اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور موریتانی

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور موریتانی * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور موریتانی * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور موریتانی * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور موریتانی

ثبت شرکت در کشور موریتانی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور موریتانی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور موریتانی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور موریتانی فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور موریتانی

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور موریتانی

مراحل ثبت شرکت در کشور موریتانی

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور موریتانی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور موریتانی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور موریتانی هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور موریتانی

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور موریتانی ،شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در موریتانی ، ثبت شرکت در کشور موریتانی ، مراحل ثبت شرکت در کشور موریتانی و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد.

کشور موریتانی ، کشوری که از آن با عنوان ثروت آفریقا یاد می کنند دارای منابع گسترده ای از سنگ آهن ، نفت و گاز می باشد که فرصتهای ایده آلی را برای سرمایه گذارانی که تمایل به ثبت شرکت در موریتانی در حوزه صنعت سنگ آهن ، نفت و گاز فراهم می کند.

همچنین شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور موریتانی می توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند.

سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود.

ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور موریتانی به موفقیت های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور موریتانی

موریتانی کشوری در شمال غربی آفریقا است. که از سمت شمال با صحرا، از سمت شمال شرقی با کشور الجزایر، از سمت شرق با مالی، از سمت جنوب با سنگال و از سمت غرب به اقیانوس اطلس متصل است.

پایتخت و بزرگترین شهر این کشور نواکوت است که در ساحل اقیانوس اطلس واقع شده همچنین عربی زبان رسمی است و به زبان فرانسوی نیز به طور گسترده سخن گفته می شود.

دین رسمی این کشور اسلام است و تقریباً همه ساکنان آن مسلمان سنی مذهب هستند. بزرگترین گروه قومی کشور بیدان یا به اصطلاح “مور سفیدها” هستند که نیمی از جمعیت را تشکیل می دهند. دومین گروه بزرگ ، هاراتین یا اصطلاحاً “سیاه پوستان” است که تقریباً یک سوم جمعیت را تشکیل می دهند. واحد پول موریتانی اوقیه است.
و همچنین جمعیت این کشور 4.650.000 نفر نفر است.

بیشتر جمعیت این کشور در بخش جنوبی ساکن است به علت بارش های زیادی که در این مناطق صورت می گیرد. با توجه به تاریخ کشور موریتانی در سال 1960 از استعمار فرانسه بیرون آمد. از زمان استقلال ، این کشور توسط مجموعه ای از دیکتاتورها و رژیم های استبدادی اداره می شد ، که هر کدام به طور معمول با یک کودتای نظامی از بین رفتند.

شرایط اقتصادی در کشور موریتانی

نمره آزادی اقتصادی موریتانی 56.1 است ، که اقتصاد آن را در رتبه بندی شاخص سال 2021 در رتبه 128 قرار می دهد. همچنین نمره کلی اقتصاد آن 0.8 واحد افزایش یافته است که دلیل اصلی آن بهبود ساختار دولت بوده است.
موریتانی در میان 47 کشور در منطقه کشورهای جنوب صحرای آفریقا در رتبه 23 قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه ای است اما کمتر از میانگین جهانی است

با وجود منابع طبیعی فراوانی که در کشور موریتانی وجود دارد ، اما همچنان این کشور فقیر است. اقتصاد موریتانی به کشاورزی و دامداری وابسته است و همچنین صنایع عمده آن شامل استخراج معادن ، نفت و ماهیگیری می باشد.

موریتانی با اینکه غنی از منابع طبیعی می باشد اما تولید ناخالص داخلی کمی دارد. بیشتر جمعیت موریتانی برای امرار معاش خود به کشاورزی و دامداری وابسته هستند. آبهای ساحلی موریتانی از غنی ترین مناطق ماهیگیری در جهان هستند ، اولین بندر آبهای عمیق موریتانی سال 1986 در نزدیکی نواکوشات افتتاح شد.

کشور موریتانی ذخایر گسترده ای از سنگ آهن دارد که حدود 50٪ از کل صادرات آن را تشکیل می دهد. شرکت های استخراج طلا و مس در حال افتتاح معادن در داخل کشور هستند.

ثبت شرکت در کشور موریتانی

مزایای ثبت شرکت در کشور موریتانی

هر کشوری برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه های مختلف مزایای ویژه ای را برای شرکت ها و سرمایه گذاران در نظر می گیرد . سرمایه گذاری و ثبت شرکت در موریتانی هم مزایایی دارد که  در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد.

یک شرکت با مسئولیت محدود در موریتانی می تواند با حداقل یک سهامدار و یک مدیر از هر ملیتی تشکیل شود. حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت در موریتانی 3500 دلار آمریکا است و مشتری های ما برای تکمیل فرآیند مجبور به سفر به موریتانی نیست.

سرمایه گذاران خارجی می توانند شرکت های تجاری را در تمام بخشهای اقتصاد راه اندازی کنند. منابع نفت و گاز که اخیراً در موریتانی کشف شده است ، فرصتهای شغلی فراوانی را برای سرمایه گذارانی که مایل به فعالیت در صنعت نفت و گاز هستند فراهم می کند.

هزینه های فعالیت تجاری در موریتانی کم است ، به عنوان مثال متوسط ​​حقوق ماهانه کارکنان در موریتانی 82.3 دلار آمریکا می باشد.

از این کشور به عنوان ثروت آفرقا می شناسند چون در این کشور تقریباً 75000 بشکه نفت در روز استخراج می شود. موریتانی سومین تولید کننده آهن در جهان است. این کشور دارای معادن طلا و مس و همچنین چاههایی برای استخراج گاز طبیعی است.

این کشور دارای 700 کیلومتر خط ساحلی در امتداد اقیانوس اطلس است ، بنابراین ، یک صنعت شیلات گسترده و بکر در موریتانی وجود دارد.

 

انواع ثبت شرکت در کشور موریتانی

برای ثبت شرکت درموریتانی انواع مختلفی دارد که در ادامه هر کدام را بررسی میکنیم و شما می توانید بسته به شرایط خود اقدام به ثبت هر کدام کنید این شرکت ها عبارتند از:

شرکت با مسئولیت محدود : شرکت با مسئولیت محدود موریتانی با حداقل 1 مدیر و 1 سهامدار تشکیل می شود که می توانند از هر ملیتی باشند.  حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در کشور نیجریه از نوع مسئولیت محدود 3500 دلار آمریکا است.

 شرکت سهامی عام : این نوع شرکت تجاری در موریتانی به طور محلی تحت عنوان SA شناخته می شود.  برای ثبت شرکت در موریتانی از این نوع به حداقل سرمایه 17000 دلار آمریکا نیاز است.  حداقل 1 سهامدار و 1 مدیر باید منصوب شود که می تواند از هر ملیت باشد.

دفتر شعبه: این نوع شرکت در کشور موریتانی به عنوان بخشی از شرکت مادر در نظر گرفته می شود همچنین ، دفتر شعبه باید دارای یک دفتر ثبت شده در موریتانی و همچنین یک نماینده مقیم منصوب شده توسط شرکت برای دریافت احضاریه ها ، اخطارها و غیره از طرف شرکت باشد.

با توجه به اهمیت آشنایی با انواع ثبت شرکت در کشور موریتانی پیشنهاد میکنیم در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهامی در این مورد با کارشناسان و مشاورین ما در ارتباط باشید تا به صورت کاملا رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص دریافت کنید

 

قوانین ثبت شرکت در کشور موریتانی

به دلیل قوانین و مقررات ویژه ای که در کشور موریتانی وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه ای باعث می شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور موریتانی برای شما بسیار سود آور شود.

موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه  ثبت شرکت ، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه ای می تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور موریتانی برای شما به همراه داشته باشد.

برای ثبت شرکت در موریتانی قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد:

شرکتهای خارجی که مایل به انجام فعالیتهای تجاری در موریتانی برای مدت بیش از 6 ماه نیستند ، مشمول پرداخت مالیات 15٪ از درآمد خود در موریتانی هستند در حالی که از کلیه مالیاتهای دیگر معاف هستند.

مالیات بر سود سرمایه در موریتانی منوط به نرخ استاندارد مالیات شرکت های بزرگ 25٪ است.  در صورتی که شرکت های تجاری متعهد شوند سرمایه خود را از طریق دارایی های ثابت جدید در موریتانی در سه سال آینده بدست آورند ، دولت موریتانی مالیات آنها را به تعویق خواهد انداخت. همچنین عوارض سرمایه و مالیات بر املاک و مستغلات در موریتانی اخذ نمی شود.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور موریتانی ، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور موریتانی باشد.

سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور موریتانی موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود.

ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور موریتانی به موفقیت های چشمگیری دست یابید.

با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه ای که کشور موریتانی برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده ای درخشان برای کسب و کار شما باشد.

همچنین شما عزیزان می توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور موریتانی با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

Rate this page