امروز مورخ: ۳۰ /۰۶ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
06 - مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

Ripple 1s 38px - مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا

مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا

شروط و الزامات مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا

مراحل مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا

توجه داشته باشید بمنظور مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

Untitled 1 53 1024x683 - مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا

محتوای این صفحه عبارتند از:

ردیف
عنوان
شرح
1
زبان رسمی
انگلیسی استرالیایی
2
واحد پول
دلار استرالیا
3
منطقه جغرافیا
قاره اقیانوسیه
4
پایتخت
کانبرا

مقدمه

استرالیا از گذشته تاکنون جزو کشورهای پرطرفدار و مورد علاقه ایرانیان برای مهاجرت به حساب می‌آید، امنیت بالا، موقعیت های مناسب شغلی، استاندارد بالای نظام آموزشی، تنوع آب‌ و هوایی و …، همه و همه باعث شده تا این کشور به یکی از مقاصد وسوسه‌انگیز و جذاب برای مهاجرت تبدیل شود. یکی از رایج ترین و آسان‌ترین راه‌ها برای مهاجرت به این کشور از طریق «کار و تخصص» است.

دلیل اصلی این امر کمبود نیروی متخصص کاری در استرالیا است، از این روی اداره مهاجرت استرالیا آمار مهاجرین از طریق کار را افزایش و سرعت دریافت اقامت این کشور را بالاتر برده است. متاسفانه طی ۱ سال اخیر به علت همه‌گیری کرونا شرایط اخذ ویزای این کشور برای ایرانیان کمی سخت‌‌تر شده، اما با شناخت درست و آگاهی در این زمینه می‌توانید بهترین روش را برای مهاجرتتان انتخاب کنید.

مزایای مهاجرت به استرالیا

۱- بهره‌مندی از رفاه مالی و درآمد بالا

۲- استانداردهای بالای نظام آموزشی

۳- پوشش درمانی گسترده دولتی

۴- ثبات اقتصادی و داشتن امنیت شغلی

۵- فرهنگ مهاجرپذیر و عدم وجود روحیه نژادپرستی

۶- برخورداری از مناظر طبیعی و پوشش جانوری متنوع

۷- امکان سفر بدون ویزا به سایر کشورها

۸- امنیت بالا

شرایط اخذ پاسپورت استرالیا

افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا و اخذ پاسپورت این کشور را دارند باید از جدیدترین قوانین مهاجرت به استرالیا در سال ۲۰۲۰ اطلاع داشته باشند. اداره مهاجرت استرالیا طی یک اصلاحیه اعلام کرده است که روند اخذ شهروندی این کشور سختگیرانه‌تر از قبل شده است و متقاضی باید به‌طور دقیق به اثبات برساند که با قوانین مدنی این کشور مشکلی ندارد. 

آزمونی برای اخذ شهروندی این کشور برگزار می‌شود که در آن وضعیت مذهب، وضعیت احترام به حقوق برابر زن و مرد و همین طور تسلط زبان  فرد متقاضی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. آزمون زبان در سه بخش خواندن، نوشتن و گوش دادن فرد را مورد سنجش قرار می‌دهد. 

افرادی که ۳ سال پیاپی در آزمون شهروندی این کشور مردود شده‌اند باید ۲ سال صبر کرده و سپس برای آزمون مجدد درخواست دهند.

در نظر داشته باشید که اگر شما در طول زندگی در کشور استرالیا سوابق کیفری داشته باشید شانس بسیار کمی در اخذ پاسپورت این کشور خواهید داشت.

Untitled 1 54 1024x683 - مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا

هزینه مهاجرت به استرالیا

هزینه های مهاجرت به استرالیا شامل طیف وسیع و گسترده ای از هزینه ها خواهد بود که بسته به نوع هر ویزا با هم متفاوت می باشد. این هزینه ها از ترجمه مدارک گرفته تا هزینه های آزادسازی مدارک تحصیلی و در مراحل بعدی هزینه های قانونی و ویزا و تهیه بلیط و اجاره مسکن و سایر هزینه های پیش رو می باشد. تمامی هزینه های فوق برای شما چه از طریق وکیل و چه خودتان کار را انجام دهید با هم برابر خواهد بود و همه این هزینه ها در نهایت باید توسط شما انجام شود. در واقع فارغ از اینکه پرونده شما را به صورت قانونی وکیل انجام دهد یا خیر این هزینه ها را شما باید متحمل شوید.

شرایط اخذ شهروندی پس از مهاجرت به استرالیا

یکی از مسائلی که مهاجرین با آن روبه‌رو هستند مسئله پذیرش در کشور مقصد است. استرالیا با قرار دادن شرایطی برای افراد متقاضی، امکان شهروندی را برای آن‌ها فراهم می‌کند. طبق اعلام اداره مهاجرت استرالیا در سال‌های اخیر، قوانین مربوط به اخذ شهروندی استرالیا با کمی تغییر، سخت‌گیرانه‌تر شده است. متقاضیان شهروندی استرالیا باید ثابت کنند، با قوانین مدنی این کشور، مطابقت دارند. به عبارتی طبق این تغییرات، تمرکز اصلی آزمون شهروندی استرالیا بر روی اطاعت از قوانین استرالیا مانند آزادگی انتخاب مذهب، برابری حقوق زنان و مردان و… است. افرادی که خود یا خانواده‌شان دارای سوابق کیفری هستند قطعا از اخذ شهروندی استرالیا محروم خواهند بود

مدارک لازم برای مهاجرت به استرالیا

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا، با توجه به روش مهاجرتی، کشور مبدا و شرایط مهاجرت متفاوت است.

البته یک‌‌سری از مدارک عمومی است و جدا از روش مهاجرتی باید آن‌ها را داشته باشید:

  • پاسپورت معتبر و مدت‌دار (حداقل 6 ماه)
  • مدارک شخصی و هویتی (شناسنامه، عکس، کارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان)، کارت ملی و …)
  • اصل و کپی گزارش حساب بانکی و نامه تمکن مالی
  • مدارک سوابق شغلی
  • مدارک دعوت‌نامه، پیشنهاد شغلی یا اسپانسری در استرالیا
  • مدرک دانش زبان (IELTS, TOEFL, CAE, PTE, OET)
  • رسید پرداخت هزینه‌های دولتی مهاجرت به استرالیا
  • تکمیل فرم‌های مربوطه هر ویزا
 

لازم به ذکر است بعضی از مدارک شما باید به‌صورت کامل ترجمه انگلیسی شده و مهر ناتی NAATI داشته باشند.

جمعیت شناختی استرالیا

نخستین طرح دولتی مهاجرت به استرالیا در سال 1945 تاسیس شد. از آن زمان تا حال بیش از 7 میلیون نفر در این کشور اقامت گزیده‌اند. به اقامت دیگر حدود 30 درصد از جمعیت استرالیا خارج از این کشور متولد شده‌اند. از این میان، بیشترین جمعیت مهاجران قاره آسیا مربوط به ویژه چینی‌ها و هندی می‌شود.