اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : خرید ملک در انگلستان

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *خرید ملک در انگلستان * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * خرید ملک در انگلستان * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * خرید ملک در انگلستان * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
خرید ملک در انگلستان

خرید ملک در انگلستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به خرید ملک در انگلستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور خرید ملک در انگلستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

خرید ملک در انگلستان فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور خرید ملک در انگلستان

شروط و الزامات خرید ملک در انگلستان

مراحل خرید ملک در انگلستان

توجه داشته باشید بمنظور خرید ملک در انگلستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل خرید ملک در انگلستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور خرید ملک در انگلستان هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

خرید ملک در انگلستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

خرید ملک در انگلستان برای خود دنیایی دارد. بسیاری از افرادی که به انگلستان نقل مکان می­ کنند، به جای اجاره، گزینۀ خرید را انتخاب می ­کنند. 

بسیاری از خریداران ملک در انگلیس هم اصلا قصدی برای زندگی در انگلیس ندارند و صرفا ترجیح می‌دهند که ملکی برای خود در انگلیس به عنوان نوعی از سرمایه گذاری داشته باشند. 

مالکیت خانه در انگلستان

طبق آخرین آمار، 8/52٪ از خانواده­ ها در انگلستان خانه­ های شخصی خودشان را دارند. 2/28٪ املاک مستقل از وام هستند و 6/24٪ وام دارند. این رقم کمتر از میانگین اتحادیۀ اروپاست اما از برخی کشورهای اروپایی مانند آلمان، فرانسه و سوئیس بالاتر است.

 مالکیت خانه در انگلستان در اواخر قرن بیستم به دلیل طرح حقّ خرید که در دهۀ هشتاد ارائه شد، افزایش یافت تا جایی که به مستأجران این فرصت داده شد تا خانه های خود را با قیمتِ تخفیف­ خورده خریداری کنند. 

آیا باید در انگلستان ملک بخرید یا اجاره کنید؟

اگر قصد دارید مدتی طولانی در انگلستان بمانید یا از انتخاب یک منطقۀ خاص در این کشور مطمئنید، خرید خانه در انگلیس می تواند راه حلی کاربردی باشد، به ویژه با در نظر گرفتن نرخ بهرۀ کم روی وام­ های مسکن در سال­ های اخیر.

با این حال، اجاره در انگلستان برای خارجی­ هایی که قصد دارند فقط چند ماهی آنجا اقامت داشته باشند، می­ تواند انتخاب بهتری باشد.

 بازپرداخت عوارض، ابطال تمبر و سایر هزینه ­ها در کوتاه  مدت و همچنین مالیات بر سود سرمایه که 18-28٪ خود، دشواری بزرگی است برای فردی که فقط چند سال در این کشور صاحب خانه بوده است.

خرید ملک در انگلستان

شرایط خرید ملک در انگلستان

برای مهاجران از نظر قانونی هیچ محدودیتی برای خرید ملک در انگلیس وجود ندارد. افراد خارجی و غیر مقیم نیز می توانند در انگلستان وام مسکن بگیرند. 

با این حال، کسانی که کمتر از دو سال در انگلستان اقامت دارند و شغلی هم ندارند، ممکن است با شرایط سخت تر و سپردۀ بیشتری روبه ­رو شوند. برای خرید خانه در انگلیس، شما باید یک مشاور حقوقی یا دفتردار منصوب کنید تا به کاغذبازی­ های قانونی و حقوقی لازم رسیدگی کند.

به طور کلی، مالیات بر املاک و مستغلات و درآمد حاصل از رهن و اجارۀ ملک برای افراد غیر مقیم و شهروندان انگلستان یکسان است. ابطال تمبر با همان نرخ یکسان و مالیات بر سود سرمایه نیز با همان نرخ یکسان پرداخت می­ شود.

بازار ملک در انگلستان

از زمان رأی برگزیت در سال 2016، عدم قطعیت مشهودی در رابطه با بازار املاک انگلستان پدید آمده، اگرچه متوسط قیمت خانه در انگلستان ثابت مانده و در حال حاضر حدود 228،000 پوند است. 

قیمت خانه­ ها در انگلستان گران­ تر از هرجای دیگری در اتحادیۀ اروپاست. هزینه­ های متوسط هر متر مربع 9/323 یورو است. این رقم تقریباً دو برابر بالاترین سطح بعدی یعنی فرانسه با مترمربعی ۵/12 یورو است.

 قیمت­ ها در لندن به نسبت سایر کلان­ شهرهای مهم و اصلی گرانتر است و در حال به طور متوسط 473،822 پوند است (912،343 پوند برای یک عمارت، 411،950 پوند برای یک آپارتمان).

یافتن ملک در انگلستان

خانه­ های فروشی انگلستان معمولاً نزد مشاوران املاک و در وبسایت­شان، در وبسایت ­های املاک آنلاین و در نیازمندی­ های شهری جراید کثیرالانتشار آگهی می ­شوند. 

 صرف نظر از اینکه لیست را چگونه پیدا می­ کنید، معمولاً جزئیات تماس با خود مالک یا بنگاه املاک وی قید شده است.

ثبتا اما این فرآیند را برای شما ساده کرده است و از طریق بخش املاک می‌توانید در شهرهای مختلف املاک مختلفی را بررسی کنید.

مشاهده و انتخاب ملک

شما می ­توانید بازدید از خانۀ موردنظرتان را مستقیماً با فروشنده یا از طریق یک مشاور مسکن هماهنگ کنید. این قدم با تعیین وقت قبلی امکان­پذیر است و اگر با یک مشاور مسکن کار می­ کنید، معمولاً باید آنها را در آدرس ملک یا در دفتر بنگاه شان ملاقات کنید. 

بهتر است ملک موردنظر را در ساعات مختلف هم در نور روز و هم شب­ هنگام ببینید. بعضی از بنگاه ­های خدمات بازدید از راه دور را به صورت آنلاین دارند که بسیار برای کسانی که در خارج از کشور زندگی می ­کنند یا برنامۀ شلوغی دارند مفید است.

 هرچند بازدید آنلاین ابداً عمق و شفافیت بازدید حضوری را ندارد. اگر نمی­ توانید حضوری از جایی بازدید کنید، تلاش کنید دوست یا همکارتان را به نمایندگی خود بفرستید تا از نزدیک از خانه بازدیدکند.

Rate this page