دفتر شعبه مجاز است که یک تیم مدیریت مستقل داشته باشد و حساب بانکی شرکتی مستقر در اسپانیا را داشته باشد. تعیین یک شخص یا نهاد مقیم به عنوان نماینده قانونی در مقامات مالیاتی برای شعبه ای از شرکت های خارجی الزامی است.
نمایندگی : این نوع شرکت مجاز به خرید و فروش مستقیم در اسپانیا نیست. بسیاری از سرمایه گذاران قبل از تأسیس یک شرکت جدید از صفر در اسپانیا ، ترجیح می دهند بازار را جستجو کنند و از طریق دفتر نمایندگی به فعالیت های تبلیغاتی بپردازند.

قوانین ثبت شرکت در کشور اسپانیا

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور اسپانیا وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور اسپانیا برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور اسپانیا برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور اسپانیا قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: بالاترین نرخ مالیات بر درآمد فردی 45 درصد و بالاترین نرخ مالیات شرکت 25 درصد است. مالیات های دیگر شامل مالیات بر ارزش افزوده است. برای دو سال اول ، شرکت ها در اسپانیا با نرخ 15٪ مالیات دریافت می کنند.  پس از آن ، نرخ مالیات شرکت 25٪ است. نرخ استاندارد مالیات بر ارزش افزوده در اسپانیا 21 درصد است.  شرکت هایی که درآمد سالانه آنها بیش از 6 میلیون یورو است باید ماهانه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده خود را ارائه دهند.  کلیه شرکتهای دیگر باید بازدهی سه ماهه خود را ارائه دهند. اسپانیا هیچ محدودیتی در عملیات ارزی ندارد اما دولت برای پیشگیری از پولشویی و کلاهبرداری مالیاتی نیاز به گزارش قبلی در مورد برخی از حرکات سرمایه دارد. قانون اسپانیا تبعیض در امور استخدام بر اساس دین ، ​​طبقه ، عقاید و جنسیت را منع می کند.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور اسپانیا، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور اسپانیا باشد.

سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور اسپانیا موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور اسپانیا به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور اسپانیا برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور اسپانیا با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

Rate this page