اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور فیلیپین

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور فیلیپین * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور فیلیپین * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور فیلیپین * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور فیلیپین

ثبت شرکت در کشور فیلیپین

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور فیلیپین را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور فیلیپین میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور فیلیپین فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور فیلیپین

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور فیلیپین

مراحل ثبت شرکت در کشور فیلیپین

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور فیلیپین میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور فیلیپین را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور فیلیپین هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور فیلیپین

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور فیلیپین ،شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در فیلیپین ، ثبت شرکت در کشور فیلیپین ، مراحل ثبت شرکت در کشور فیلیپین و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد.

فیلیپین رشد اقتصادی مناسبی را تجربه می کند، این رشد در سال 2019 به 5.9 درصد رسیده بود. پیشبینی می شودرشد تولید ناخالص به 5.0 درصد در سال 2021 برسد که یکی از سریعترین رشدها برای این کشور می تواند باشد. این عوامل می تواند فرصت های سرمایه گذاری بالقوه ای را برای کارآفرینان خارجی جهت ثبت شرکت در کشور فیلیپین فراهم کند.

همچنین شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور فیلیپین می توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند.

سرمایه ‌گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور فیلیپین به موفقیت های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور فیلیپین

فیلیپین کشوری در جنوب شرقی آسیا است و شامل حدود 7640 جزیره است که به طور کلی در سه بخش جغرافیایی اصلی از شمال به جنوب طبقه بندی می شوند: لوزون ، ویسایاس و میندانائو.

 فیلیپین از غرب به دریای چین جنوبی ، از شرق به دریای فیلیپین ، از شمال به تایوان و از جنوب غربی به دریای Celebes محدود می شود. مساحت فیلیپین 300000 کیلومتر مربع با جمعیتی در حدود 109 میلیون نفر است که این کشور را به دوازدهمین کشور پرجمعیت جهان تبدیل کرده است .فیلیپین یک کشور چند ملیتی است ، با اقوام و فرهنگ های متنوع . شهر مانیل پایتخت کشور است ، در حالی که بزرگترین شهر فیلیپین کوزون سیتی است.

فیلیپین عضو سازمان ملل ، سازمان تجارت جهانی ، انجمن ملل جنوب شرقی آسیا ، مجمع همکاری اقتصادی آسیا و اقیانوسیه و اجلاس آسیای شرقی است. موقعیت فیلیپین به عنوان یک کشور جزیره ای در حلقه آتش اقیانوس آرام و نزدیک به خط استوا ، این کشور را مستعد زلزله و توفان می کند. این کشور دارای منابع طبیعی متنوع و میزان قابل توجهی از تنوع زیستی است.

فیلیپین دارای آب و هوای دریایی استوایی است . در این کشور سه فصل وجود دارد: فصل گرم و خشک ، فصل بارانی و فصل سرد و خشک

شرایط اقتصادی کشور فیلیپین

امتیاز آزادی اقتصادی فیلیپین 64.1 است که اقتصاد این کشور را در رتبه 73 از شاخص سال 2021 قرار می دهد. امتیاز کلی اقتصاد آن نسبت به سال قبل 0.4 واحد کاهش یافته است ، دلیل اصلی آن کاهش آزادی تجارت است.

فیلیپین در بین 40 کشور منطقه آسیا – اقیانوسیه در رتبه 12 قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه ای و جهانی است. فیلیپین 10 قرارداد ترجیحی تجاری در حال اجرا دارد. نرخ تعرفه میانگین وزنی معاملات 5.4 درصد است.

صادرات اولیه شامل : محصولات الکترونیکی ، تجهیزات حمل و نقل ، پوشاک ، محصولات مس ، فرآورده های نفتی ، روغن و میوه ها است. عمده شرکای تجاری شامل ایالات متحده ، ژاپن ، چین ، سنگاپور ، کره جنوبی ، هلند ، هنگ کنگ ، آلمان ، تایوان و تایلند هستند. واحد پول آن پزوی فیلیپین است.

فیلیپین از اقتصاد مبتنی بر کشاورزی به اقتصادی با تأکید بیشتر بر خدمات و ساخت و ساز تبدیل شده است. از نیروی کار این کشور در سال 2018 (حدود 43.46 میلیون نفر) 24.3 درصد در بخش کشاورزی مشغول به کار بوده اند. نرخ بیکاری در اکتبر 2019 ، 4.5 درصد بوده که به دلیل کاهش هزینه های کالاهای اساسی ، نرخ تورم در آگوست 2019 به 1.7 درصد کاهش یافت.

ثبت شرکت در کشور فیلیپین

مزایای ثبت شرکت در کشور فیلیپین

هر کشوری برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه های مختلف مزایای ویژه ای را برای شرکت ها و سرمایه گذاران در نظر می گیرد . سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور فیلیپین هم مزایایی دارد که  در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد.

از جمله مزایایی که سبب ترغیب سرمایه گذاران برای تجارت و ثبت شرکت در کشور فیلیپین می شوند شامل :

انواع ثبت شرکت در کشور فیلیپین

شرکت یک نفره (OPC) : OPC یک شرکت ایده آل برای کارآفرینان خارجی است که به دنبال تجارت در بازارهای فیلیپین هستند.  این شرکت دارای یک سهامدار منفرد است که مدیر شرکت و رئیس آن نیز می باشد.  سهامدار می تواند غیر فیلیپینی باشد و نیازی به اقامت در فیلیپین نیست.

دفتر شعبه : مدیران و سهامداران دفتر شعبه فیلیپین باید یک نماینده تعیین کنند. شخصی که این وظیفه را بر عهده می گیرد باید بطور معمول در فیلیپین اقامت داشته باشد (و اگر تبعه خارجی باشد) اجازه کار در این کشور را داشته باشد.

 دفتر نمایندگی : این شرکت های تجاری مجاز به انجام فعالیتهای تجاری و بازرگانی در این کشور نیستند. در نتیجه ، فقط می توانند فعالیت های تحقیقاتی وتبلیغاتی داشته باشند.

شرکت سهامی : برای ثبت این نوع شرکت به حداقل 5 عضو و حداقل سرمایه 50000 دلار آمریکا نیاز است.

شرکت منطقه آزاد : خارجیانی که مایل به ثبت شرکت صادرات محور هستند می توانند این نوع شرکت را در یک منطقه ویژه اقتصادی ثبت کنند.

شرکت هلدینگ : این نوع شرکت فقط توسط شرکت های چند ملیتی که حداقل در یکی از کشور های آسیا – اقیانوسیه فعالیت می کنند ، می توانند تشکیل شوند. و به حداقل سرمایه 200000 دلار آمریکا برای ثبت نیاز دارد.

قوانین ثبت شرکت در کشور فیلیپین

به دلیل قوانین و مقررات ویژه ای که در کشور فیلیپین وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه ای باعث می شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور فیلیپین برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه  ثبت شرکت ، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه ای می تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور فیلیپین برای شما به همراه داشته باشد.

برای ثبت شرکت در کشور فیلیپین قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد:

شرکت های ثبت شده در فیلیپین مشمول مالیات بر درآمد شرکت ها با نرخ استاندارد 30٪ هستند. 12 ٪ مالیات بر ارزش افزوده در فروش و واردات کالاها و خدمات خاص اعمال می شود.

شرکت های پیشگام وغیر پیشگام برای پروژه ها ی توسعه مناطق دور افتاده دارای معافیت مالیات بر درآمد از 3 تا 8 سال هستند. همه شرکتها باید اظهارات مالیاتی خود را ظرف 4 ماه پس از پایان سال مالی خود به اداره درآمد داخلی فیلیپین ارائه دهند.

تأخیر در پرداخت مالیات بر درآمد مشمول جریمه 15٪ از کل مبلغ پرداختی مالیات خواهد بود. قبل از شروع کار ، هر شرکت باید از دفتر مجوزهای کسب و کار و صدور مجوز در شهر ثبت شده خود مجوز دریافت کند.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور فیلیپین ، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور فیلیپین باشد.

سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور فیلیپین چین موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود.

ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور فیلیپین به موفقیت های چشمگیری دست یابید.

با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه ای که کشور فیلیپین برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده ای درخشان برای کسب و کار شما باشد.

همچنین شما عزیزان می توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور فیلیپین با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

Rate this page