اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : اخذ ویزا آذربایجان

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *اخذ ویزا آذربایجان * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * اخذ ویزا آذربایجان * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * اخذ ویزا آذربایجان * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
اخذ ویزای آذربایجان

اخذ ویزا آذربایجان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اخذ ویزا آذربایجان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اخذ ویزا آذربایجان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

اخذ ویزا آذربایجان فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا آذربایجان

شروط و الزامات اخذ ویزا آذربایجان

مراحل اخذ ویزا آذربایجان

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا آذربایجان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا آذربایجان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اخذ ویزا آذربایجان هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

اخذ ویزا آذربایجان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

شاید برای برخی از افراد روند ویزای آذربایجان پیچیده باشد. با این وجود اگر بدانید که چه کارهایی باید انجام دهید، می توانید مراحل اخذ ویزا آذربایجان را آسان تر کنید. در ابتدا لازم است اشاره کنیم که اخذ ویزا برای این کشور، به دو صورت ویزای الکترونیکی و ویزای معمولی با مراجعه به سفارت می باشد که برای درخواست ویزای کشور آذربایجان می توانید با موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا همراه باشید.

کشور آذربایجان یک ملت دموکراتیک جوان است که در سال 1991 تاسیس شده است. این شهر دارای معماری زیبای قرون وسطایی است که هنرهای ایرانی، روسی و اسلامی را آمیخته و همراه با تجملات مدرن گردیده است که زیبایی خاصی را به نمایش می گذارد. تجارت پررونق نفتی آن در حوالی دریای خزر برای صنعتگران و بازرگانان یک امتیاز به شمار می آید. از همین روست که امروزه درخواست ویزای کشور آذربایجان افزایش یافته است.

انواع ویزای آذربایجان

شما می توانید درخواست ویزای کشور آذربایجان را به سه صورت ارائه نمایید که شامل ویزای توریستی، ویزای تجاری و ویزای رسمی یا دیپلماتیک می باشد. لازم به ذکر است که ویزای توریستی، برای گردشگرانی است که به هر دلیل شخصی به آذربایجان سفر می کنند و حداکثر 3 ماه یا 1 سال اعتبار دارد. شما می توانید برای ویزای یک بار ورود یا ویزای دو بار ورود به مدت 3 ماه یا ویزای چند بار ورود به مدت 1 سال اقدام کنید.

ویزای تجاری نیز برای افرادی است که دارای تجارت در آذربایجان می باشند. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که به نامه شرکت خطاب به سفارت آذربایجان نیاز دارید که در آن ماهیت تجارت و کلیه نهادهای تجاری که از آنها بازدید خواهید کرد، وجود داشته باشد. این درحالی است که ویزای رسمی برای افرادی است که به صورت دیپلماتیک یا رسمی با دولت آذربایجان کار می کند.

چگونگی ارسال درخواست ویزای آذربایجان

برای آن که بتوانید برای درخواست ویزای کشور آذربایجان اقدام کنید، باید در نظر داشته باشید که می توانید به روش E-VISA یا ویزای الکترونیک و یا ویزای نود روزه اقدام کنید. ویزای الکترونیکی برای درخواست تمامی افراد در در وب سایت رسمی https://evisa.gov در دسترس است. پس از تکمیل فرم آنلاین و دریافت تأیید، می توانید ویزای الکترونیکی خود را طی 3-5 روز کاری مستقیماً به ایمیل خود دریافت کنید. طبق وب سایت رسمی، درخواست ویزای الکترونیکی باید حداقل 3 روز کاری قبل از تاریخ سفر برنامه ریزی شده به جمهوری آذربایجان ارسال شود.

کل هزینه درخواست ویزای الکترونیکی را می توانید از کارشناسان ثبتا دریافت کنید. ضمن آنکه این نوع ویزا تنها برای بازدیدهای گردشگری بوده و ویزا برای یک بار ورود است و فقط برای مدت زمان رزرو هتل معتبر می باشد و قابلیت تمدید نیست. همچنین حداکثر مدت اقامت 30 روز است.

اما برای ویزای نود روز، شما باید اسناد لازم را به کنسولگری آذربایجان یا نمایندگی های دیپلماتیک در کشوری که از آن عازم هستید، تهیه کرده و همراه داشته باشید. دو قطعه عکس رنگی به همراه فرم درخواست و نامه دعوت از آذربایجان الزامی است.

اخذ ویزا آذربایجان

ویزای الکترونیکی آذربایجان e-Visa

ویزای الکترونیکی آذربایجان که به ویزای الکترونیکی یا ASAN Visa نیز معروف است، جدیدترین برنامه جمهوری آذربایجان برای سهولت گردشگران در سفر به این کشور است. متقاضیان باید حداقل سه روز قبل از سفر اقدام کنند و هنگام درخواست در خارج از خاک آذربایجان باشند. برای درخواست این ویزا، باید تمام اطلاعات مورد نیاز را تکمیل کنید و سپس مدارکی همچون عکس، تصویر گذرنامه، برگه رزرو هتل و بلیط سفر به آذربایجان را بارگذاری کنید.

در صورت عدم پذیرش ویزای الکترونیکی، هیچ هزینه ای قابل استرداد نیست. پرداخت ها فقط با استفاده از Visa ، MasterCard و Union Pay انجام می شود. ویزای الکترونیکی را طی سه روز پس از درخواست در ایمیل آنها دریافت خواهد شد که باید همراه با گذرنامه معتبر در بندر ورودی آذربایجان چاپ و ارائه گردد.

ویزای استاندارد آذربایجان

نوع ویزای استاندارد در درخواست ویزای کشور آذربایجان ، برای مسافرانی است که درخواست خود را در سفارت یا کنسولگری آذربایجان در کشور محل اقامت خود ارسال می کنند. سه نوع ویزا وجود دارد که بسته به وضعیت متقاضی اعطا می شود که شامل دیپلماتیک، خدماتی و عادی هستند. همچنین در همان زمان، بسته به هدف ورود، دو نوع ویزای ورود و ترانزیت نیز وجود دارد.

ویزای ورود حداکثر 90 روز اعتبار دارد و ویزای ترانزیت یکبار ورود یا دوبار ورود به خارجی ها و افراد بدون تابعیت داده می شود و سی روز معتبر است و دارنده آن،  می تواند حداکثر تا 5 روز در آذربایجان بماند.

مراحل ارسال درخواست ویزای کشور آذربایجان

برای درخواست ویزای کشور آذربایجان ، شما باید چندین روش را که توسط مقامات این کشور تنظیم شده است، دنبال کرده و تکمیل کنید. شما بایستی درخواست خود را 15 روز قبل از سفر مورد نظر خود به آذربایجان ارسال کنید. همچنین لازم است تا تمام اسناد جمع آوری شده را به همراه اثبات پرداخت هزینه های لازم به نمایندگی های دیپلماتیک، سفارت یا کنسولگری جمهوری آذربایجان در کشور محل اقامت خود ارائه دهید.

توجه داشته باشید که اگر بیش از 15 روز در آذربایجان اقامت داشته باشید، باید در شهر محل اقامت خود ثبت نام کنید و اعتبار گذرنامه باید حداقل 6 ماه پس از تاریخ انقضا ویزای آذربایجان باشد. ضمن آنکه همه اسناد باید به فرمت JPEG و اندازه بیش از 1 مگابایت اسکن شوند. البته در نظر داشته باشید که ارسال اسناد فوق الذکر، صدور ویزا را تضمین نمی کند.

کلیه اتباع خارجی و افراد بدون تابعیت باید ظرف سه روز پس از ورود به آذربایجان در اداره مهاجرت دولت جمهوری آذربایجان ثبت نام کنند. بنابرای ، قبل از آمدن به آذربایجان باید محلی برای اقامت مانند هتل، آپارتمان یا خوابگاه رزرو کنید.

سخن آخر

شما می توانید برای درخواست ویزای کشور آذربایجان ، با اهداف کسب و کار، علم و آموزش، جهانگردی، فرهنگ و ورزش، بشردوستانه و مسافرت شخصی اقدام نمایید. توجه داشته باشید که هنگام تقاضای ویزای این کشور، مهم ترین قسمت در کل مراحل درخواست، جمع آوری مدارکی است که پس از آن باید به سفارت تحویل دهید. این اسناد هویت، حق سفر، هدف سفر و ترتیب زمان بندی سفر شما را ثابت می کند.

Rate this page