امروز مورخ: ۲۸ /۱۰ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

اخذ ویزا جزایر کیمن

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اخذ ویزا جزایر کیمن را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اخذ ویزا جزایر کیمن میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

اخذ ویزا جزایر کیمن فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا جزایر کیمن

شروط و الزامات اخذ ویزا جزایر کیمن

مراحل اخذ ویزا جزایر کیمن

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا جزایر کیمن میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا جزایر کیمن را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اخذ ویزا جزایر کیمن هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

اخذ ویزا جزایر کیمن

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا جزایر کیمن

باید اشاره کنیم که برخی از کشورها همچون شهروندان ایالات متحده آمریکا، کانادا، انگلستان و اکثر کشورهای مشترک المنافع انگلیس برای ورود به جزایر کیمن نیازی به ویزا ندارند. اما دیگر کشورها که معاف از ویزا نیستند، مانند شهروندان کشورهای جامائیکا، کلمبیا، عربستان سعودی و بلاروس در حال حاضر قبل از ورود در این جزایر باید به اخذ ویزا جزایر کیمن اقدام کنند. برای اطلاع از لیست کاملی از کشورهایی که برای ورود به جزایر کیمن نیازی به ویزا ندارند، می توانید به سایت اصلی مهاجرت این کشور مراجعه کنید.

بازدیدکنندگان مجاز به اقامت حداکثر تا 6 ماه در این کشور هستند. در بدو ورود به جزایر کیمن از شما خواسته می شود که بلیط برگشت خود را نشان دهید. اگر می خواهید با کشتی تفریحی سفر کنید، لازم است در خصوص قوانین و مقررات مربوط به اتباع خارجی، با شرکت کشتی تفریحی خود تماس بگیرید. می توانید در خصوص ویزای جزایر کیمن ، از کارشناسان موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا مشاوره لازم را دریافت کنید.

نحوه اخذ ویزا جزایر کیمن

افرادی که مایل به زندگی و کار در جزایر کیمن هستند باید قبل از ورود به این جزایر، ضمن اخذ ویزا جزایر کیمن ، شغل خود را تضمین کرده و مجوز کار بگیرند. افرادی که برای ورود یا عبور از جزایر کیمن نیاز به ویزا دارند، باید به نزدیکترین سفارت یا کنسولگری در محل اقامت خود که دارای بخش ویزا است، مراجعه کنند.

برای جزئیات مربوط به کنسولگری و دفاتر سفارت در کشورها، در سایت مهاجرت جزایر کیمن جستجو کنید. می توانید مشخصات تماس و در صورت وجود، پیوندها به وب سایت را برای هر نمایندگی دریافت کنید. توصیه می شود مستقیماً با سفارت یا کنسولگری تماس بگیرید تا فرم درخواست ویزا و جزئیات هزینه های احتمالی را دریافت کنید.

ویزاهای چند بار ورود

هنگام اخذ ویزا جزایر کیمن ، ویزای چند بار ورود در دسترس است و ممکن است برای چندین بار در مدت دوازده ماه، بیست و چهار ماه یا سی و شش ماه به تشخیص افسر صدور ویزا صادر شود. برای درخواست ویزای چند بار ورود، کادر مربوط به فرم درخواست ویزا را علامت بزنید. هزینه ویزای چند بار ورود با هزینه ویزای یکبار ورود یکسان است.

هفت تا ده روز کاری پس از ارسال درخواست در دفاتر ویزا جزایر کیمن ، طول می کشد تا مدارک و درخواست شما پردازش شود. در برخی از مواقع درخواست های ارسالی به سفارت و کنسولگری ممکن است بیش از 14 روز نیز طول بکشد تا پردازش شود. در این خصوص راهنمایی لازم را از ثبتا دریافت کنید.

اخذ ویزا جزایر کیمن

شرایط اخذ ویزا جزایر کیمن

اخذ ویزا جزایر کیمن برای برخی ملیت ها الزامی ندارد. کسانی که مجاز به کار در جزایر کیمن هستند و یا شخصی که در پروانه کار به عنوان وابسته به صاحب پروانه نامگذاری شده است، شامل این قانون خواهد شد. همچنین شهروندان خارجی که تحت ماده 40 قانون مهاجرت، از الزام به داشتن پروانه کار معاف است یا از افراد وابسته به این شخص مستثنی می باشند، نیز از ویزا معاف هستند.

همچنین افرادی که اجازه اقامت دائم در جزایر کیمن را دارد. یا دارنده مجوز ورود مجدد معتبر می توانند بدون دریافت ویزا به جزایر کیمن وارد شوند. این افراد هنگام ورود به جزایر کیمن حتی در صورت داشتن تبعه کشوری که مجبور به داشتن ویزا می باشد، نیازی به تهیه ویزا ندارند.

شرایط درخواست ویزای جزایر کیمن

در صورت نیاز به ویزا، توصیه می شود قبل از سفر برای ارائه درخواست و اخذ ویزا جزایر کیمن اقدام شود. لازم است که با نزدیک ترین دفتر ویزای سفارت یا کنسولگری تماس بگیرید یا به صفحه کنسول های خارجی مراجعه کنید تا یک کنسولگری در جزایر کیمن پیدا کنید که می تواند به شما کمک کند.

یک دفتر ویزای اختصاصی در فرصت های کارگری و اقامت کیمن (WORC) وجود دارد که پیش از این وزارت مهاجرت نامیده می شد. نحوه کار به این صورت است که دفاتر ویزا درخواست ویزای شما را از طرف اداره مهاجرت جزایر کیمن می پذیرند و مورد بررسی قرار می دهند.

هنگامی که مقامات کیمن در مورد برنامه تصمیم گیری کردند، آنها به دفتر ویزای خارج از کشور جزایر کیمن و به شما اطلاع می دهند. در مورد درخواست شما بر اساس فرم درخواست و هرگونه اسناد پشتیبان تصمیم گیری می شود. مهم است که مطمئن شوید که فرم درخواست را به طور کامل تکمیل کرده اید و مشخصات تماس خود را در آن آورده اید.

الزامات و مدارک لازم برای اخذ ویزا جزایر کیمن

برای اخذ ویزا جزایر کیمن باید مدارک مشخصی را ارائه دهید. این مدارک شامل گذرنامه معتبر با حداقل شش ماه اعتبار باقی مانده و فضای کافی برای درج ویزا می باشد. گذرنامه شما در زمان درخواست بررسی خواهد شد و بخش های مربوطه کپی می شوند. اما لازم نیست گذرنامه خود را تحویل دهید.

دو فرم درخواست کامل و امضا شده را بارگیری کنید. بررسی کنید که فرم درخواست ویزای جزایر کیمن را صحیح تکمیل کرده اید. دو عکس رنگی اخیر به اندازه گذرنامه، گرفته شده در یک زمینه سفید، چسبیده شده به فرم درخواست شما نیاز است. وزارت مهاجرت این حق را دارد که متقاضیان را به یک سرویس عکاسی حرفه ای راهنمایی کند.

همچنین نامه شغلی و مرجع بانکی نیز باید ارائه شود. ضمن آن که کودکان زیر 18 سال ملزم به ارائه شناسنامه هستند. دانش آموزانی که برای ویزای بازدید کننده متقاضی هستند لازم است مدارکی مبنی بر حضور در مدرسه ارائه دهند.

دلایل رد درخواست ویزای جزایر کیمن

نکته ای که در اخذ ویزا جزایر کیمن مطرح است این است که افراد زیر 18 سال برای اخذ سوابق پلیس الزامی ندارند. توجه داشته باشید که تمامی مدارک و اسناد همراه با فرم درخواست ویزا، باید همراه با ترجمه انگلیسی باشد. وزارت مهاجرت این حق را دارد که متقاضیان را به یک مترجم شناخته شده راهنمایی کند.

اگر می توانید شواهدی از شرایط شخصی خود نشان دهید که شامل اظهارنامه های بانکی، مدارک دارایی یا شغل است، به مقامات کیمنی کمک می کند تا درخواست شما را ارزیابی کنند. تمام اسناد باید اصل باشند. آنها کپی شده و به شما بازگردانده می شوند.