اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : اخذ ویزا تایلند

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *اخذ ویزا تایلند * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * اخذ ویزا تایلند * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * اخذ ویزا تایلند * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
اخذ ویزا تایلند

اخذ ویزا تایلند

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اخذ ویزا تایلند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اخذ ویزا تایلند میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

اخذ ویزا تایلند فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا تایلند

شروط و الزامات اخذ ویزا تایلند

مراحل اخذ ویزا تایلند

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا تایلند میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا تایلند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اخذ ویزا تایلند هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

اخذ ویزا تایلند

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

تایلند کشوری زیباست. آب و هوای استوایی و فرهنگ غنی آن ، جاذبه طبیعی برای کسانی که در آن سوی دنیا زندگی می کنند. بخش عمده ای از درآمد تایلند از صنعت گردشگری بدست می آید و آن را به قطب گردشگری شرق دور تبدیل می کند. برای ورود به کشور تایلند و اخذ ویزا تایلند ، لازم است که شرایط و ضوابط مشخصی را اجرا در نظر بگیرید.

هنگامی که به منظور تفریح و گشت و گذار به تایلند سفر می کنید، یک جهانگرد هستید. یک توریست مجاز به کار یا تجارت در تایلند نیست و به ویزای توریستی نیاز دارد تا بتواند بیش از 30 روز در تایلند بماند. با توجه به بیماری همه گیر COVID 19 ، اکنون اکثر افراد خارجی ملزم به دریافت ویزای توریستی از سفارت یا کنسولگری تایلند هستند. در صورتی که قصد سفر به این کشور را دارید، می توانید راهنمایی های لازم را از موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا دریافت کنید.

ویزای توریستی تایلند

ویزای توریستی تایلند، سند مورد نیاز است تا بتوانید برای مدت زمان خاصی، به منظور گردشگری، در تایلند اقامت داشته باشید. این امر توسط سفارت یا کنسولگری تایلند در کشوری که ساکن هستید، صادر می شود و پس از ورود به فرودگاه تایلند روی پاسپورت شما مهر می شود. در صورت لزوم، پس از خذ ویزا تایلند، می توان آن را تمدید نمود. ویزای توریستی را نباید با مهر معافیت ویزا که در فرودگاه صادر می شود، اشتباه گرفت.

برخی از کشورها با دولت تایلند توافق کرده اند تا شهروندان آنها هنگام ورود به تایلند به عنوان گردشگر از معافیت ویزا بهره مند شوند. این گردشگران مجاز به اقامت در تایلند به مدت 45 روز تا 90 روز و بدون نیاز به درخواست ویزای توریستی از سفارت تایلند هستند.

هنگام اخذ ویزای توریستی، مدارک و هزینه های خاصی برای دریافت ویزا لازم می باشد که ممکن است در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر کند، بنابراین توصیه می شود به عنوان یک گردشگر تایلندی، قبل از پرواز اطلاعات مناسب را جستجو کند.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا تایلند

برای آن که بتوانید ویزای تایلند را دریافت کنید، لازم است که گذرنامه یا سند سفر با اعتبار کمتر از 6 ماه داشته و فرم درخواست ویزا را کامل نمایید. همچنین یک قطعه عکس 6*4 سانتی متر با پس زمینه سفید و رو به جلو تهیه نمایید. از دیگر مدارک لازم، بلیط هواپیما رفت و برگشت یا بلیط الکترونیکی، اثبات تمکن مالی و اثبات هتل یا محل اقامت خصوصی است.

این نکته را نیز باید اشاره کنیم که هنگام اخذ ویزا تایلند و دریافت ویزای توریستی، یک مسافر باید درخواست COE یا گواهی ورود از سفارت یا کنسولگری محلی تایلند را بدهد. برای درخواست COE ، می توانیدآنلاین ثبت نام کنید و اسنادی مانند کپی پاسپورت، کپی ویزای معتبر و بیمه سفر را بارگذاری کنید. سفارت، متقاضیانی را که دارای شرایط لازم هستند، غربالگری و پیش تأیید می کند. مرحله دوم برنامه COE شامل بارگذاری اطلاعات پرواز و رزرو هتل قرنطینه است. شما باید حداقل 5 تا 15 روز قبل از پرواز به تایلند برای COE اقدام کنید.

اخذ ویزا تایلند

اعتبار ویزای توریستی

لازم به ذکر است که ویزای توریستی متناسب با ورودی هایی که به این کشور دارید، بین سه تا شش ماه خواهد بود. اگر از طریق یک فرودگاه بین المللی وارد تایلند شوید، اجازه اقامت 60 روزه به شما داده می شود. توجه داشته باشید که این موضوع را با اعتبار ویزا و اجازه اقامت اشتباه نکنید.

اعتبار ویزا همانطور که در برچسب ویزای شما ذکر شده، زمانی است که شما باید از ویزا استفاده کنید یا وارد تایلند شوید. اجازه اقامت تعداد واقعی روزهایی است که مجاز به اقامت قانونی در تایلند هستید. هنگام ورود به فرودگاه یا مرز اجازه اقامت دریافت خواهید کرد.

تایلند انواع مختلفی از ویزاهای بلند مدت را برای خارجیانی که مایل به اقامت طولانی مدت در تایلند هستند ارائه می دهد. خارجی ها می توانند برای ویزاهای بلند مدت زیر اقدام کنند. در این خصوص راهنمایی لازم را از ثبتا دریافت کنید.

ویزای نخبگان تایلند

Thailand Elite Visa ویزای بلند مدت است که به اعضای کارت Privilege Card تایلند اعطا می شود که در ویزای توریستی طبقه بندی می شود و اجازه اقامت در تایلند را به همراه مزایا برای یک دوره بین 5 ، 10 یا 20 سال متناسب با بسته انتخاب شده در ازای دریافت حق عضویت، می دهد. برای اخذ ویزا تایلند و ویزای نخبگان، باید گفت که یک ویزای پنج ساله با یک سال اقامت قابل تمدید برای هر ورود است.

برای عضویت با ده و بیست سال اعتبار، ویزای 5 ساله برای هر پنج سال صادر می شود. دارنده ویزای Elite تایلند می تواند بدون نیاز معمول به ترک کشور، هر 90 روز یکبار در تایلند اقامت بدون وقفه داشته باشد. که توسط کارکنان تایلند نظارت خواهد شد. دارندگان ویزای نخبگان تایلند هنگام ورود به تایلند ، تشریفات مهاجرت سریع و پردازش کنترل گذرنامه را دریافت می کنند.

ویزای بازنشستگی تایلند

اخذ ویزا تایلند و ویزای بازنشستگی نوعی ویزای بلند مدت تایلند است که در میان بازنشستگان بالای 50 سال محبوب است. برای دریافت ویزای بازنشستگی تایلند، متقاضی باید ویزای اولیه به نام ویزای غیر مهاجر دریافت کند. مدت آن 90 روز است و می تواند توسط کنسولگری یا سفارت تایلند از کشور محل اقامت صادر شود و یا در تایلند صادر گردد.

متقاضی پس از دریافت این ویزا ، باید یک حساب بانکی در تایلند افتتاح کرده و وجوه مورد نیاز را انتقال دهد. پس از دو ماه، درخواست متقاضی می تواند به یک ویزای بازنشستگی تبدیل شود که یک سال اعتبار دارد. این نوع ویزای بازنشستگی نیازی به بررسی سوء پیشینه کیفری، گواهی پزشکی و بیمه درمانی ندارد. ضمن آنکه تمدید اقامت در دفتر مهاجرت محلی متقاضی صادر می شود. می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ثبتا همراه باشید.

ویزای ازدواج تایلند

ویزای ازدواج تایلند برای خارجی هایی که با یک تبعه تایلند ازدواج کرده اند، مناسب است. برای گرفتن این نوع از ویزا، ازدواج باید در تایلند ثبت یا گزارش شود. درخواست با گرفتن ویزای غیر مهاجرتی از سفارت یا کنسولگری تایلند در خارج از کشور یا در تایلند شروع می شود.

پس از اخذ ویزای غیر مهاجرتی، متقاضی می تواند این ویزا را در دفتر مهاجرت محلی به ویزای ازدواج یک ساله تبدیل كند. متقاضی ملزم به تأمین نیاز مالی یا درآمد ماهانه در یکی از حساب های تایلند باشد. اخذ ویزا تایلند و ویزای ازدواج یک سال اعتبار دارد و می تواند هر ساله در تایلند تمدید شود.

Rate this page