امروز مورخ: ۱۸ /۰۹ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

خرید ملک در باهاما

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به خرید ملک در باهاما را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور خرید ملک در باهاما میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

خرید ملک در باهاما فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور خرید ملک در باهاما

شروط و الزامات خرید ملک در باهاما

مراحل خرید ملک در باهاما

توجه داشته باشید بمنظور خرید ملک در باهاما میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل خرید ملک در باهاما را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور خرید ملک در باهاما هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

خرید ملک در باهاما

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

نوع حکومت در کشور باهاما پارلمانی متمرکز است. بیش از 90 درصد از تولید ناخالص داخلی در کشور باهاما در بخش خدمات رویت می‌شود. سه درصد نیز مربوط به کشاورزی بوده و هفت درصد نیز در بخش صنعت رویت می‌شود.

در این کشور بیش از 182 هزار نفر نیروی کاری وجود دارد که نیمی از آنها در بخش های گردشگری مشغول هستد. وضعیت بیکاری در کشور باهاما به مرز 6.7 درصد رسیده است و به میزان 3.9 درصد از مردم این کشور زیر خط فقر هستند در این کشور نرخ تورم به میزان 4 درصد ارزیابی می‌شود.

امنیت مالی در باهاما

امنیت مالی در باهاما وابسته به دوره های گردشگری و خدمات است به طوری که عمده ترین چالش های سرمایه گذاری در این کشور وابسته به هزینه های بالایی شکل می‌گیرد، قابلیت اطمینان در این کشور در زمینه تولید برق بسیار دیده می‌شود اما هنوز بیکاری در این کشور وجود دارد که دردسرساز شده است.

 نیروی کار در باهاما به طور کلی بر اساس معیارهای بین المللی ارزیابی می‌شود و مهارت های تخصصی در این کشور بر اساس نرخ دستمزد پیش بینی می‌شود.

خرید ملک در باهاما

خرید خانه در کشور باهاما از نظر اقتصادی یکی از روش های سرمایه گذاری مدرن محسوب می‌شود قیمت خرید ملک در کشور باهاما در سال های اخیر بسیار بالا رفته است و این موضوع برای فروشندگان ارزش اقتصادی بسیار بالایی را شامل شده است.

مردم در کشور باهاما همه تلاش خود را می‌کنند ملکی را خریداری کنند که بتوانند بر اساس ارزش اقتصادی آن به رتبه مشخصی دست یابند.

در هر صورت برای خرید خانه در کشور باهاما نیاز است که اعتبارات مشخصی را دنبال کنید. شرایط ملک را بسنجید و سعی کنید از نظر معماری نیز نگاه مهندسی داشته باشید بسیاری از خانه ها در کشور باهاما از نظر قیمت به روز نیستند و صاحب ملک سعی می‌کند نرخ دلخواه خود را اعلام کند.

خرید ملک در باهاما

خرید ملک در باهاما (ادامه)

در صورتی که حاشیه شهر را برای زندگی یک مورد خوب بدانید به سادگی این امکان را خواهید داشت که با هزینه کمتری ملک مورد نظر را خرید کنید و شرایط اقامتی آن را نیز ارزیابی کنید مشخص است که تعرفه های خرید خانه در کشور باهاما در سال های اخیر بر اساس ورود سرمایه گذاران مختلف به این کشور بهتر شده است البته که خرید خانه باید بر اساس راهنمایی های یک مشاور املاک صورت بگیرد.

اجاره خانه در باهاما

در صورتی که قصد شما اجاره خانه در کشور باهاما است بهتر است دو بخش اقتصادی را در نظر داشته باشید، برخی از خانه ها در این کشور در مرکز شهر دارای تعرفه های مشخصی هستند و برخی دیگر بدون تعرفه و از سوی صاحب ملک ارزیابی می‌شود ملک هایی که جنبه تجاری دارند باید با مجوز مستقیم از سوی دولت خرید و فروش شود.

اجاره خانه در ناسائو کشور باهاما به نسبت سایر کشورها ارزیابی می‌شود البته که وضعیت آپارتمان های این کشور در رده های اقتصادی مختلف پیش بینی شده است. مردم در کشور باهاما همه سعی خود را می‌کنند اجاره ارزان آپارتمان را انتخاب کنند این موضوع به دلیل تعرفه بالای آپارتمان های کشور باهاما است که گاهاً پرداخت را بسیار دشوار می‌کند.

اجاره خانه در باهاما (ادامه)

وضعیت آپارتمان های کشور باهاما از نظر قدمت ساخت و همینطور نوع موقعیت جغرافیایی ارزیابی می‌شود.

 خانه هایی که به بیش از یک نفر فروخته می‌شود دارای اعتبار غیرقانونی است و اقامت کشور باهاما را برای شما دچار مشکل می‌کند البته که بسیاری از آپارتمان های این کشور دارای سند مالکیت هستند و شرایط مخصوص خود را دارند.

سخن پایانی

توصیه می شود قبل از اقدام برای سرمایه گذاری و یا دیگر روش های مهاجرتی، اطلاعات خود را پیرامون روش های مهاجرت و شرایط کشورهای مختلف در این زمینه افزایش دهید.

برای راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید.