اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور دانمارک

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور دانمارک * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور دانمارک * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور دانمارک * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور دانمارک

ثبت شرکت در کشور دانمارک

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور دانمارک را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور دانمارک میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور دانمارک فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور دانمارک

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور دانمارک

مراحل ثبت شرکت در کشور دانمارک

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور دانمارک میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور دانمارک را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور دانمارک هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور دانمارک

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور دانمارک، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در دانمارک، ثبت شرکت در کشور دانمارک، مراحل ثبت شرکت در کشور دانمارک و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در کشور دانمارک در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی دانمارک با شرایط اقتصادی کشور، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور دانمارک می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور دانمارک به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور دانمارک

دانمارک کشوری در شمال اروپا است. پایتخت دانمارک کپنهاگ می‌باشد. جمعیت دانمارک در سال ۲۰۱۹ حدود 5.8 میلیون نفر گزارش داده شده بود. زبان رسمی در این کشور دانمارکی است. زبان‌های گرینلندی، فاروئی و آلمانی نیز از جمله زبان‌های دیگری هستند که در دانمارک به رسمیت شناخته می‌شوند. واحد پول دانمارک کرون می‌باشد و با اینکه این دانمارک در سال ۱۹۷۳ به اتحادیه اروپا اضافه شد اما واحد پول آن یورو نیست. ۸۰٪ مردم دانمارک مسیحی پروتستان هستند. در کشور دانمارک ۱۵۰ جامعه مذهبی بزرگ و کوچک وجود دارد. کاتولیک‌ها، مسلمانان و یهودیان اکثریت جمعیت این کشور را تشکیل می‌دهند. کشور دانمارک از اعضای اصلی مؤسس سازمان ملل و ناتو است. مردم در این کشور از رفاه اقتصادیی بالایی برخوردار هستند دانمارک از نظر سرانه درآمد در رتبه هفتم بین کشور‌های جهان قرار دارد و در گزارش‌های منتشر شده مردم از رضایت بالایی برخوردار هستند. این کشور جنوبی‌ترین کشور حوزه اسکاندیناوی می‌باشد و تنها یک مرز با کشور آلمان دارد. پل اورسوند، این کشور را به سوئد متصل می‌کند.

شرایط اقتصادی کشور دانمارک

امتیاز آزادی اقتصادی دانمارک ۷۷. ۸ است که اقتصاد آن را در رتبه ۱۰ رتبه بندی شاخص جهانی سال ۲۰۲۱ قرار داده است. نمره کلی آن 0.5 واحد کاهش یافته است که دلیل اصلی آن کاهش آزادی کار است. دانمارک در میان ۴۵ کشور منطقه اروپا در رتبه ۵ قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه‌‌ای و جهانی است. دانمارک به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا، ۴۵ قرارداد تجاری ترجیحی در حال اجرا دارد. نرخ تعرفه وزنی معاملات تجاری (رایج در میان اعضای اتحادیه اروپا) ۳ درصد است. از مهمترین کالا‌های صادراتی دانمارک می‌توان به کشتی و نفتکش، فراورده‌های لبنی و گوشتی، دارو و تجهیزات پزشکی، توربین‌های بادی، پوست حیوانات، اسباب‌بازی و… اشاره کرد. واحد پولی این کشور کرون است. از نظر شاخص فساد اقتصادی، دانمارک به همراه نیوزلند و فنلاند به عنوان کم فساد‌ترین کشور‌های جهان شناخته شده اند. همچنین دانمارک به عنوان یکی از اعضای اتحادیه اروپا از واحد پول یورو استفاده نمی‌کند به همین دلیل در چند سال اخیر با رکود اقتصادی شدیدی روبه شده است.

ثبت شرکت در کشور دانمارک

مزایای ثبت شرکت در کشور دانمارک

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دانمارک هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

انواع ثبت شرکت در کشور دانمارک

شرکت با مسئولیت محدود : این نوع شرکت تجاری برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ایده آل است. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دانمارک به حداقل یک مدیر و یک سهامدار  و همچنین حداقل سرمایه 12500 یورو نیاز می باشد. برای ثبت این نوع شرکت نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامدار نمی باشد.
شرکت سهامی : برای ثبت شرکت سهامی در دانمارک به حداقل یک سهامدار، یک مدیر و حداقل سرمایه 80000 یورو نیاز می باشد. این نوع شرکت برای پروژه های بزرگ که نیاز به جمع آوری سرمایه عمومی دارند توصیه می شود. برای ثبت این نوع شرکت نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامدار نمی باشد.
دفترشعبه : در کشور دانمارک یک دفتر شعبه  کاملا متعلق به شخص یا شرکت خارجی می باشد ، و دامنه فعالیت آن توسط شرکت مادر تعریف می شود. دفتر شعبه مجاز است که یک تیم مدیریت مستقل داشته باشد و حساب بانکی شرکتی مستقر در دانمارک را داشته باشد. تعیین یک شخص یا نهاد مقیم به عنوان نماینده قانونی در مقامات مالیاتی برای شعبه ای از شرکت های خارجی الزامی است.
نمایندگی : این نوع شرکت مجاز به خرید و فروش مستقیم در دانمارک نیست. بسیاری از سرمایه گذاران قبل از تأسیس یک شرکت جدید از صفر در دانمارک ، ترجیح می دهند بازار را جستجو کنند و از طریق دفتر نمایندگی به فعالیت های تبلیغاتی بپردازند.

 

قوانین ثبت شرکت در کشور دانمارک

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور دانمارک وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور دانمارک برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور دانمارک برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور دانمارک قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: بالاترین نرخ مالیات بر درآمد فردی ۵۶ درصد و بالاترین نرخ مالیات شرکت ۲۲ درصد است. مالیات‌های دیگر شامل مالیات بر ارزش افزوده و ارث است. بار کلی مالیات معادل ۴۴. ۹ درصد از کل درآمد داخلی است. سود سهام و سود سرمایه‌‌ای که از یک شرکت تابعه به یک شرکت مادر خارجی پرداخت می‌شود از پرداخت مالیات معاف هستند. دانمارک از شرکتهای خارجی و داخلی عوارض سرمایه‌‌ای، عوارض انتقال سهام یا مالیات ثروت نمی‌گیرد. نرخ مالیات بر ارزش افزوده در دانمارک ۲۵٪ است. اکثر کالاها مشمول مالیات بر ارزش افزوده هستند و هیچگونه معافیت مالیات بر ارزش افزوده مربوط به تجارت وجود ندارد. هر شرکت باید یک بازده سالانه با تأیید جزئیات مربوط به شرکت برای ثبت عمومی، شامل نام و آدرس کلیه مدیران، آدرس محل اصلی کار و مشخصات سهامداران و سهام آنها را به ادارات مربوطه ارائه دهد. اگر در سال مالی معاملات حسابداری مربوطه انجام شده باشد، شرکت از این تعهد معاف است.

مقدمه

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور دانمارک، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور دانمارک باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور دانمارک موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور دانمارک به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور دانمارک برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور دانمارک با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

 

Rate this page