اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : خرید ملک در روسیه

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *خرید ملک در روسیه * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * خرید ملک در روسیه * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * خرید ملک در روسیه * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
خرید ملک در روسیه

خرید ملک در روسیه

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به خرید ملک در روسیه را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور خرید ملک در روسیه میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

خرید ملک در روسیه فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور خرید ملک در روسیه

شروط و الزامات خرید ملک در روسیه

مراحل خرید ملک در روسیه

توجه داشته باشید بمنظور خرید ملک در روسیه میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل خرید ملک در روسیه را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور خرید ملک در روسیه هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

خرید ملک در روسیه

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

کشور روسیه راه های مختلفی را برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به این کشور مورد پذیرش قرار می دهد. مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک تجاری یا مسکونی را می توان ایمن ترین راه سرمایه گذاری در این کشور در سالهای اخیر دانست.

چرا که تنها در این نوع سرمایه گذاری افراد قادر خواهند بود سرمایه خود را استرداد کنند. افرادی که اقدام به سرمایه گذاری در روسیه می نمایند نیز می توانند از مزیت های اقامتی این کشور نیز بهره مند شوند.

آیین نامه خرید ملک در روسیه

بر اساس قوانین روسیه، شهروندان خارجی معمولا اجازه خواهند داشت تا در روسیه ملک خریداری کنند. اما در برخی از موارد محدودیت های قانونی در این زمینه وجود دارد. برای آن که فرد بتواند در روسیه ملکی خریداری کند، باید اجازه اقامت در روسیه را داشته باشد. 

شهروندان خارجی اجازه نخواهند داشت تا املاک نقاط مرزی را خریداری کنند. همچنین محدودیت هایی برای خرید زمین های کشاورزی برای افراد خارجی وضع شده است. 

هنگامی که افراد متقاضی قصد مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک را دارند می بایست از مشورت افراد متخصص استفاده کنند. در غیر این صورت ریسک از دست دادن سرمایه خود را بالا می برند.

شرایط مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

گفته شد که محدودیت های بسیار کمی برای خرید ملک در روسیه برای خارجی ها وجود دارد. از سوی دیگر دولت روسیه به بسیاری از سرمایه گذاران خارجی، تابعیت قانونی اعطا می کند. 

عمده ترین راه های دریافت ویزای سرمایه گذازی و دریافت شهروندی روسیه را در زیر ارائه کرده ایم.

  • سرمایه گذاری 7.5 میلیون روبل روسیه در یک صندوق ملی مالی در روسیه: این سرمایه گذاری به صورت قرض الحسنه بوده و به هیچ عنوان قابل استرداد نیست.
  • سرمایه گذاری حداقل 15 میلیون روبل روسیه در یک پروژه تجاری در این کشور
  • آغاز به کار یک تجارت در روسیه به شرط آنکه تولید آن حداقل 10 میلیون روبل در سال باشد. این فعالیت باید سه سال به طول انجامد.
  • سرمایه گذاری 15 میلیون روبل در خرید ملک در کشور روسیه.

این قوانین جدید مهاجرتی برای سرمایه گذاران در کشور روسیه از سال 2015 اعمال شده است. بر این اساس سرمایه داران می توانند تنها پس از سه سال، اقامت و تابعیت کشور روسیه را بدست آورند.

خرید ملک در روسیه

بندهای قانونی موجود در قرارداد خرید ملک روسیه

مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک در سال 2019 در صورتی برای اشخاص متقاضی ممکن خواهد شد که یک سند قانونی داشته باشند. 

زمانی که افراد یک ملک را می خرند، می بایست به کلیه بندهای موجود در قرارداد آن احترام بگذارید. در این بخش، برخی از مهم ترین فاکتورهایی که باید در قرارداد مالکیت مشخص شود نیز ارائه می گردد.

  • اطلاعات کامل در رابطه با ملک مانند آدرس دقیق و متراژ
  • قیمت کامل انجام انتقال
  • اطلاعات کامل در رابطه با خریدار و فروشنده
  • قوانین و توافقات انجام شده میان دو طرف در ارتباط با نحوه پرداخت قیمت ملک
  • پروسه انتقال سند و تحویل ملک به مالک یا مالکان جدید
 

در صورت مسکونی بودن ملک: اطلاعاتی در رابطه با کلیه کسانی که قرار است در آن مسکن زندگی کنند. همچنین هرگونه توافق دیگری که میان طرفین صورت پذیرفته باید در قرارداد ذکر شود. 

شرایط کلی خرید ملک در روسیه 1

هر فرد برای سرمایه گذاری در هر زمینه اقتصادی باید دلایل منطقی داشته باشد. نکته اول و مهم ترین بخش آن است که هزینه خرید مسکن در روسیه کم است. 

در وهله دوم آنکه با توجه به قوانین کشور روسیه محدودیت های ویژه ای برای سرمایه گذاران خارجی در نظر گرفته نشده است. 

همچنین افرادی که در مسیر صحیح و قانونی حرکت کنند، یک سرمایه گذاری ایمن را برای خود رقم خواهند زد. از سوی دیگر افراد متقاضی قادر خواهید بود تا پس از گذشت سه سال از اقامت، تابعیت روسیه را بدست آورند.

 البته ذکر این نکته ضروری است که اشخاص می بایست از تمکن مالی کافی برای دریافت اقامت برخوردار باشند. این امکان نیز برای افراد وجود دارد که از طریق ویزای کار در روسیه ساکن شوند.

شرایط کلی خرید ملک در روسیه 2

 مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک برای افراد خارجی دارای محدودیت های اندکی است که در متن به آن اشاره شد.  شما برای مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک به 200000€ (یورو) نیاز خواهید داشت.

جمع بندی

البته باید از تمکن مالی کافی برای اقامت در کشور روسیه نیز برخوردار باشند. افرادی که مسیر مهاجرت را از طریق خرید ملک در این کشور برنامه ریزی کرده اند نیز می توانند پس از سه سال از تملک و سکونت در روسیه، تابعیت این کشور برخوردار شوند. 

مقاله ای که مطالعه کردید در مورد مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک بود. مشاورین برجسته موسسه ثبتا با تجربه کافی انجام امور مهاجرتی، می توانند شما را در مسیر مهاجرت یاری دهند.

 
Rate this page