امروز مورخ: ۲۸ /۱۰ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

اخذ ویزا استرالیا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اخذ ویزا استرالیا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اخذ ویزا استرالیا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

اخذ ویزا استرالیا فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا استرالیا

شروط و الزامات اخذ ویزا استرالیا

مراحل اخذ ویزا استرالیا

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا استرالیا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا استرالیا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اخذ ویزا استرالیا هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

اخذ ویزا استرالیا

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

اگر برای گردشگری یا سفر کاری به استرالیا برنامه ریزی می کنید، باید اشاره کنیم که لازم است جهت اخذ ویزا استرالیا اقدام نمایید. این شرایط برای کلیه مسافران از جمله گردشگران و مسافران تجاری اعمال می شود. کودکان همچنین باید گذرنامه و ویزای خود را داشته باشند. تنها مواردی که ویزا معمولاً مورد نیاز نیست، این است که شما ملیت استرالیایی یا نیوزیلند داشته یا فقط پرواز متصل به استرالیا داشته باشید.

هنگام ورود یا سوار شدن به هواپیما ویزای معتبر شما بررسی می شود. بنابراین شما باید درخواست خود را به خوبی قبل از عزیمت ارسال کنید. ویزای استرالیا به طور متوسط ​​در 5 روز تأیید می شود. این در حالی است که برنامه های فوری معمولاً ظرف 60 دقیقه مورد تأیید قرار می گیرد. با این حال، مقامات مهاجرت به شما توصیه می کنند قبل از تنظیم برنامه سفر، برای ویزای خود اقدام کنید. هرچه زودتر مطمئن شوید که اجازه ورود به کشور را دارید ، بهتر است.

انواع ویزای استرالیا

گردشگران و مسافران تجاری هنگام اخذ ویزا استرالیا می توانند از ویزای eVisitor یا ETA استرالیا استفاده کنند. این دو نوع ویزا برای دیدار با دوستان یا خانواده و همچنین شرکت در یک دوره کوتاه آموزشی مناسب است. البته شرایط و اعتبار دو ویزا یکسان است.

شهروندان خارجی که تابعیت انگلستان، ایرلند یا کشور دیگری در اتحادیه اروپا را دارند، باید برای ویزای eVisitor استرالیا اقدام کنند. این همچنین در مورد مسافران با ملیت ایسلند، موناکو، نروژ، سان مارینو ، واتیکان و سوئیس نیز صدق می کند. با این کار هزینه های بالاتر درخواست ویزا و روش پیچیده تر درخواست ETA استرالیا را نخواهند داشت. ویزای eVisitor بیشترین کاربرد را در میان انواع ویزا در بین مسافران اروپایی دارد که برای سفرهای توریستی و تجاری مناسب است.

شرایط اخذ ویزا استرالیا

قبل از اقدام برای اخذ ویزا استرالیا ، توصیه می شود بررسی کنید که آیا همه شرایط ویزا را دارید یا خیر. از جمله مواردی که باید برای درخواست ویزای استرالیا داشته باشید، شامل این است که قصد انجام کار داوطلبانه یا برقراری رابطه کاری در استرالیا را ندارید. این کار با ویزایHoliday  امکان پذیر است.

همچنین نباید با هدف ارائه خدمات به سازمان های استرالیایی یا فروش خدمات و محصولات به مصرف کنندگان این کشور، برای ویزای خود اقدام کنید. همچنین شما و اعضای خانواده خود،  بدهی به دولت استرالیا نداشته و ورود شما به این کشور، خطری برای سلامتی یا ایمنی مردم استرالیا نخواهد داشت و در نهایت شما قادر هستید نشان دهید که منابع مالی کافی برای پرداخت هزینه اقامت و بازگشت خود دارید.

اخذ ویزا استرالیا

مدت اعتبار ویزای استرالیا

اعتبار ویزا از تاریخ تصویب 12 ماه است. با این وجود، در صورت گرفتن گذرنامه جدید، اعتبار فوراً منقضی می شود. همچنین در این مدت اعتبار می توانید تعداد به تعداد دفعات نامحدودی وارد استرالیا شوید. هر اقامت در این کشور ممکن است برای هر بازدید حداکثر سه ماه متوالی طول بکشد.

اگر مجبور هستید در آخرین لحظه، برای سفر خود به استرالیا  و اخذ ویزا استرالیا اقدام کنید، بهتر است یک درخواست فوری ارائه دهید. این کار را می توان با همان فرم درخواست انجام داد در سایت اصلی مهاجرت استرالیا انجام داد. می توانید نشان دهید که مایلید به درخواست شما فوراً رسیدگی شود. البته در این شرایط، هزینه اضافی نیز اعمال خواهد شد.

ارسال درخواست ویزای استرالیا

روش درخواست ویزای eVisitor استرالیا بسیار ساده است. می توانید از فرم درخواست آنلاین برای درخواست ویزای استرالیا برای خود، برای شخص دیگری یا برای چند نفر به طور همزمان استفاده کنید. پس از تکمیل فرم درخواست، می توانید هزینه های آن را با خیال راحت و راحت با کارت های اعتباری یا پرداخت آنلاین همچون پی پال انجام دهید.

سپس درخواست اخذ ویزا استرالیا شما بلافاصله پردازش می شود. نیازی به ایجاد حساب کاربری یا انجام مراحل پیچیده دیگری نیست. به محض تأیید ویزا، پیامکی و ایمیل به عنوان تأیید دریافت خواهید کرد. سپس می توانید ویزا را بارگیری کرده و چاپ کنید یا آن را در تلفن یا لپ تاپ خود ذخیره نمایید. اطمینان حاصل کنید که در هنگام ورود به استرالیا می توانید ویزا را روی صفحه ای ارائه دهید.

اخذ ویزا استرالیا ETA

می توانید برای یک ETA تجاری یا توریستی استرالیایی اقدام کنید. اداره مسافرت الکترونیکی برای افرادی است که قصد دارند به طور موقت به منظور گردشگری یا تجارت به استرالیا سفر کنند. Tourist ETA فقط برای گردشگری منظور می شود. گردشگری شامل تعطیلات، تفریح ​​و دیدار از خانواده و یا دوستان است. ضمن آنکه برای چندین سفر حداکثر 3 ماهه به مدت یک سال اعتبار دارد.

از سویی دیگر، تجارت Business ETA فقط برای اهداف تجاری کاربرد دارد. اهداف تجاری ممکن است شامل شرکت در یک کنفرانس، مذاکره یا بازدید تجاری باشد. بنابراین، برای چندین سفر حداکثر 3 ماهه به مدت یک سال اعتبار دارد. اگر قصد انجام کارهای کوتاه مدت، غیر مداوم و کاملاً تخصصی در استرالیا دارید، باید برای اخذ ویزا استرالیا جهت فعالیت کوتاه مدت کار اقدام کنید.

آسانترین راه برای دریافت ETA

ETA برای افرادی که می خواهند برای اهداف گردشگری یا تجاری به استرالیا سفر کنند الزامی است. بسیاری از ملیت ها واجد شرایط این ویزای الکترونیکی هستند. لیست ملیت های ETA در صفحه اصلی سایت مهاجرت استرالیا قابل مشاهده است. در صورت عدم ذکر تابعیت، برای انتخاب گزینه های ویزا باید با نزدیک ترین سفارت استرالیا یا اداره مهاجرت تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که شما می توانید به آسانی، تأیید فوری درخواست خود را به صورت آنلاین انجام دهید و در عرض چند ثانیه ETA خود را دریافت کنید. این ویزا حداقل برای یک سال معتبر است. ETA به شما این امکان را می دهد تا در مدت 12 ماه از تاریخ صدور آن، هر چندین بار که بخواهید به استرالیا سفر کنید.

این کار باعث می شود تا ایستادن در صف های طولانی را نداشته باشید. برای ETA  و اخذ ویزا استرالیا ، به صورت آنلاین اقدام کنید و نیازی به مراجعه به یک دفتر کنسولگری یا سفارت ندارید. همچنین می توانید برای این کار، از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و گردشگری ثبتا اقدام نمایید. کارشناسان حقوقی و مجرب ثبتا، شما را در این خصوص راهنمایی خواهند نمود.