امروز مورخ: ۰۳ /۰۸ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

اخذ ویزا انگلستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اخذ ویزا انگلستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اخذ ویزا انگلستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

اخذ ویزا انگلستان فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا انگلستان

شروط و الزامات اخذ ویزا انگلستان

مراحل اخذ ویزا انگلستان

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا انگلستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا انگلستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اخذ ویزا انگلستان هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

اخذ ویزا انگلستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

انگلستان یکی از مقاصد پر بازدید در جهان است. آنچه به جذابیت انگلستان می افزاید، همسایگی آن با منطقه شینگن است که اگر مسافرت انگلیس و سفر به قاره اروپا را برای دیدن مناظر و نشانه های بسیار درخشان این کشور ترکیب کنید، فرصت های یکپارچه گردشگری را برای مسافران ایجاد می کند. برای اخذ ویزا انگلستان ، می توانید از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی اقدام نمایید.

اگر نیاز به درخواست چندین ویزا دارید، مانند یک ترکیب انگلیس و شینگن، یا می خواهید یک سفر کوتاه انجام دهید، می توانید پس از ارسال درخواست ویزا از مشاوره این موسسه بهره مند شوید. مراکز درخواست ویزا در کشورهای انگلیس و شینگن اغلب در کنار یکدیگر قرار دارند. این تسهیلات متقاضیان را قادر می سازد تشریفات ویزا در چندین کشور را بهمراه انگلیس در یک روز به پایان برسانند.

لازم به ذکر است که روند دقیق دریافت ویزا از کشوری به کشور دیگر متفاوت است، بنابراین مطمئن شوید که ابتدا همه چیز را بررسی می کنید. البته تقریباً در همه کشورهای واجد شرایط می توانید با استفاده از سیستم Visa4UK بصورت آنلاین برای اخذ ویزا انگلستان اقدام کنید. در بعضی از کشورها ، باید فرم را چاپ کرده و با دست تکمیل کنید.

ویزاهای فوق العاده اولویت دار

اگر در کوتاه مدت به ویزا احتیاج دارید، خدمات Super Priority و Priority Visa گزینه هایی هستند که نیاز به سفر فوری دارند. این روند برای متقاضیان ویزا با اولویت سه الی پنج روز به طول می انجامد، در حالی که برای متقاضیان ویزا فوق العاده، دارای حداکثر سرعت و در یک روز کاری است. توجه داشته باشید که صلاحیت درخواست برای هر یک از این خدمات ممکن است متفاوت باشد.

ابتدا باید در صفحه وب مهاجرت انگلستان وارد شده و نوع ویزای مورد نیاز خود را تعیین کنید. اطلاعاتی در مورد هدف سفر خود به انگلستان ، تابعیت و کشور محل اقامت خود ارائه دهید، تا مشخص شود کدام نوع ویزا برای سفر شما لازم است تا مطابق با آن برای اخذ ویزا انگلستان اقدام کنید.

روند درخواست ویزای انگلستان

درخواست ویزای آنلاین را که در وب سایت انگلستان موجود است، تکمیل کنید. قبل از شروع برنامه، اطمینان حاصل کنید که گذرنامه و مشخصات تاریخ ، برنامه سفر و آدرس محل اقامت را فراهم کرده و با دقت اطلاعات را وارد کنید. پس از تکمیل کل درخواست، هزینه های ویزا مورد نیاز را پرداخت کنید و یک نسخه از ویزای انگلستان را چاپ کنید تا در یک مرکز درخواست ویزا ارائه کنید.

در زمان انتخاب شده خود به مرکز درخواست ویزا مراجعه کنید. یک نسخه چاپی از درخواست ویزا ، گذرنامه معتبر که دارای دو صفحه خالی بوده به همراه عکس در اندازه گذرنامه و هرگونه اسناد دیگری که برای نوع ویزای خاص شما مورد نیاز است را به همراه داشته باشید.

فرم های درخواست ویزا فقط به زبان انگلیسی موجود است و باید به زبان انگلیسی تکمیل شود. اگر انگلیسی نمی دانید، باید در مورد پر کردن فرم کمک بگیرید. اگر به زبان خود شما نوشته شود پذیرفته نمی شود. با این حال، هرگونه اسناد و مدارک پشتیبانی هنگام اخذ ویزا انگلستان ، می تواند به زبان خود شما باشد.

اخذ ویزا انگلستان

تغییر در سیاست ویزا انگلیس

هنگامی که انگلیس عضو اتحادیه اروپا بود، مردم کشورهای اتحادیه اروپا به طور خودکار حق کار در انگلیس را داشتند. در اختیار گرفتن کنترل مهاجرت یکی از موضوعات اصلی انگلستان بود. سیستم جدید ویزای کار بر اساس امتیاز خواهد بود.

برای واجد شرایط شدن برای ویزا، کارگران مهاجر که می خواهند به انگلستان بروند باید 70 امتیاز را کسب کنند. روند کار بدین شکل است که داشتن یک پیشنهاد شغلی از کارفرمای تایید شده، برای یک کارگر ماهر 40 امتیاز کسب می کند. همچنین توانایی مکالمه انگلیسی 10 امتیاز دیگر می دهد. متقاضی می تواند 20 امتیاز باقیمانده را بدست آورد در صورتی که حداقل 25600 پوند در سال حقوق دریافت نماید

آنها همچنین می توانند برای داشتن شرایط بهتر امتیازات اضافی، مانند 10 امتیاز برای دکترای مربوطه یا 20 امتیاز برای دکترای علوم، فناوری، مهندسی یا ریاضیات یا پیشنهاد شغلی که انگلستان در آن کمبود دارد20 امتیاز کسب کنند.

اخذ ویزا انگلستان برای کار

درخواست ها برای اخذ ویزا انگلستان ، ممکن است بصورت آنلاین آغاز شود، اما برخی از افراد برای اثبات هویت و نشان دادن مدارک لازم نیاز به مراجعه به مرکز درخواست ویزا دارند. اینها ممکن است شامل گواهی حمایت مالی از کارفرمای پیشنهادی انگلیس و اثبات دانش انگلیسی باشد.

همچنین هزینه درخواست به سال های متقاضی کار در انگلستان و اینکه آیا شغل آنها در لیستی از مهارت هایی است که انگلستان کمبود آنها را دارد، بستگی خواهد داشت. همچنین متقاضیان کار باید نشان دهند که در انگلیس امکانات لازم برای تأمین هزینه های خود را دارند.

ویزای بهداشت و مراقبت

یک سیستم ورود سریع برای پزشکان، پرستاران و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی وجود دارد. هر چند بیشتر مراقبان تحت پوشش این طرح نخواهند بود. افرادی که واجد شرایط این ویزا هستند هزینه های کمتری پرداخت می کنند و از طریق روند درخواست پشتیبانی می شوند.

لازم به ذکر است که متقاضیان موفق،  از پرداخت هزینه بهداشت و درمان مهاجرتی معاف خواهند بود. متقاضیان اخذ ویزا انگلستان ، از طریق این مسیر، باید سطح مهارت و آستانه حقوق مربوطه را داشته باشند. لازم به ذکر است که شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا که قبل از پایان سال 2020 در انگلیس زندگی می کردند، می توانند برای ویزا مطابق طرح اتحادیه اروپا درخواست دهند.

اخذ ویزا دانشجویی

نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که محدودیتی در تعداد دانشجویان بین المللی که می توانند برای تحصیل به انگلیس بیایند وجود ندارد. سیستم جدید درخواست ویزای دانشجویی به آنها اجازه می دهد در صورت اقدام از خارج از انگلستان، شش ماه قبل از شروع دوره، برای درخواست خود اقدام کنند.

ویزای فارغ التحصیلی جدید به دانشجویان متقاضی مدرک تحصیلی اجازه می دهد دو سال در انگلیس بمانند. این برای کسانی که دکترا را گذرانده اند به سه سال می رسد. آنها مطابق با شرایط تحصیلی خود، در مدت زمان معینی مهلت دارند تا درخواست وضعیت اقامت دهند. این هدف برای جذب کسانی که استعداد استثنایی دارند یا در زمینه های مهندسی، علوم و فناوری دارای استعدادهای برتر هستند، طراحی شده است.