اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور نروژ

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور نروژ * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور نروژ * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور نروژ * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور نروژ

ثبت شرکت در کشور نروژ

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور نروژ را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور نروژ میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور نروژ فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور نروژ

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور نروژ

مراحل ثبت شرکت در کشور نروژ

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور نروژ میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور نروژ را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور نروژ هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور نروژ

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور نروژ، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در نروژ، ثبت شرکت در کشور نروژ، مراحل ثبت شرکت در کشور نروژ و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در کشور نروژ در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی نروژ با شرایط اقتصادی کشور، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور نروژ می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور نروژ به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور نروژ

نروژ کشوری پادشاهی مستقل است که قلمروی آن بخش غربی شبه جزیره اسکاندیناوی را دربر می‌گیرد. این کشور ۳۸۵۲۰۷ کیلومتر مربع وسعت دارد و جمعیت آن نیز ۵۲۰۰۰۰۰ نفر می‌باشد. این کشور به نسبت جمعیتی که دارد بزرگترین تولیدکننده نفت در خرج از خاورمیانه و گاز طبیعی در جهان است. نروژ دارای ذخایر بزرگی از نفت خام، گاز طبیعی، معدن و آب شیرین است. صنایع پتروشیمی نروژ یک چهارم از تولید ناخالص داخلی آن را تشکیل می‌دهند. از مهم‌ترین شهرهای نروژ می‌توان به برگن، تروندهیم، استاوانگر و باروم اشاره کرد. بر اساس فهرست بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول، کشور نروژ چهارمین کشور دنیا از نظر میزان درآمد بالا می‌باشد. نروژ از شرق با سوئد و از شمال شرق با فنلاند و روسیه و از جنوب با تنگه اسکاژراک مرز مشترک دارد. سواحل این کشور بسیار طولانی است و به اقیانوس اطلس و دریای بارنتز متصل می‌شود. از مهم‌ترین اقوامی که در نروژ سکونت داشته‌‌اند وایکینگ‌ها بوده اند. ۷۰ ٪ از خاک کشور نروژ به دلیل سرمای زیاد و همجواری با قطب شمال غیرقابل سکونت است زبان نروژی در زبان رسمی می‌باشد.

شرایط اقتصادی کشور نروژ

نمره آزادی اقتصادی نروژ 73.4 است که اقتصاد این کشور را در رتبه بیست و هشتم در رتبه بندی شاخص جهانی سال ۲۰۲۱ قرار می‌دهد. نمره کلی آن بدون تغییر است که در اثربخشی قضایی با کاهش حقوق مالکیت و سایر امتیازات جبران می‌شود. نروژ در بین ۴۵ کشور منطقه اروپا در رتبه پانزدهم قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه‌‌ای و جهانی است. نروژ ۳۰ قرارداد تجاری ترجیحی در حال اجرا دارد. نرخ تعرفه میانگین وزنی معاملات ۳ درصد است و ۲۳۶ اقدام غیر تعرفه‌‌ای در حال اجرا است. این کشور دارای ذخایر زیادی از نفت خام، گاز طبیعی، مواد معدنی، آبزیان، چوب، آب شیرین و نیروی برق‌آبی است. صنعت نفت حدود یک‌چهارم از تولید ناخالص داخلی نروژ را شامل می‌شود. همچنین نروژ چهارمین درآمد سرانه در جهان را دارا است. صادرات عمده این کشور را نفت تشکیل می‌دهد به طوری که روزانه بیش از ۳ میلیون بشکه نفت صادر می‌کند و این درحالی است که عضو سازمان جهانی اوپک نیست. از دیگر صادرات این کشور می‌توان به چوب، گوشت گاو، شیر و سایر فراورده‌های دامی اشاره کرد. بیش از نیمی از مساحت کشور نروژ پوشیده از درخت است و چوب از مهمترین صادرات نروژ می‌باشد. هزینه زندگی در نروژ بسیار بالاست. این هزینه‌های بالا در نروژ می‌تواند برای کسانی که اولین بار به آنجا می‌روند، حیرت‌انگیز باشد. اما درعوض این هزینه‌ها تقریباً با سطح درآمد افراد هماهنگی دارد. نروژ خط ساحلی طولانی را دارا می‌باشد به همین منظور آبزیان دریایی، یکی از بخش‌های مهم اقتصاد این کشور را تشکیل می‌دهند.

ثبت شرکت در کشور نروژ

مزایای ثبت شرکت در کشور نروژ

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در نروژ هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

انواع ثبت شرکت در کشور نروژ

شرکت با مسئولیت محدود : این نوع شرکت تجاری برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ایده آل است. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در نروژ به حداقل دو مدیر و یک سهامدار  و همچنین حداقل سرمایه3000 یورو نیاز می باشد. برای ثبت این نوع شرکت نیاز به مقیم بودن مدیر می باشد.
شرکت سهامی : برای ثبت شرکت سهامی در نروژ به حداقل یک سهامدار، سه مدیر و حداقل سرمایه110000 یورو نیاز می باشد. این نوع شرکت برای پروژه های بزرگ که نیاز به جمع آوری سرمایه عمومی دارند توصیه می شود. برای ثبت این نوع شرکت نیاز به مقیم بودن مدیر می باشد.
دفترشعبه : در کشور نروژ یک دفتر شعبه  کاملا متعلق به شخص یا شرکت خارجی می باشد ، و دامنه فعالیت آن توسط شرکت مادر تعریف می شود. دفتر شعبه مجاز است که یک تیم مدیریت مستقل داشته باشد و حساب بانکی شرکتی مستقر در نروژ را داشته باشد. تعیین یک شخص یا نهاد مقیم به عنوان نماینده قانونی در مقامات مالیاتی برای شعبه ای از شرکت های خارجی الزامی است.
نمایندگی : این نوع شرکت مجاز به خرید و فروش مستقیم در نروژ نیست. بسیاری از سرمایه گذاران قبل از تأسیس یک شرکت جدید از صفر در نروژ ، ترجیح می دهند بازار را جستجو کنند و از طریق دفتر نمایندگی به فعالیت های تبلیغاتی بپردازند.

قوانین ثبت شرکت در کشور نروژ

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور نروژ وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور نروژ برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور نروژ برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور نروژ قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: بالاترین نرخ مالیات بر درآمد فردی 47.8 درصد و بالاترین نرخ مالیات شرکت ۲۲ درصد است. مالیات‌های دیگر شامل مالیات بر ارزش افزوده و محیط زیست است. بار مالیاتی کلی 39 درصد از کل درآمد داخلی است. طبق قانون شرکت‌ها در نروژ، یک شرکت نروژی باید حداقل یک مدیر و یک سهامدار داشته باشد. یکی از مدیران باید ساکن نروژ یا اتحادیه اروپا باشد. شرکت‌های نروژی باید اظهارنامه سالانه و اظهارنامه مالیاتی را به صورت سالانه تسلیم کنند. حسابرسی سالانه نیز برای کلیه شرکتهای بزرگ مورد نیاز است.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور نروژ، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور نروژ باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور نروژ موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور نروژ به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور نروژ برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور نروژ با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

Rate this page