اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : خرید ملک در نیوزلند

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *خرید ملک در نیوزلند * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * خرید ملک در نیوزلند * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * خرید ملک در نیوزلند * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
خرید ملک در نیوزلند

خرید ملک در نیوزلند

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به خرید ملک در نیوزلند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور خرید ملک در نیوزلند میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

خرید ملک در نیوزلند فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور خرید ملک در نیوزلند

شروط و الزامات خرید ملک در نیوزلند

مراحل خرید ملک در نیوزلند

توجه داشته باشید بمنظور خرید ملک در نیوزلند میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل خرید ملک در نیوزلند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور خرید ملک در نیوزلند هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

خرید ملک در نیوزلند

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ اقامت نیوزلند از طریق خرید ملک

اخذ اقامت نیوزلند از طرق متفاوتی امکان پذیر است که یکی از آنها اخذ اقامت نیوزلند از طریق خرید ملک می باشد که مزایای خود را دارد. 

در کشور نیوزلند روند خرید خانه بین 3 تا 4 هفته می باشد. اگر شما کشور نیوزلند را برای خرید خانه در سال 2021 انتخاب کرده اید پس سوالات و ابهاماتی در این رابطه نیز دارید. برای پاسخ سوالات خود و رفع ابهامات می توانید با مشاوران و کارشناسان موسسه ثبتا در تماس باشید.

خرید ملک در نیوزلند در 2021

بعد از سال 2004 هزینه های خرید ملک در کشور نیوزلند افزایش چشمگیری داشته است. متقاضیان به این نکته توجه داشته باشند که هزینه های مربوط به خرید ملک در این کشور به نسبت سایر کشورها بسیار بالا می باشد.

 در منطقه اوکلند نیز هزینه های ملک سبت به سایر نقاط کشور نیوزلند بالاتر است. علت بالا بودن قیمت ملک در اوکلند این است که شهروندان این شهر حقوق بالاتری نسبت به سایر شهرها دریافت می نمایند، به همین دلیل است که تقاضای خرید ملک در این شهر زیاد می باشد. بعد از اوکلند می توان گفت شهر ولینگتون بالاترین قیمت را برای خرید ملک دارد.

افراد می توانند در سال 2021 بدون حضور در این کشور اقدام به خرید ملک نمایند، متقاضیان تنها با خرید ملک نمی توانند اقامت دائم این کشور را دریافت نمایند و با خرید ملک فقط می توانند در این کشور سرمایه گذاری نمایند.

 بعد از ورود، متقاضیان می توانند با روش های دیگری اقامت دائم این کشور را به دست آورند. اگر فردی قصد داشته باشد تنها با خرید ملک اقامت دائم نیوزلند را دریافت نماید باید به مدت 3 سال مالیات های مربوطه را بپردازد و بعد از آن اقامت دائم را دریافت نماید.

 

مزایای اخذ اقامت نیوزلند از طریق خرید ملک

متقاضیانی که در کشور نیوزلند ملک خریداری می نمایند از مزیت هایی برخوردار می شوند. به طور مثال می توان گفت هزینه خرید ملک در کشور نیوزلند نسبت به کشورهای آمریکایی، کشور انگلستان، کانادا و غیره کمتر می باشد. 

متقاضیان برای خرید ملک می توانند از وام های بانکی نیز استفاده نمایند. طبق قوانین مالیاتی کشور نیوزلند مالیات های در نظر گرفته شده برای ملک مناسب می باشد.

خرید ملک در نیوزلند

شرایط اخذ اقامت نیوزلند از طریق خرید ملک

متقاضیانی که قصد مهاجرت به کشور نیوزلند را دارند باید شرایطی را داشته باشند. از جمله این شرایط ارائه گواهی عدم سوء پیشینه، ارائه گواهی پزشکی و تایید شده، ارائه گواهی تمکن مالی برای پرداخت هزینه های زندگی و ارائه مدرک معتبر زبان انگلیسی می باشد.

 متقاضی باید به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد یعنی باید بتواند بخواند، بنویسد و صحبت نمایند. سن متقاضی باید کمتر از 55 سال باشد و حداقل مدرک تحصیلی متقاضی باید مدرک دیپلم باشد.

هزینه های اخذ اقامت نیوزلند از طریق خرید ملک

متقاضیانی که قصد اخذ اقامت نیوزلند از طریق خرید ملک دارند باید از هزینه های مربوط به اقامت نیز مطلع باشند؛ در ادامه به بررسی این هزینه ها می پردازیم. هزینه در نظر گرفت شده برای ارائه درخواست مبلغ 450$ (دلار نیوزلند) می باشد. 

برای ثبت نهایی و ارسال فرم های مربوطه متقاضی باید 2000$ (دلار نیوزلند) بپردازد. هزینه های مالیات مربوط به اخذ ویزا 300$ (دلار نیوزلند) می باشد. برای خرید ملک در این کشور متقاضی باید مدارکی را ارائه نماید که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

  • ارائه گواهی تمکن مالی
  • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه
  • ارائه اصل پاسپورت با داشتن حداقل اعتبار
  • در صورت متاهل بودن، متقاضی باید مدارک آن را ارائه دهد.
  • متقاضی باید گواهی سلامت دریافت نماید، گواهی سلامت باید توسط پزشک تایید شود

هزینه های اسکان در نیوزلند

در رابطه با هزینه های اسکان در کشور نیوزلند باید گفت که هزینه های هر منطقه با منطقه دیگر متفاوت می باشد. یکی از گران ترین شهرهای این کشور شهر اوکلند است.

 هزینه خرید هر متر مربع آپارتمان در این شهر حدودا 4000$ (دلار نیوزلند) می باشد. هزینه های ماهانه مربوط به اجاره آپارتمان یک خوابه در این شهر 1000$ (دلار نیوزلند) است.

سخن پایانی

در این مقاله سعی داشتیم به بررسی اخذ اقامت نیوزلند از طریق خرید ملک بپردازیم. نکاتی مختصر در این رابطه در اختیار شما متقاضیان محترم قرار داده ایم. 

اگر همچنان نیاز به اخذ مشاوره های بیشتر در رابطه با مهاجرت به کشور نیوزلند، اخذ اقامت نیوزلند از طریق خرید ملک و خرید ملک در این کشور دارید می توانید با موسسه ثبتا تماس گرفته و از مشاوره های در نظر گرفته شده بهره مند شوید.

Rate this page