اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : خرید ملک در پاکستان

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *خرید ملک در پاکستان * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * خرید ملک در پاکستان * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * خرید ملک در پاکستان * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

فرم مشاوره / ثبت درخواست

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

خرید ملک در پاکستان

مقدمه

پاکستان در جنوب آسیا قرار گرفته و پایتخت این کشور، اسلام آباد است. این کشور با چین، ایران، هندوستان و افغانستان هم مرز می باشد. 

دین رسمی این کشور اسلام است. در این مقاله که توسط کارشناسان مجرب ثبتا تهیه شده است، به بررسی خرید ملک در این کشور پرداخته شده است.

هزینه زندگی در پاکستان

پاکستان کشوری بزرگ در آسیای جنوبی و مرکزی است. در چهار راه آسیای میانه، آسیای شرقی و آسیای جنوبی قرار گرفته است و بخشی از خاورمیانه بزرگ می باشد.

به طور کلی، هزینه زندگی در پاکستان در تمام شهرهای آن یکسان است، به جزء اسلام آباد، که نسبت به سایر شهرها کمی گرانتر است. هزینه های زندگی به شیوه و سبک زندگی شما بستگی دارد.به عنوان مثال، بسیاری از خانواده ها حدود 300 دلار در ماه در پاکستان برای زندگی نیاز دارند و بسیاری از آنها نمی توانند هزینه های خود را با 1500 دلار در ماه نیز انجام دهند.

اجاره ماهانه مسکن در پاکستان

با رشد اقتصادی و مکان های بیشتری مانند شهرک برهیا که ساخته می شود و به قانون اساسی عمومی پاکستان اضافه می شود، این امر باعث می شود اجاره بالا برود.

 می توانید یک آپارتمان یک خوابه زیبا در مرکز شهر با قیمت حدود 130 دلار دریافت کنید. زندگی در مکان های متوسط یا دور تر از مرکز شهر ، می تواند بسیار ارزانتر باشد.

خرید ملک در پاکستان

خرید ملک در پاکستان

برای خرید خانه در کشور پاکستان دو راه دارید ، روش اول این است که خودتان دست به کار شوید و با مشاوران املاک ارتباط بگیرید ارتباطی که گرفته می شود باید به صورتی باشد که بتوانید از صحت حرف آنها به درستی مطمئن باشید. 

روش دوم این است که یک شخص دیگر به عنوان نماینده این روال را برای شما پیش ببرد. خرید ملک در کشور پاکستان به طور کلی دسته بندی مرکز شهر و حومه شهر بوده و برخی از ساختمان ها نیز در وضعیت نیمه ساخته هستند.

در نظر داشته باشید که اگر هدف شما مهاجرت به کشور پاکستان از طریق خرید ملک است و بودجه شما در وضعیت کافی قرار ندارد می‌توانید به سراغ ساختمان های نیمه آماده بروید و با خریداری آن پروسه مهاجرت خود را آسانتر نمایید. دولت این کشور یک سری وام ها نیز از سوی بانک های مشخص و با درصد و سود متنوع در نظر گرفته است تا روال کاری برای شما آسانتر باشد. 

گرانترین شهرهای پاکستان

هزینه زندگی در پاکستان نسبتا ارزان است. پایتخت شهر اسلام آباد در سال 2016 در بررسی هزینه زندگی مرسر جزء 209 شهر رتبه بندی شده است.

در مقایسه با این کراچی، بزرگترین شهر پاکستان و بیشتر ساکنان مهاجران، در رتبه 201 قرار گرفت. هزینه زندگی در هر دو شهر برای مهاجران بسیار مقرون به صرفه است.

گران ترین شهرهای بزرگ کدامند؟ طیف وسیعی از هزینه های زندگی در پاکستان وجود دارد، گرچه بسیاری از مهاجران تصمیم می گیرند که در مناطق پرجمعیت و شهری ساکن شوند.

 پنج شهر گران قیمت که در پاکستان زندگی وجود دارد، عبارتند از:

  • آببتاباد
  • تورات
  • فیصل آباد
  • جوان
  • کراچی

وضعیت مسکن در پاکستان

در حال حاضر ۱۰ میلیون واحد مسکونی نیمه‌تمام در پاکستان وجود دارد. تقاضا برای خانه به‌ویژه آپارتمان در شهرهای بزرگ مانند کراچی رو به افزایش است و وجود ساختمان‌های نیمه‌تمام به این تقاضا دامن زده است.

بنابر آمار سازمان ملل متحد، پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۳۰ بیش از نیمی از مردم پاکستان در شهرها زندگی کنند که این آمار اکنون ۳۶ درصد است.

سخن پایانی

امیدواریم پس از مطالعه این مطلب پاسخ سوالات خود را در رابطه با شرایط خرید ملک در پاکستان را کسب کرده باشید، اگر قصد سفر به این کشور را دارید می توانید با مطالعه مقاله جاذبه های گردشگری پاکستان اطلاعات کافی در رابطه با مناطق گردشگری این کشور کسب کنید.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط خرید ملک در کشور پاکستان و یا سایر کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی می توانید همه روزه با کارشناسان و وکلای موسسه ثبتا در تماس باشید.

Rate this page