اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور سوئیس

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور سوئیس * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور سوئیس * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور سوئیس * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور سوئیس

ثبت شرکت در کشور سوئیس

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور سوئیس را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور سوئیس میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور سوئیس فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور سوئیس

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور سوئیس

مراحل ثبت شرکت در کشور سوئیس

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور سوئیس میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور سوئیس را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور سوئیس هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور سوئیس

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور سوئیس، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در سوئیس، ثبت شرکت در کشور سوئیس، مراحل ثبت شرکت در کشور سوئیس و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در کشور سوئیس در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی سوئیس با شرایط اقتصادی کشور، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور سوئیس می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور سوئیس به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور سوئیس

سوئیس کشوری در اروپای غربی است. این کشور مساحتی بالغ بر ۴۱۲۹۰ کیلومتر مربع دارد. سوئیس کشوری است به صورت جمهوری فدرال که از ۲۶ ایالت تشکیل شده است که به آن کانتون می‌گویند. این کشور از شمال با آلمان، از جنوب با ایتالیا، از شرق با اتریش و لیختن اشتاین، و از غرب با فرانسه همسایه است. جمعیت این کشور ۸٬۶ میلیون نفر است که مسیحیان بیشترین جمعیت را دارند و بعد از آن اسلام دومین دین بزرگ سوئیس است. ۶۳٪ از این جمعیت به زبان آلمانی صحبت می‌کنند و بیشترشان در قسمت‌های شمالی و مرکزی سوئیس هستند. ۲۳٪ مردم به زبان فرانسوی صحبت می‌کنند که در غرب سوئیس زندگی می‌کنند. ۱۰٪ آنها به زبان ایتالیایی صحبت می‌کنند که در جنوب این کشور ساکن هستند و بقیه مردم به زبان رومانش صحبت می‌کنند که در جنوب شرقی سوئیس ساکن هستند. پایتخت ساین کشور شهر بِرن است. مچنین مهمترین شهرهای اقتصادی آن دو شهر ژنو و زوریخ هستند. این کشور یکی از کشورهای پیشرفته و ثروتنمد در جهان است که درآمد سرانه در این آن حدود ۸۰۰۰۰ دلار برای هر نفر می‌باشد که جزو بالاترین‌ها در جهان است. در حدود ۲۲٪ جمعیت این کشور را مهاجران تشکیل می‌دهند. که بیشتر آنان به خاطر شغل به این کشور مهاجرت می‌کنند.

شرایط اقتصادی در کشور سوئیس

امتیاز آزادی اقتصادی سوئیس ۸۱. ۹ است که اقتصاد این کشور را در رتبه چهارم رتبه شاخص جهانی سال ۲۰۲۱ قرار می‌دهد. سوئیس در بین ۴۵ کشور منطقه اروپا در رتبه ۱ قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه‌‌ای و جهانی است. سوئیس ۳۱ قرارداد تجاری ترجیحی در حال اجرا دارد. نرخ تعرفه میانگین وزنی تجاری ۲. ۰ درصد است و ۱۵۴ اقدام غیر تعرفه‌‌ای در حال اجرا است. سوئیس جزو ثروتمندترین کشورهای جهان به شمار می‌رود. این کشور عضو اتحادیه اروپا نیست اما عضو انجمن تجارت آزاد اروپا می‌باشد. در سال ۱۹۹۹ میلادی این کشور طی قراردادی با اتحادیه اروپا به عضویت EFTA درآمد. طبق این قرارداد، تجارت بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا با این کشور آسان‌تر گشت. بانکداری در این کشور جزو مهم‌ترین بخش‌ها محسوب می‌شود. شرکت‌های بیمه نیز سهم زیادی در اقتصاد این کشور دارند. از دیگر بخش مهم اقتصادی می‌توان به صنعت گردشگری اشاره کرد. ژنو و زوریخ جزو شهرهای مهم و بزرگ گردشگر پذیر هستند. کوهستان‌های سوئیس سالانه میزبان گردشگران زیادی می‌باشد که برای ورزش‌های برفی به سوئیس سفر می‌کنند. صنعت ماشین‌آلات جزو بخش‌های بزرگ سوئیس است؛ به‌طوری‌که ۴۵ درصد صادرات و ۴۴ درصد کل کارگران سوئیس به این بخش اختصاص دارد. سوئیس ۵۰ درصد از مجموع تولیدات ساعت جهان را در اختیار دارد.

ثبت شرکت در کشور سوئیس

مزایا ثبت شرکت در کشور سوئیس

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئیس هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

 

انواع ثبت شرکت در کشور سوئیس

شرکت با مسئولیت محدود : این نوع شرکت تجاری برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ایده آل است. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سوئیس به حداقل یک مدیر و یک سهامدار  و همچنین حداقل سرمایه 20000 فرانک نیاز می باشد. برای ثبت این نوع شرکت نیازی به مقیم بودن مدیر می باشد.
شرکت سهامی : برای ثبت شرکت سهامی در سوئیس به حداقل یک سهامدار، سه مدیر و حداقل سرمایه 100000  فرانک نیاز می باشد. این نوع شرکت برای پروژه های بزرگ که نیاز به جمع آوری سرمایه عمومی دارند توصیه می شود. برای ثبت این نوع شرکت نیاز به مقیم بودن مدیر می باشد.
دفترشعبه : در کشور سوئیس یک دفتر شعبه  کاملا متعلق به شخص یا شرکت خارجی می باشد ، و دامنه فعالیت آن توسط شرکت مادر تعریف می شود. دفتر شعبه مجاز است که یک تیم مدیریت مستقل داشته باشد و حساب بانکی شرکتی مستقر در سوئیس را داشته باشد. تعیین یک شخص یا نهاد مقیم به عنوان نماینده قانونی در مقامات مالیاتی برای شعبه ای از شرکت های خارجی الزامی است.
نمایندگی : این نوع شرکت مجاز به خرید و فروش مستقیم در سوئیس نیست. بسیاری از سرمایه گذاران قبل از تأسیس یک شرکت جدید از صفر در سوئیس ، ترجیح می دهند بازار را جستجو کنند و از طریق دفتر نمایندگی به فعالیت های تبلیغاتی بپردازند.

قوانین ثبت شرکت در کشور سوئیس

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور سوئیس وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور سوئیس برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور سوئیس برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور سوئیس قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: در سوئیس، مالیات شرکت‌ها در دو سطح اخذ می‌شود: سطح فدرال و سطح کانتون. بالاترین نرخ مالیات بر درآمد فدرال ۱۱. ۵ درصد است. نرخ مالیات شرکت‌های فدرال ۸. ۵ درصد است. بار مالیاتی کلی معادل ۲۷. ۹ درصد از کل درآمد داخلی است. شرکت‌های هولدینگ سوئیس از معافیت‌های مالیاتی در سطح کانتون برخوردار هستند و فقط ۷. ۸ درصد مالیات می‌پردازند. نرخ مالیات بر ارزش افزوده برای واردات کالا ۸ درصد است. نرخ ۲. ۵٪ برای کالاهای خاصی از جمله مواد غذایی، نوشیدنی‌های غیر الکلی و محصولات دارویی اعمال می‌شود. افراد مقیم از درآمد جهانی خود مالیات می‌پردازند در حالی که افراد غیر مقیم از درآمد حاصل از فعالیت‌های خود در سوئیس مالیات می‌پردازند.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور سوئیس، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور سوئیس باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور سوئیس موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور سوئیس به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور سوئیس برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور سوئیس با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

Rate this page