امروز مورخ: ۳۰ /۰۶ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
06 - اخذ ویزا رومانی
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

اخذ ویزا رومانی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اخذ ویزا رومانی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اخذ ویزا رومانی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

Ripple 1s 38px - اخذ ویزا رومانی

اخذ ویزا رومانی فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا رومانی

شروط و الزامات اخذ ویزا رومانی

مراحل اخذ ویزا رومانی

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا رومانی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا رومانی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اخذ ویزا رومانی هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

Romania 01 1024x683 - اخذ ویزا رومانی

محتوای این صفحه عبارتند از:

ردیف
عنوان
شرح
1
زبان رسمی
رومانیایی
2
واحد پول
لئو
3
منطقه جغرافیا
جنوب شرقی اروپا
4
پایتخت
بخارست

مقدمه

ویزای رومانی اکنون به صورت الکترونیکی برای شهروندان همه کشورهای واجد شرایط در دسترس است. بنابراین اخذ ویزا رومانی به شکل ویزا الکترونیکی، یک سند لازم برای ورود به خاک کشور است. البته لازم است که بررسی کنید آیا شرایط لازم برای ایجاد آنلاین درخواست ویزا را داشته و می توانید مجوز تایید شده را در آدرس ایمیل خود، دریافت کنید. به طور معمول در این کشور، ویزای الکترونیکی در قالب PDF طی 15 روز کاری تحویل داده می شود.

شما می توانید روند درخواست را به سادگی با استفاده از تلفن، لپ تاپ یا رایانه شخصی خود به صورت آنلاین شروع کنید. تکمیل نمودن فرم درخواست فقط چند دقیقه طول می کشد و این تنها کاری است که باید انجام دهید. سپس یک تیم متخصص از امور مربوط به رسیدگی به ویزای الکترونیکی رومانی آن را بررسی خواهد کرد. کافی است منتظر بمانید تا اجازه ورود تأیید شده به صندوق ورودی در ایمیل شما تحویل شود.

مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای رومانی

قبل از اقدام آنلاین برای اخذ ویزا رومانی ، اطمینان حاصل کنید که تمام اسناد ذکر شده در این بخش را تهیه کرده اید. مدارک شما باید معتبر باشند تا تأیید سریع ویزای الکترونیکی را داشته باشید. برای درخواست آنلاین ویزای رومانی، اسناد و مدارکی از قبیل گذرنامه است که باید دارای اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود مورد نظر به رومانی باشد. عکس متقاضی نیز باید به روز و در قالب گذرنامه باشد.

لازم به ذکر است که تمامی مسافران از جمله کودکان، برای ورود به رومانی، به ویزای آنلاین نیاز دارند که درخواست ویزای الکترونیکی برای مسافران زیر سن قانونی باید توسط والدین یا سرپرستان آنها انجام شود. توجه داشته باشید که اخذ ویزا رومانی به صورت الکترونیکی به عنوان مجوز کار عمل نمی کند. اما می تواند برای اهداف گردشگری، تجارت و حمل و نقل مورد استفاده قرار گیرد.

سایر مدارک مربوط به اخذ ویزا رومانی

به خاطر داشته باشید که هنگام درخواست ویزای رومانی، بیمه مسافرتی شما باید برای مدت اعتبار ویزای اعمال شده لازم الاجرا باشد و کل منطقه شینگن را پوشش دهد. حداقل پوشش بیمه نامه باید 30،000 یورو باشد و بیمه باید هزینه های ناشی از بیماری و حادثه ناگهانی همچنین بازگشت به بیمارستان و هزینه های بازگشت در صورت مرگ را پوشش دهد.

از آنجا که ضمایم مورد نیاز بسته به کشور متفاوت است، برای اطمینان از اینکه به کدام یک از آنها نیاز دارید با دفتر سفارت یا کنسولگری تماس بگیرید. همچنین می توانید با موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم در این خصوص را ارائه نمایند. در برخی از موارد مدارکی همچون بلیط برگشت، تأیید رزرو هتل و دعوت نامه خصوصی نیز از مسافران خواسته خواهد شد. همچنین متقاضی باید اثبات تمکن مالی کافی برای تأمین طول مدت و هدف اقامت و هزینه زندگی در کشور را داشته باشد. رضایت والدین برای افراد زیر سن قانونی لازم است.

Romania 02 1024x683 - اخذ ویزا رومانی

شرایط درخواست ویزا برای ملیت های مختلف

شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا، می توانند با گذرنامه معتبر یا با شناسنامه ملی خود وارد رومانی شوند. همچنین برای اخذ ویزا رومانی از نوع ویزای ورود به رومانی متناسب با تابعیت درخواست کننده، ممکن است خواسته شود اسناد مختلفی را در بندر ورودی نشان دهید. شهروندان آمریکایی و کانادایی و همچنین شهروندان استرالیا ، نیوزیلند و بیشتر کشورهای اروپایی برای بازدید از رومانی نیازی به ویزای ورود ندارند.

البته باید متذکر شویم که ارائه مدت اقامت بیش از 90 روز نخواهد بود که در طی یک بازدید یا چندین بار در یک دوره شش ماهه محاسبه شده است. بنابراین شهروندان دیگر کشورها و سرزمین های خاص برای بازدید از رومانی نیاز به ویزا دارند. باید اضافه کنیم که رومانی هنوز بخشی از توافق نامه ویزای شینگن نیست. اما دارندگان ویزای شینگن نیازی به دریافت ویزای رومانی برای بازدید از این کشور ندارند.

انواع ویزا رومانی

درخواست ویزای رومانی با تشکر از کنسولگری های این کشور، به شما امکان می دهد فقط در مدت سه روز به نتیجه ویزا برسید. اخذ ویزا رومانی از طریق کنسولگری های این کشور قابل انجام است. از آنجا که همه اسناد در ویزای توریستی، تجاری، ویزای دانشجویی، ویزای ازدواج و سایر انواع ویزا تغییر می کند، لازم است که پیش از ثبت درخواست ویزای خود، شرایط جدید را بررسی کنید.

اگر می خواهید برای اهداف توریستی به این کشور بروید، می توانید ویزای 7 یا 15 روزه بگیرید. ویزای اقامت یک تا سه ماهه ویزای رومانی را می توانید در صورت درخواست ویزا و دلایل اخذ آن در مدت زمان تعیین شده توسط کنسولگری دریافت کنید.

اخذ ویزا رومانی برای کار

برای آن که بتوانید برای ویزای کار اقدام کنید، شما باید دعوت نامه ای را در محل کار خود به همراه سندی که در رومانی کار خواهید کرد، دریافت کرده باشید. از شما خواسته می شود که کپی شناسنامه، گذرنامه، دو عکس، سندی با هدف سفر، اثبات محل اقامت، کپی پاسپورت، کپی اصل دفترچه بانکی و سندی که نشان دهنده درآمد آن است، داشته باشید.

اما اگر بخواهید موسسات رومانی ادامه تحصیل دهید، باید از دانشگاه یا مراکز علمی که در حال حاضر تحصیل می کنید، دعوت نامه داشته باشید. شما باید یک کپی از هویت خود، کپی از گذرنامه ، اصل و فتوکپی دفترچه حساب بانکی و سندی که درآمد آن را نشان می دهد، تهیه کنید.

ویزای ازدواج رومانی

کسانی که با یک شهروند رومانی ازدواج کرده اند ،باید ویزای ازدواج را بگیرند تا اولین قدم را به سمت تابعیت بردارند. برخلاف ویزای توریستی، گرفتن مجوز اقامت دائم در این کشور پس از مدتی امکان پذیر است. از جمله مدارکی که برای اخذ ویزا رومانی برای ازدواج نیاز است، شامل آدرس همسر شما در رومانی، گواهی ازدواج رومانی یا کپی شناسنامه همسر رومانیایی شما با گذرنامه، 7 ماه بیمه درمانی سفر و فرم درخواست آنلاین می شود.

همچنین باید اضافه کنیم که در درخواست هایی که باید به کنسولگری ارسال شود، نمی توان مهلت ویزا را کوتاه کرد. این روند به طور معمول ظرف سه روز کاری خاتمه می یابد که برای درخواست دانشجویان استثنا وجود دارد. می توانید برای اخذ ویزا رومانی برای مدت 7 یا 15 روز ، 1 ماه ، 1 سال توسط کنسولگری اقدام کنید. ویزا می تواند در اولین فرصت در 3 روز پس از مراحل درخواست ویزا برای کلیه بازدیدهای خصوصی، تجاری،دانشجویی و مسافرت های توریستی صادر شود.