اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : تحصیل در کشور کاستاریکا

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *تحصیل در کشور کاستاریکا * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * تحصیل در کشور کاستاریکا * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * تحصیل در کشور کاستاریکا * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
تحصیل در کشور کاستاریکا

تحصیل در کشور کاستاریکا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور کاستاریکا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور کاستاریکا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور کاستاریکا فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور کاستاریکا

شروط و الزامات تحصیل در کشور کاستاریکا

مراحل تحصیل در کشور کاستاریکا

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور کاستاریکا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور کاستاریکا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور کاستاریکا هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور کاستاریکا

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی تحصیل در کاستاریکا

اینطور که بررسی‌ها نشان داده است وضعیت نظام آموزشی متوسطه در کشور کاستاریکا به دو مقطع مقدماتی و تکمیلی تقسیم می‌شود. البته عده‌ای نیز می‌توانند ورود به بخش آموزش‌های فنی و حرفه‌ای نیز داشته باشند.

 دوره‌های راهنمایی در این کشور سه سال طول می‌کشد و هر شخص باید این دوره را به طور ۶ساله به اتمام برساند. برخی از رشته‌های مهم مانند علوم اجتماعی و یا دروسی که در فضای زیست و زبان ارزیابی شده‌اند نیز در این مقطع آموزش داده می‌شود.

در طرح‌های آموزشی در کشور کاستاریکا وزارت علوم جنبه‌های آموزشی را بهبود داده است. طرح‌های آموزشی پایه می‌تواند سهم مشخصی را دنبال کند و توسعه آموزشی این موضوع را بهبود داده است. در کشور کاستاریکا مدرسم دیپلم برای مدارس عالی دولتی و همینطور خصوصی دنبال می‌شود و البته که شرایط دیپلم در این کشور بین D۱ تا D۲ شکل می‌گیرد.

شرکت در آزمون های بین المللی در کاستاریکا

آزمون‌های بین المللی که برای ورود به دانشگاه‌های کشور کاستاریکا برگزار می‌شود بیش از ۳ بار مردود اعلام شده اما هنوز هم برخی از دانشگاه شرط ورود به دانشگاه‌ها رتبه خوب در این آزمون‌ها می‌دانند. 

حقیقت امر این است که برخی از آزمون‌ها در دو جنبه مشخص برگزار می‌شود که عرصه را به افراد بسیار تنگ کرده و مشکل‌ساز می‌شود مشخص است که یادگیری آزمون‌های خاص در این کشور می‌تواند رده‌بندی‌های دقیقی داشته باشد.

چاپ مقالات علمی در کاستاریکا و تاثیر آن

 در دولت این کشور رتبه‌بندی‌های صورت گرفته نشان می‌دهد که اعتبار دانشگاه‌ها در تنظیم مقاله مورد نظر اهمیت زیادی دارد. شما برای اینکه بورسیه‌های تحصیلی در این بخش را ارزیابی کنید باید یک سری شرایط را مورد ارزیابی قرار دهید. 

در هر صورت با چاپ مقالات به خصوص در فضای تجاری و اقتصادی شانس شما در پذیرش تحصیلی کشور کاستاریکا به بیش از ۱۲ درصد می‌رسد و ارزش اقتصادی بالایی نیز گزارش شده است اعتبار دولت کشور کاستاریکا در این زمینه بیش از ۱۵ درصد اعلام شده است. 

با چاپ مقالات علمی صورت گرفته در کشور کاستاریکا می‌توانید در زمینه‌های فنی و تخصصی نیز به امتیازات خوبی دست یابید و البته که چاپ مقالات می‌تواند انگیزه بالاتر تحصیلی را شکل دهد. چاپ مقالات علمی در این کشور قالب‌های درستی دارد و باید همه قالب‌بندی‌های درستی که از سوی کنفرانس اعلام شده است به شکل کاربردی و علمی رعایت شود.

تحصیل در کشور کاستاریکا

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در کاستاریکا

مدرسه INCAE یک مدرسه بسیار خوب و ارزشمند در کشور کاستاریکا محسوب می‌شود که دارای سابقه بیش از ۵۰ سال است و به طور کلی در لیست مدرسه‌های کسب و کار قرار دارد این مدرسه توسط یک کارآفرین بزرگ طراحی شده است و توسعه کسب و کار در اقتصادی در حال ظهور را شکل داده است.

در این مدرسه از شبکه‌های عالی از فضای حرفه‌ای صورت می‌گیرد و البته که شرایط برای باز کردن امکانات تحصیلات در درجه‌های اول و دوم نیز شکل می‌گیرد. این مدرسه دارای دو پردیس معتبر بوده و البته که شرایط مخصوص به خود را دارد.

تحصیل رایگان در کاستاریکا

آخرین اطلاعیه‌ای که در خصوص تحصیل در کشور کاستاریکا برای سال ۲۰۲۱ به دست ما رسیده است کسانی می‌توانند در این کشور تحصیل رایگان داشته باشند که دوره دبیرستان خود را در داخل کشور کاستاریکا گذرانده باشند، اینکه بومی کشور کاستاریکا هستند یا خیر اهمیتی ندارد اما اخذ دیپلم در داخل خاک کشور کاستاریکا می‌تواند یک امتیاز درستی باشد. 

شما در صورتی شرایط تحصیل رایگان در کشور کاستاریکا را دارید که به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشید به طور کلی رتبه و امتیاز شما در این آزمون باید درست باشد. 

نیاز است که معدل دیپلم شما بالا در نظر گرفته شود و این موضوع می‌تواند در شرایط ریزنمرات شما نیز بررسی شود، البته که واحد‌ها و ریزنمرات وابسته به آن باید از نظر وزارت خارجه مورد تأیید قرار بگیرد. 

نیاز است که شخص تابعیت کافی داشته باشد، نیاز به داشتن پاسپورت است و باید ۵ قطعه عکس نیز ارائه دهد، هر شخص باید طرح درسی داشته باشد و نیاز است که یک سفارش‌نامه از سوی دولت دریافت کند. ویزای تحصیلی کشور کاستاریکا به طور کلی در این زمینه برای یک دوره ۶ ماهه برای شما صادر می‌شود و ارزانترین شهریه دانشگاه‌ای کشور کاستاریکا در اختیار شما قرار می‌گیرد.

معادل سازی مدارک در کاستاریکا

اغلب دروسی که در دوره کارشناسی در ایران گذرانده‌اید در کشور کاستاریکا مورد معادلسازی قرار نمی‌گیرد و در این مسیر فضای بسیار سختی رویت شده است. شما می‌توانید تحصیل در دانشگاه‌های دولتی را انتخاب کنید و به این ترتیب مسیر تحصیلی شما مناسب‌تر خواهد بود. 

شرایط برای معادل‌سازی مدارک تحصیلی فوق‌لیسانس در کشور کاستاریکا بسیار خوب است این موضوع برای رشته‌های وابسته به مهندسی می‌تواند سریعتر باشد و گام اول آن با تکمیل دو فرم ثبت‌نام صورت می‌گیرد. 

در صورتی که در رشته غیر از مهندسی تحصیل فوق‌لیسانس شما به اتمام رسیده است باید یک فرم ثبت‌نام را تکمیل کنید و البته که باید معادلسازی دانشگاهی به صورت دقیقی صورت بگیرد. اطمینان لازم در زمینه مدارک تحصیلی در کشور کاستاریکا می‌تواند شرایط درستی داشته باشد.

عنوان را وارد نمایید

جهت تحصیل در کاستاریکا و آشنایی با دانشگاه ها و شرایط مربوطه آن لازم است که حتماً از یک متخصص کمک بگیرید تا در انجام همه‌ی مراحل به درست‌ترین روش ممکن عمل کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد دارید فرزندتان را برای تحصیل به جمهوری دومینیکن اعزام کنید و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاورین ما در ثبتا تماس بگیرید تا بعد از بررسی تخصصی شرایط شما، بهترین راهنمایی‌ها را در اختیارتان قرار دهند.

Rate this page