اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور هلند

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور هلند * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور هلند * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور هلند * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور هلند

ثبت شرکت در کشور هلند

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور هلند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور هلند میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور هلند فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور هلند

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور هلند

مراحل ثبت شرکت در کشور هلند

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور هلند میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور هلند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور هلند هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور هلند

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور هلند، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در هلند، ثبت شرکت در کشور هلند، مراحل ثبت شرکت در کشور هلند و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد.

برای ثبت شرکت در کشور هلند در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی هلند با شرایط اقتصادی کشور، انواع شرکت ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید.

شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور هلند می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور هلند به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور هلند

هلند کشوری کوچک در شمال غربی اروپا با ۱۷٫۱میلیون نفر جمعیت می باشد که اکثر آن ها مسیحی پروتستان هستند. در کشور هلند حدود یک میلیون نفر مسلمان وجود دارد. پایتخت هلند شهر آمستردام است، اما به منظور توسعه اکثر بخش های کشور بسیاری از وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌ها در شهر لاهه یا پیرامون آن مستقر می باشند. این کشور از شرق با آلمان، از جنوب با بلژیک و از غرب به وسیله دریا با بریتانیا همسایه است. بندر روتردام دومین شهر بزرگ هلند و سومین بندر شلوغ جهان است و از نظر مساحت و تعداد اسکله‌های موجود در شهر بزرگ‌ترین بندر اروپا نیز به‌شمار می‌رود. این کشور بسیار کم‌ارتفاع و هموار می باشد، به‌طوری‌که حدود ۲۶ درصد از مساحت زیر سطح دریاهای آزاد می باشد. آمریکا یکی از بازارهای اصلی هلند می باشد همچنین کشورهای عضو اتحادیه اروپا از مهم‌ترین شرکای تجاری هلند هستند. این کشور عضو قدیمی اتحادیه اروپا و همچنین عضو پیمان نظامی ناتو است. زبان رسمی در این کشور، هلندی است که شاخه‌ای از زبان‌های ژرمنی بوده و به زبان آلمانی شباهت‌ دارد. در کشور هلند در حدود ۳۰ هزار فارسی‌زبان ایرانی زندگی می کنند، همچنین ۳۵ هزار نفر از کشور افغانستان نیز در این کشور هستند که به زبان‌های فارسی دری، پشتو و ترکی ازبکی صحبت می‌کنند.

شرایط اقتصادی کشور هلند

نمره آزادی اقتصادی هلند 76.8 است که اقتصاد این کشور را در رتبه 16 در شاخص 2021 قرار داده است. نمره کلی آن 0.2 درجه کاهش یافته است ، دلیل اصلی آن کاهش آزادی تجارت است. هلند در بین 45 کشور منطقه اروپا در رتبه 9 قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه ای و جهانی است. هلند به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا ، 45 قرارداد تجاری ترجیحی در حال اجرا دارد. نرخ تعرفه وزنی معاملات تجاری (رایج در میان اعضای اتحادیه اروپا) 3 درصد است. جمعیت هلند 17.3 میلیون نفر است. تولید ناخالص داخلی (PPP) حدود 1 تریلیون دلار با رشد سالانه 1.8 % و رشد پنج ساله 2.3 %  می باشد. نرخ بیکاری در هلند 3.2 % می باشد. همچنین نرخ تورم در هلند 2.7 % می باشد.

میزان سرمایه گذاری مستقیم خارجی 84.2 میلیارد دلار در سال 2020 بوده است. هلند در پرورش گل مقام اول جهان را دارا می باشد دامداری و کشاورزی جز پایه‌های اقتصاد این کشور  محسوب می‌شود. هلند علی‌رغم  اینکه کشوری کوچکی می باشد اما سهم بزرگی در تجارت و بانکداری جهانی دارند. کشتی‌سازی و صنایع شیمیایی از صنایع مادر در هلند می باشند. واحد پول هلند پیش از تبدیل به یورو می باشد.

ثبت شرکت در کشور هلند

مزایای ثبت شرکت در کشور هلند

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد. از جمله مزایا و ویژگی‌هایی که موجب ترغیب سرمایه گذاران و تجار برای ثبت شرکت در هلند می‌شوند عبارتند از:

 

انواع ثبت شرکت در کشور هلند

شرکت با مسئولیت محدود : این نوع شرکت تجاری برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ایده آل است. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در هلند به حداقل یک مدیر و یک سهامدار  و همچنین حداقل سرمایه یک یورو نیاز می باشد. برای ثبت این نوع شرکت نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامدار نمی باشد.
شرکت سهامی : برای ثبت شرکت سهامی در هلند به حداقل یک سهامدار، یک مدیر و حداقل سرمایه 45000 یورو نیاز می باشد. این نوع شرکت برای پروژه های بزرگ که نیاز به جمع آوری سرمایه عمومی دارند توصیه می شود.
دفترشعبه : قانون شرکت هلند اجازه می دهد یک دفتر شعبه 100٪ متعلق به شخص یا شرکت خارجی باشد ، و دامنه فعالیت آن توسط شرکت مادر تعریف می شود. دفتر شعبه مجاز است که یک تیم مدیریت مستقل داشته باشد و حساب بانکی شرکتی مستقر در هلند را داشته باشد. تعیین یک شخص یا نهاد مقیم به عنوان نماینده قانونی در مقامات مالیاتی برای شعبه ای از شرکت های خارجی الزامی است.
نمایندگی : این نوع شرکت مجاز به خرید و فروش مستقیم در هلند نیست. بسیاری از سرمایه گذاران قبل از تأسیس یک شرکت جدید از صفر در هلند ، ترجیح می دهند بازار را جستجو کنند و از طریق دفتر نمایندگی به فعالیت های تبلیغاتی بپردازند.

قوانین ثبت شرکت در کشور هلند

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور هلند وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور هلند برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور هلند برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور هلند قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: بالاترین نرخ مالیات بر درآمد فردی 52 درصد و بالاترین نرخ مالیات شرکت 25 درصد است. مالیات های دیگر شامل مالیات بر ارزش افزوده و محیط زیست است. بار مالیاتی کلی 38.8 درصد از کل درآمد داخلی است. نرخ سود مالیاتی شرکتها 20٪ می باشد که در سودهای 200000 یورویی اعمال می شود.  علاوه بر این ، اظهارنامه مالیات بر درآمد شرکت هلند باید هر ساله بعد از 5 ماه از پایان سال مالی ثبت شود. نرخ استاندارد مالیات بر ارزش افزوده در هلند 21٪ است و بازده باید به صورت فصلی ثبت شود. صورتهای مالی باید در اتاق بازرگانی هلند ثبت شوند و در فهرست تجارت به صورت عمومی در دسترس باشد.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور هلند، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور هلند باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. درسرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور هلند موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور هلند به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور هلند برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور هلند با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

Rate this page