امروز مورخ: ۲۸ /۱۰ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

اخذ ویزا الجزایر

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اخذ ویزا الجزایر را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اخذ ویزا الجزایر میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

اخذ ویزا الجزایر فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا الجزایر

شروط و الزامات اخذ ویزا الجزایر

مراحل اخذ ویزا الجزایر

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا الجزایر میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا الجزایر را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اخذ ویزا الجزایر هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

اخذ ویزا الجزایر

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا الجزایر

الجزایر با داشتن ساحلی در دریای مدیترانه و دسترسی به صحرای صحرا و دو رشته کوه ، اقلیم ها و فعالیت های متنوعی را برای انتخاب دارد. تعداد زیادی گردشگر هر ساله از الجزایر بازدید می کنند. شما می توانید از Casbah معروف الجزایر، مساجد تاریخی، کاخ ها و موزه ها، همچنین از ذخایر طبیعی و پارک های ملی مانند پارک ملی Tassili n’Ajjer این کشور دیدن کنید. فقط کافی است برای اخذ ویزا الجزایر اقدام نمایید.

برای این کار لازم است که ابتدا در خواست ویزای الجزایر را کامل کرده و به همراه گذرنامه خود و 2 عکس پاسپورت، رزرو هتل تأیید شده، برنامه سفر و رسید پرداخت هزینه پردازش به سفارت و یا کنسولگری کشور الجزایر تحویل نمایید. در صورتی که برای این کار نیاز به دریافت راهنمایی یا مشاوره دارید، می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا در ارتباط باشید.

نحوه ارسال فرم درخواست ویزا

برای اخذ ویزا الجزایر لازم است تا فرم درخواست آنلاین را از وب سایت مرکز ویزا الجزایر تکمیل کنید. دو نسخه از فرم درخواست را چاپ و امضا کنید. برای وضوح، فرم درخواست ویزا را با استفاده از حروف بزرگ تکمیل کنید، در غیر اینصورت پردازش نمی شود. همه موارد موجود در فرم، حتی اسامی همسر یا اعضای خانواده متوفی را کامل کنید.

فرم درخواست و خدمات گذرنامه را بصورت آنلاین تکمیل کرده و سه نسخه چاپ کنید. یک نسخه را نگه دارید و دو مورد دیگر را با درخواست خود ارسال کنید. درباره اینکه چرا به الجزایر می روید نامه کوتاهی بنویسید و آن را محضری نمایید. همچنین دو عکس گذرنامه از خود بگیرید و نام و نام خانوادگی خود را در پشت عکس ها بنویسید. آنها را به فرم درخواست بچسبانید یا منگنه کنید.

دیگر مدارک اخذ ویزا الجزایر

از دیگر مدارکی که هنگام اخذ ویزا الجزایر لازم است می توان به رزرو هتل اشاره کرد که آن را به همراه پرواز رفت و برگشت خود آماده کنید. شما به تأیید هتل خود و یک نسخه از برنامه سفر هواپیمایی را که می خواهید استفاده کنید، نیاز دارید. توجه داشته باشید که بهتر است صبر کنید تا پرواز خود را رزرو کنید، سپس برای درخواست ویزای خود اقدام کنید.

گذرنامه خود را با درخواست، نامه محضری، دو عکس گذرنامه، تأیید هتل، برنامه سفر، سفارشات وجه به مرکز ویزا الجزایر ارسال کنید. گذرنامه باید حداقل شش ماه اعتبار داشته و یک صفحه ویزا خالی باقی مانده داشته باشد.

اخذ ویزا الجزایر

درخواست ویزای الجزایر

فقط چند کشور مجاز به سفر به الجزایر برای اهداف توریستی یا تجاری بدون ویزا هستند که شامل کشورهایی همچون لیبی، مالزی، مالیوی، موریتانی، مراکش، جمهوری دموکراتیک عرب صحراوی، سیشل و تونس است. دارندگان گذرنامه های دیپلماتیک و یا خدماتی از کشورهایی همچون آرژانتین، آلبانی، برزیل، فرانسه، آلمان، ایتالیا، روسیه، قطر و آفریقای جنوبی نیز می توانند بدون ویزا وارد الجزایر شوند.

لطفا توجه داشته باشید اگر با یک کشتی تفریحی به الجزایر سفر می کنید، اگر بخشی از یک سفر سازمان یافته در ساحل هستید، برای ورود به این کشور نیازی به اخذ ویزا الجزایر ندارید. سایر ملیت ها باید دارای ویزای معتبری باشند که از هر یک از سفارتخانه ها یا سرکنسولگری های الجزایر در سراسر جهان قابل دریافت باشد.

انواع ویزای الجزایر

ویزاهای مختلفی برای الجزایر وجود دارد و ویزای مورد نظر شما به دلیل سفر به الجزایر تعیین می شود. این دلایل می تواند شامل گردشگری، کسب و کار، دیدار خانوادگی، کار کردن، دیپلماتیک، روزنامه نگار و فرهنگی، ترانزیت، پزشکی و تحصیلی باشد.

ویزا معمولاً بصورت یکبار، دو یا چند بار صادر می شود که مربوط به تعداد دفعات مجاز ورود به کشور است. برای درخواست و اخذ ویزا الجزایر، باید به یکی از سفارتخانه ها یا سرکنسولگری های الجزایر واقع در کشور محل زندگی خود مراجعه کنید. بنابراین، اولین کاری که باید انجام شود این است که شرایط اعطای ویزای الجزایر را به همراه مدارک مورد نیاز بررسی کنید. می توانید این اطلاعات را از سایت اصلی مهاجرت این کشور دریافت کرده و یا از طریق کارشناسان ثبتا سوال فرمایید.

روند درخواست و ویزای الجزایر

هنگامی که برای اخذ ویزا الجزایر خود اقدام می کنید، باید زمان پردازش را در نظر بگیرید. به طور کلی، این مدت زمان 10 روز است. با این حال، لازم است که در سفارت یا کنسولگری که با آن سر و کار دارید، بررسی کنید. زیرا ممکن است دارای مقاطع زمانی کمی متفاوت باشند.

علاوه بر این، برخی از سفارتخانه ها و کنسولگری ها ممکن است به شما اجازه دهند از طریق نامه الکترونیکی درخواست خود را ارسال کنید و این نیز می تواند بر روی بازه زمانی تأثیر بگذارد. بهترین کار این است که وب سایت سفارت یا کنسولگری را از نظر زمان پردازش بررسی کنید و قبل از سفر درخواست دهید. اولین مورد تعیین وقت سفارت یا کنسولگری است که در آن درخواست می دهید.

اخذ ویزا الجزایر به صورت آنلاین

هنگامی که برای اخذ ویزا الجزایر اقدام می کنید، می توانید قرار خود در سفارت را بصورت آنلاین تنظیم کنید. اگر برای ارائه درخواست و مدارک خود مجبور شوید شخصاً حاضر شوید، اولین مرحله تعیین وقت سفارت یا سرکنسولگری الجزایر است که از طریق آن درخواست می کنید.

به طور کلی، اکثر مراجع ویزا سیستم های رزرو آنلاین دارند که می توانید با استفاده از آنها تاریخ و زمان مناسبی را برای قرار خود تعیین کنید. با این حال، برای تعیین وقت خود ممکن است نیاز به تلفن یا ایمیل داشته باشید. سپس فرم درخواست ویزای الجزایر را تکمیل کنید.

شما می توانید هنگام اخذ ویزا الجزایر ، این را در وب سایت سفارت یا سرکنسولگری که با آن سرو کار دارید، پیدا کنید. برای تکمیل فرم خود دو روش وجود دارد.  می توانید برای این کار به صورت آنلاین از وب سایت سفارت یا کنسولگری استفاده کنید یا آن که فرم درخواست را از وب سایت آنها بارگیری نموده و آن را به صورت دستی کامل نمایید.

اگر درخواست خود را ارائه دهید اما نتوانید مطابق با الزامات سفارت یا کنسولگری برای اسناد مورد نیاز برای درخواست خود عمل کنید، این امر می تواند منجر به تنظیم مجدد قرار ملاقات یا درخواست رد شده یا هر دو شود. بنابراین، قبل از شروع، وقت خود را صرف بررسی نیازها کنید.