اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : مهاجرت و اخذ اقامت هند

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *مهاجرت و اخذ اقامت هند * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * مهاجرت و اخذ اقامت هند * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * مهاجرت و اخذ اقامت هند * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
مهاجرت و اخذ اقامت هند

مهاجرت و اخذ اقامت هند

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به مهاجرت و اخذ اقامت هند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور مهاجرت و اخذ اقامت هند میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

مهاجرت و اخذ اقامت هند فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور مهاجرت و اخذ اقامت هند

شروط و الزامات مهاجرت و اخذ اقامت هند

مراحل مهاجرت و اخذ اقامت هند

توجه داشته باشید بمنظور مهاجرت و اخذ اقامت هند میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل مهاجرت و اخذ اقامت هند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور مهاجرت و اخذ اقامت هند هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

مهاجرت و اخذ اقامت هند

محتوای این صفحه عبارتند از:

مهاجرت و اخذ اقامت هند

در این گزارش ثبتا به بررسی چگونگی مهاجرت و شرایط مهاجرت به هند از ابعاد مختلف می پردازیم. هندوستان بعد از چین پرجمعیت ترین کشور دنیا است.

جالب است بدانید که این کشور در زمینه پزشکی حرف اول را در جهان می زند و از این رو دانشگاه های پزشکی هند از محبوب ترین مقاصد تحصیل برای دانشجویان بین المللی به شمار می روند و تحصیل یکی از روش های خوب مهاجرت به هند به شمار می رود و بسیاری از دانشجویان ایرانی هم این راه را برای زندگی در سرزمین مهاراجه ها انتخاب می کنند.

از آنجایی که رتبه هندوستان از نظر وضعیت اقتصادی در جایگاه بسیار خوبی است، در سال های اخیر بسیاری از سرمایه گذاران خارجی جذب این کشور شده اند و نرخ جذب سرمایه گذاری خارجی افزایش چشمگیری در هند داشته داشته است و همین موضوع اشتغال زایی در این سرزمین پهناور را به همراه داشته است.

به طور کلی اگر بخواهیم خوبی ها و بدی های این کشور بزرگ و پرجمعیت را کنار هم بگذاریم، مزایای مهاجرت به هند به معایب آن خواهد چربید و این کشور با آینده درخشانی که پیش رو دارد، می تواند بستر خوبی برای سرمایه های شما و سودآوری باشد، در ادامه روش های مختلف مهاجرت به هند را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

دلایل مهاجرت به هند

کشور هند به پایتختی دهلی نو (New Delhi) در منطقه جنوب قاره آسیا واقع شده است. 

در طی سال های اخیر، کشور هند نیز به دلایل اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در کانون توجه مهاجران خارجی قرار گرفته است.

 اما برای این افزایش موج مهاجرتی جدید به هند دلایلی چند به صورت زیر بیان می شود:

  • شاخص قدرت خرید بالا: مطابق داده های بدست آمده از صندوق بین المللی پول، کشور هند از نظر شاخص قدرت خرید (PPP) با $10.5 تریلیون (دلار آمریکا) در رده سوم جهان و جلوتر از ژاپن، آلمان و فرانسه قرار دارد.
  • محیط نوآوری و کارآفرینی نسبتا خوب: به واسطه دانشگاه ها و نشریات علمی کیفیت بالا، هند از لحاظ کیفیت نوآوری در بین کشورهای با درآمد متوسط در رده دوم قرار دارد.

شرایط عمومی مهاجرت به هند

 به صورت کلی با توجه به میزان جمعیت این کشور می توان گفت این کشور جزو کشورهایی که علاقه به جذب مهاجر دارند مانند کانادا و استرالیا و نیوزلند، نمی باشد و در شرایط خاصی به اقامت و تابعیت این کشور می توان دست یافت.

 از اصلی ترین و پرتقاضاترین مسیر های مهاجرت به کشور هند می توان به روش های تحصیلی و کاری اشاره نمود. روش مهاجرت تحصیلی به هند به دلیل ارزان بودن تحصیل در این کشور و اعتبار برخی از دانشگاه های این کشور، مورد استقبال بسیاری قرار می گیرد. 

البته شایان ذکر است بسیاری از دانشگاه های این کشور در دنیا دارای اعتبار بالایی نبوده و بعضی از کشورها مدارک برخی از دانشگاه های این کشور را قبول ندارند. زبان رسمی مردم کشور هند هندی و انگلیسی می باشد و پایتخت این کشور دهلی نو می باشد.

در قسمت های بعدی گزارش های ثبتا به بررسی روش های مهاجرت به هند می پردازیم. 

مهاجرت و اخذ اقامت هند

وضعیت تابعیت بعد از مهاجرت به هند

موضوع تابعیت در هند، موضوعی پیچیده است که در گذشته بر اساس خاک بوده ولی به دلیل مهاجرت های غیرقانونی که طی سال های طولانی به این کشور انجام شد، دولت هند تصمیم گرفت بعد از سال 1987 میلادی تابعیت را بر اساس خون اعطا کند، به عبارتی مهاجرت به هند تنها از طریق ازدواج منجر به اخذ تابعیت و حق شهروندی این کشور می شود و با روش های دیگر، افراد تنها می توانند اقامت دائم هندوستان را دریافت نمایند.

همچنین باید توجه داشته باشید چیزی به نام تابعیت مضاعف در قانون اساسی هندوستان وجود ندارد و افراد هندی که پاسپورت کشورهای دیگر را دارند، دیگر تبعه کشور هند به شمار نمی روند و باید پاسپورت هندی خود را به دولت تسلیم کنند، البته در مورد افرادی که اجداد و یا والدین آنها هندی بوده ولی خودشان در یک کشور دیگر به دنیا آمده و تبعه آن کشور هستند، استثنا وجود دارد که در این شرایط، فرد تنها می تواند در هندوستان دارایی داشته باشد و از داشتن پاسپورت هندی همچنان محروم خواهد بود.

 

هزینه های زندگی در هند

همانطور که می دانید حکومت هند، یک حکومت فدرالی مرکزی با چندین ایالت است که هر ایالت قوانین مختص به خود را دارد و هزینه های زندگی در هر یک از استان ها و ایالت های این کشور، متفاوت می باشد.

به طور کلی هزینه های زندگی در هندوستان نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی پایین تر است و افراد به راحتی از پس هزینه های خورد و خوراک و تحصیل و مسکن و بسیاری موارد دیگر می توانند برآیند.

لازم به ذکر است در هند سبک های مختلفی برای زندگی کردن وجود دارد و هزینه های ماهانه زندگی بر اساس سبک زندگی افراد، متفاوت خواهد بود.

اخذ تابعیت هند

جهت اخذ تابعیت کشور هند ابتدا نیاز است به یکی از روش هایی که در قسمت های بعد توضیح داده می شود ابتدا اقامت کسب کنید.

افرادی که طی 7 سال در این کشور مشغول به کار بوده اند و مالیات پرداخت کرده اند در صورت تسلط کافی به زبان هندی و گذراندن آزمون فرهنگ و تاریخ این کشور، می توانند جهت اخذ تابعیت اقدام کنند. 

روش دیگر اخذ تابعیت خرید اوراق و سرمایه گذاری است که از این طریق افراد می توانند جهت اخذ اقامت 10 ساله اقدام کنند. 

اما در کل با توجه به قوانین وضع شده از سوی دولت پروسه اخذ تابعیت و مهاجرت به هند پروسه ی است که موسسه ثبتا ان را به راحتی آن را برای شما انجام می دهد. 

سخن پایانی

کارشناسان ما در موسسه ثبتا بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای مهاجرت به هند پرونده های شما را پیش خواهند برد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت به هند می توانید با ما در ارتباط باشید.

گروه ثبتا با سال ها تجربه کاری و داشتن بیش از هزار پرونده موفق شما را در امر مهاجرت به هند یاری می رساند.

سیاست اصلی ما بیان صادقانه تمام واقعیات (و نه تنها بخشی از آن) است. هدف ما تنها کمک برای گرفتن پذیرش و ویزای شما  نمی باشد، بلکه بوجود آوردن زمینه هایی برای زندگی بهتر در خارج از کشور و پشتیبانی شما می باشد.

کارشناسان ما در ثبتا بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای مهاجرت به هند، تابعیت و اقامت را ارائه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در در این زمینه می توانید با ما در ارتباط باشید.

Rate this page