امروز مورخ: ۱۸ /۰۹ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

اخذ ویزا آرژانتین

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اخذ ویزا آرژانتین را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اخذ ویزا آرژانتین میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

اخذ ویزا آرژانتین فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا آرژانتین

شروط و الزامات اخذ ویزا آرژانتین

مراحل اخذ ویزا آرژانتین

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا آرژانتین میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا آرژانتین را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اخذ ویزا آرژانتین هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

اخذ ویزا آرژانتین

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا آرژانتین

آرژانتین کشوری با سیاستهای ورود و خروج نسبتاً لیبرال است که طیف مفیدی از گزینه های ویزا را ارائه می دهد. بنابراین هنگام اخذ ویزا آرژانتین، می توانید برای اخذ ویزا آرژانتین اقدام کرده و جهت یک سفر کوتاه مدت، یک اقامت طولانی مدت یا بازنشستگی درخواست داشته باشید. شهروندان ایالات متحده یا کانادا برای اقامت اولیه گردشگری یا تجارت تا 90 روز ، نیازی به ویزا نداشته و فقط یک گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار باقی مانده کافی است.

ورود به آرژانتین معمولاً ساده است، اگرچه اگر به جای پرواز در یک فرودگاه بین المللی، از یک مرز زمینی عبور می کنید، ممکن است شما و وسایل تان را تحت بررسی دقیق قرار دهند. پس از ورود به آرژانتین، توجه داشته باشید که پلیس می تواند در هر زمان خواستار دیدن کارت شناسایی شما شود، بنابراین عاقلانه است که در هر صورت حداقل یک فتوکپی از صفحه عکس گذرنامه خود را همراه داشته باشید.

اطلاعات ویزای آرژانتین

گذشته از تمبر عادی گردشگری، آرژانتین چندین گزینه ویزای دیگر را نیز هنگام اخذ ویزا آرژانتین ارائه می دهد. هر یک از اعضای خانواده، از جمله فرزندان، باید برای ویزای جداگانه اقدام کنند. لازم به ذکر است که هر زمان که برای ویزای دانشجویی، کاری، پزشکی، سرمایه گذاری یا بازنشستگی متمرکز می شوید، برای اقامت موقت اقدام می کنید.

اگر برای درمان پزشکی خاص به آرژانتین می روید، می توانید برای یک ویزای پزشکی چند ساله یک ساله درخواست کنید که به راحتی می توانید پیش از آن از دفتر کنسولی آرژانتین دریافت کنید. این خدمات در آرژانتین به دلیل قیمت های پایین و خدمات با کیفیت بالا در دسترس بوده و مورد توجه است. ضمن آنکه باید اشاره کرد که برخی از پزشکان متخصص در آرژانتین تحت آموزش ایالات متحده هستند.

اخذ ویزا آرژانتین و ویزای دانشجویی

اگر قصد تحصیل در آرژانتین را برای دوره ای بیش از 90 روز دارید، می توانید برای اخذ ویزا آرژانتین و ویزای دانشجویی چندبار ورود درخواست کنید که در ابتدا حداکثر تا یک سال معتبر است. ویزای تحصیلی آرژانتین را به چهار دسته تقسیم می کند  که شامل مطالعات رسمی، مطالعات غیررسمی، مطالعات جزئی و تبادل دانشجو می باشد. برای درخواست ویزای دانشجویی، توصیه می شود از راهنمایی های ثبتا بهره مند شوید.

موسسه آموزشی مربوطه در آرژانتین مجبور است از طرف شما برای مجوز ورود به اداره مهاجرت آرژانتین درخواست کند. این مورد قبل از درخواست ویزای دانشجویی مورد نیاز است. به همین ترتیب، ویزای کارآموزی و تبادل فرهنگی برای شهروندان خارجی است که می خواهند در یک دوره کارآموزی مبتنی بر مطالعه یا تبادل فرهنگی رسمی با یک موسسه آموزشی در آرژانتین شرکت کنند.

اخذ ویزا آرژانتین

ویزاهای کاری آرژانتین

برای انجام هر کار با حقوق یا بدون حقوق در آرژانتین، شما نیاز به اخذ ویزا آرژانتین و ویزای کار دارید. البته توجه داشته باشید که اجازه کار به عنوان توریست را ندارید. همچنین ویزای حرفه ای که ویزای فنی نیز نامیده می شود، اجازه می دهد تا 30 روز قابل تمدید، در شرایطی که مدت کوتاهی در فعالیت های پولی یا غیرپرداختی در فن آوری، ورزش، مذهب، ​​هنر یا علوم مشغول هستید، بمانید. این مربوط به خارجیانی است که در کنفرانس های تجاری شرکت می کنند یا در تحقیقات بازار، نمایشگاه ها یا کنسرت ها شرکت می کنند.

برای کار طولانی مدت یک پرسنل طرف قرارداد، ویزای اقامت موقت مورد نیاز است. این برای شهروندان خارجی است که توسط مشاغل در آرژانتین یا کسانی که دوره های کارآموزی را می گذرانند، قرارداد می بندند. این ویزا ها به شما امکان می دهد یک سال در آرژانتین زندگی کنید و می توانید آنها را تمدید کنید. در برخی موارد، ویزای کار با یک بازه زمانی مشخص ارائه می شود.

شرایط خاص برای ویزای آرژانتین

همچنین یک گروه ویزای کار جداگانه برای دانشمندان، تکنسین ها، متخصصان و انواع خاصی از مدیران و کارمندان مدیریت وجود دارد. این نوع دیگری در اخذ ویزا آرژانتین است که برای کارمندان مناسب است که شرکت ها آنها را برای ادامه کار به آرژانتین می فرستند. با استفاده از این ویزا، هیچگونه قرارداد کاری لازم نیست.

قبل از درخواست ویزای کاری به مجوز ورود خود احتیاج دارید. شرکتی که در آرژانتین برای آن کار خواهید کرد، باید مجاز به استخدام کارگران خارج از کشور و ثبت نام در اداره مهاجرت ملی باشد. از آنجا که تحت این ویزا مانند یک کارمند محلی با شما رفتار می شود، باید یک سند ملی شناسایی و یک کد منحصر به فرد برای شناسایی کار دریافت کنید. هنگامی که برای ویزای کار برای آرژانتین اقدام می کنید، می توانید برای افراد تحت تکفل خود ویزا نیز تنظیم کنید. آنها باید تمام مدارک را به استثنای سوابق مربوط به استخدام ارائه دهند.

اخذ ویزا آرژانتین برای بازنشستگی

اگر می خواهید در آرژانتین بازنشسته شوید، روند کار کاملاً ساده است. یک راه اثبات وضعیت مالی خود به عنوان یک بازنشسته با درآمد بازنشستگی ماهانه حداقل حدود 725 دلار است. درآمد بازنشستگی منظم، دائمی و بانکی که این حداقل آستانه را داشته باشد یا از آن عبور کند، شما را برای اخذ ویزا آرژانتین و ویزای بازنشستگی واجد شرایط می کند. البته بررسی پلیس نیز لازم است. همچنین توجه داشته باشید که همانند تمام برنامه های ویزای آرژانتین، مدارک مربوطه باید به اسپانیایی ترجمه شود.

اگر حقوق بازنشستگی دریافت نمی کنید، اما حداقل ماهیانه 30،000 پزوی آرژانتین درآمد ثابت و تضمین شده دارید، ممکن است واجد شرایط ویزای فاینانسر شوید. این ویزا در ابتدا یک سال اعتبار دارد و حداکثر تا سه سال قابل تمدید است. پس از آن، می توانید برای اقامت دائم و در صورت تمایل، تابعیت نهایی آرژانتین اقدام کنید.

ویزای آرژانتین برای سرمایه گذاری

این ویزا شرایطی اضافی برای اقامت موقت ارائه می دهد و تا سه سال اعتبار دارد. این مبلغ به خارجیانی تعلق می گیرد که قصد دارند حداقل در یک و نیم میلیون پزوی آرژانتین، یعنی تقریباً 37000 دلار در یک فعالیت تجاری یا خدماتی قانونی و تولیدی، در آرژانتین سرمایه گذاری کنند. پول باید در موسسات مالی مجاز توسط BCRA بانک مرکزی جمهوری آرژانتین نگهداری شود.

برای درخواست ، شما باید سوابق مالی، CV تجارتی خود و یک برنامه سرمایه گذاری و تجارت را به وزارت صنعت و جهانگردی در آرژانتین ارائه دهید، سپس درخواست شما را تجزیه و تحلیل می کنند تا تعیین شود که شرایط مورد نیاز پایداری مالی برای صدور ویزا و اخذ ویزا آرژانتین را دارد.