اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : اخذ ویزا اروگوئه

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *اخذ ویزا اروگوئه * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * اخذ ویزا اروگوئه * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * اخذ ویزا اروگوئه * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
اخذ ویزا اروگوئه

اخذ ویزا اروگوئه

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اخذ ویزا اروگوئه را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اخذ ویزا اروگوئه میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

اخذ ویزا اروگوئه فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا اروگوئه

شروط و الزامات اخذ ویزا اروگوئه

مراحل اخذ ویزا اروگوئه

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا اروگوئه میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا اروگوئه را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اخذ ویزا اروگوئه هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

اخذ ویزا اروگوئه

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا اروگوئه

اروگوئه در کنار آرژانتین و برزیل واقع شده است و به دلیل سواحلش مشهور است. پایتخت این کشور دارای چندین مکان تاریخی و جذاب است که تقریبا نیمی از جمعیت اروگوئه را در خود جای داده است. می توان گفت اروگوئه یکی از امن ترین کشورهای آمریکای جنوبی است و دسترسی به آن بسیار آسان است و به راحتی می توان برای اخذ ویزا اروگوئه اقدام نمود.

اگر شهروند یکی از 85 کشوری هستید که از شرایط ویزا معاف هستند و کمتر از 90 روز با ویزای توریستی یا ویزای تجاری سفر می کنید، نیازی به ویزا برای رفتن به اروگوئه ندارید. شهروندان دیگر کشورها نیاز به ویزا دارند که می توانند از نزدیکترین سفارت خود آن را درخواست دهند. برای آن که بتوانید برای ارائه درخواست ویزای اروگوئه اقدام کنید، می توانید با موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا در ارتباط باشید.

درخواست ویزای اورگوئه

اروگوئه، کشور کوچک آمریکای جنوبی است که به دلیل زمین های کشاورزی پربار و سواحل زیبا شناخته شده است و به عنوان مکانی برای زندگی و کار در حال محبوبیت است. اگر قصد دارید برای تعطیلات به اروگوئه بروید یا با دوستان و خانواده خود ملاقات کنید، باید برای اخذ ویزا اروگوئه و ویزای توریستی اقدام کنید.

شما باید از هرکسی که بازدید می کنید یا رزرو هتل دعوتنامه نشان دهید. علاوه بر این، گذرنامه شما باید حداقل 6 ماه بیش از مدت اقامت شما معتبر باشد. در عین حال، افرادی که قصد دارند برای اهداف تجاری مانند گسترش یا راه اندازی مشاغل خود، نمایندگی شرکت خود و غیره به اروگوئه بروند، نیاز به ویزای تجاری دارند. از شما خواسته می شود نامه ای را از هر موسسه یا سازمانی که به آن سفر خواهید کرد، نشان دهید و گذرنامه ای با حداقل 6 ماه اعتبار را ارائه کنید.

مدارک لازم برای اخذ ویزا اروگوئه

اسنادی که برای اخذ ویزا اروگوئه و درخواست ویزا URUGUAY مورد نیاز است، شامل فرم کامل شده درخواست ویزا به همراه یک قطعه عکس اندازه گذرنامه اخیر و دارای شش ماه اعتبار به همراه کپی آن می شود. همچنین رزرو هتل یا سایر مدارک اقامتی باید تحویل گردد.

از سویی دیگر از مدارکی که باید پیوست درخواست ویزا باشد، می توان به اسناد اثبات درآمد اشاره کرد که باید معتبر بوده و می تواند اسکان در اروگوئه را برای مدت اقامت اعلام شده توسط متقاضی توجیه کند. که می توان به عنوان مثال به اظهارنامه بانکی سه ماه گذشته و اثبات حقوق اشاره کرد. گواهی پزشکی و بلیط سفر رفت و برگشت نیز از دیگر مدارک است.

اخذ ویزا اروگوئه

الزامات ویزای تجاری

هنگام اخذ ویزا اروگوئه و ویزای تجاری، لازم است نامه ای از شرکت، دفتر مرکزی یا ارگان عمومی در اروگوئه که متقاضی را برای ویزا دعوت می کند، ارائه شود. این نامه باید روی سربرگ باشد که توسط مقام مسئول شرکت، دفتر مرکزی یا ارگان عمومی امضا شده باشد. این نامه باید حاوی اطلاعات شخصی مسئول شرکتی باشد که متقاضی را دعوت می کند.

همچنین فتوکپی سند هویت مرجع در اروگوئه و نامه ای از شرکتی که متقاضی برای آن کار می کند، نام شرکت و مشخصات تجاری باید در آن شرح داده شده و همچنین باید شامل موقعیت متقاضی باشد. در حالی که اروگوئه ویزای کار را همانطور که در کشورهای دیگر می بینید ارائه نمی دهد، شما سه راهکار ساده برای کار قانونی در این کشور خواهید یافت. که به اشکال ویزای کار موقت، اقامت موقت و اقامت دائم خواهد بود. موردی که برای شما مناسب باشد، به مدت زمانی که قصد زندگی و کار در اروگوئه را دارید، بستگی دارد.

شرایط ویزای اروگوئه

مطابق با سیاست اخذ ویزا اروگوئه ، اگر تابعیت یکی از 65+ کشور را داشته باشید که شامل شهروندان انگلستان، بیشتر اروپا، آمریکای شمالی، استرالیا، آفریقای جنوبی، ژاپن، کره جنوبی و بسیاری از آمریکای لاتین است، برای ورود به اروگوئه آزاد هستید، صرف نظر از اینکه قصد شما گردشگری، تحصیل یا کار است.

اگر اهل کشوری هستید که به ویزا نیاز دارد که شامل چین، هند، روسیه و اکثر کشورهای خاورمیانه است، باید به کنسولگری مربوطه اروگوئه مراجعه کنید. شما باید یک نسخه از پیشنهاد شغلی را نشان دهید، اما سپس به شما یک ویزا در یک قالب استاندارد داده می شود که به شما اجازه می دهد ظرف 90 روز وارد کشور شوید.

اخذ ویزا اروگوئه برای کار

پس از ورود به اروگوئه، می توانید برای اخذ ویزا اروگوئه از نوع ویزای موقت اقدام کنید که برای مشاغلی است که حداکثر شش ماه طول می کشد. این فرم خاصی از کارت شناسایی برای کارگران موقت است. اعتبار آن تا شش ماه است. پس از شش ماه، هیچ شرایط تمدیدی در دسترس نیست. قبل از ورود به اروگوئه می توانید برای کارت شناسایی موقت اقدام کنید. معمولاً حدود 10 روز طول می کشد تا درخواست و پردازش آن تأیید شود.

مهمترین شرط، داشتن پیشنهاد کار کتبی از یک شرکت اروگوئه ای یا از یک شرکت خارجی با یک شرکت تابعه اروگوئه ای ثبت شده است. در این نامه باید جزئیات شغل ارائه شده و همچنین تاریخ شروع و پایان با حداکثر 180 روز کار ذکر شود. این نامه باید توسط کارفرما امضا شده و همراه با سند رسمی دفترخانه، وجود قانونی شرکت را تأیید کند و شخص امضا کننده اختیارات لازم برای امضا را داشته باشد. اگر می خواهید بیش از شش ماه اقامت داشته باشید، می توانید دسته را به صورت مقیم موقت یا دائم تغییر دهید.

انواع ویزای اروگوئه

اروگوئه انواع مختلف VISA را به شهروندان خارجی ارائه می دهد، اخذ اقامت دائم قانونی ویزا، یک فرایند اداری است که در صورت تمایل یک فرد خارجی برای اقامت موقت یا دائم در اروگوئه، در اداره ملی مهاجرت انجام می شود. البته روند کار هنگام اخذ ویزا اروگوئه در انواع آن متفاوت است.

 

ویزا اقامت به شما اجازه می دهد تا به طور قانونی در اروگوئه کار کنید. در عین حال ، اقامت دائم فقط در اروگوئه به کسانی که در این کشور زندگی می کنند، اعطا می شود و می تواند نشان دهد که آنها مدت زمانی را در این کشور گذرانده اند که باید بیش از 2 سال باشد.

در طول زمان پردازش، توصیه می شود حداقل شش ماه در داخل کشور به سر ببرید. زمان پردازش حدود 12-18 ماه است. پس از ارسال درخواست، صرف نظر از اینکه وضعیت اقامت اعطا شده است یا خیر، مجاز به گذراندن مدت زمان نامحدود در کشور هستید. اروگوئه سیاست های بسیار دوستانه ای برای مهاجرت دارد و افراد می توانند با ویزای توریستی وارد کشور شوند و در صورت داشتن شرایط لازم عموماً هنگام اخذ ویزا اروگوئه قادر به تبدیل آن به ویزای کار یا تجارت هستند.

Rate this page