اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : اخذ ویزا عربستان

1/5 - (1 امتیاز)
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *اخذ ویزا عربستان * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * اخذ ویزا عربستان * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * اخذ ویزا عربستان * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
مهاجرت و اخذ اقامت مالزی

اخذ ویزا عربستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اخذ ویزا عربستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اخذ ویزا عربستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

اخذ ویزا عربستان فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا عربستان

شروط و الزامات اخذ ویزا عربستان

مراحل اخذ ویزا عربستان

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا عربستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا عربستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اخذ ویزا عربستان هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

اخذ ویزا عربستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

عربستان سعودی از طریق ویزای توریستی جدید درهای خود را به جهان باز کرده است. از طریق پورتال آنلاین سریع و آسان، بازدید کنندگان بین المللی از 49 کشور واجد شرایط می توانند برای اخذ ویزا عربستان eVisa درخواست کرده و از میراث غنی، فرهنگ پر جنب و جوش و مناظر متنوع این کشور بازدید کنند.

eVisa به گردشگران اجازه می دهد تا 90 روز را در این کشور سپری کنند که شامل فعالیت های مربوط به جهانگردی و عمره به استثنای موسم حج را شامل می شود. کشورهایی همچون آمریکای شمالی، کانادا، بلژیک و فرانسه را شامل می شود. در صورتی که قصد سفر و اقامت در کشور عربستان سعودی را دارید، می توانید از خدمات موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا بهره مند شوید.

اطلاعات eVisa عربستان سعودی

eVisa عربستان سعودی یک ویزای الکترونیکی است که به شهروندان واجد شرایط اجازه می دهد برای اهداف گردشگری به عربستان سعودی سفر کنند. اخذ ویزا عربستان و ویزای توریستی برای عربستان سعودی در سال 2019 توسط دولت سعودی معرفی شد تا روند درخواست ویزا را تسهیل کند و کشور را برای گردشگری خارجی باز کند.

ویزای آنلاین عربستان سعودی یک ویزای ورود چندگانه است که اجازه می دهد با هر ورود به کشور 90 روز اقامت داشته باشید و کل مدت اقامت آن 180 روز است. ویزای عربستان بصورت آنلاین از تاریخ صدور در کل یک سال اعتبار دارد.

به افرادی که برای ویزای آنلاین عربستان اقدام می کنند، بیمه نامه اجباری مرتبط با eVisa اعطا می شود که یک شرط اجباری سفر به عربستان است. در زمان پردازش eVisa ، بیمه کننده، توسط دولت عربستان سعودی تعیین می شود.

نحوه اخذ ویزا عربستان به صورت الکترونیکی

شهروندان واجد شرایط می توانند فقط در چند دقیقه درخواست اخذ ویزا عربستان را بصورت آنلاین تکمیل کنند. لازم است فرم eVisa عربستان سعودی را با اطلاعات شخصی و گذرنامه و مشخصات سفر کامل کنید و به چند سوال امنیتی پاسخ دهید تا ویزای توریستی مورد تایید عربستان را از طریق ایمیل دریافت نمایید.

پس از تأیید، می توانید با استفاده از eVisa خود از طریق هر یک از بنادر دریایی و برخی از فرودگاه ها و ایستگاه های بازرسی مرزی زمینی، وارد عربستان شوید. لازم به ذکر است که برای بازدید از عربستان سعودی، جهت مقاصدی غیر از گردشگری، مانند فعالیت های تجاری، شهروندان خارجی باید با نزدیک ترین سفارت یا کنسولگری عربستان تماس بگیرند.

اخذ ویزا عربستان

مدارک لازم برای ویزا عربستان

لازم به ذکر است که باید برای اخذ ویزا عربستان ، مدارکی را آماده نمایید که شامل ارائه یک عکس جدید به سبک گذرنامه و پرداخت هزینه eVisa عربستان با کارت اعتباری یا نقدی معتبر به همراه ارائه آدرس ایمیل فعلی که در آن ویزای عربستان سعودی را بصورت آنلاین دریافت خواهید کرد، می شود.

پس از ورود به عربستان سعودی، ارائه eVisa تأیید شده در کنار همان گذرنامه مورد استفاده شده جهت تکمیل نمودن درخواست ویزای آنلاین ضروری است. متقاضیانی که دارای تابعیت دوگانه هستند باید هنگام ورود به عربستان سعودی از داشتن گذرنامه صحیح به معنای پاسپورت مورد نظر خود اطمینان حاصل کنند.

در شرایط ویزای ورودی برای عربستان سعودی نیز ذکر شده است که دارنده eVisa فقط می تواند از طریق یکی از درگاه های ورودی مخصوص ویزای الکترونیکی به کشور وارد شود. شهروندان کشورهایی همچون چین، فنلاند، فرانسه، کانادا، آلمان و یونان واجد شرایط اخذ ویزا عربستان به صورت الکترونیکی هستند.

انواع ویزای عربستان سعودی

انواع مختلف ویزاها برای ورود به عربستان سعودی به عنوان ویزای توریستی، ویزای بازدید تجاری، ویزای دانشجویی، ویزای دیدار خانوادگی، ویزای حج یا عمره و ویزای ترانزیت برای بازدیدهای کوتاه مدت دسته بندی می شوند. ویزای همراه، ویزای کار یا ویزای اقامت را می توان برای اقامت طولانی تر دریافت کرد.

 ویزای یکبار ورود به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد تا به مدت یک ماه در عربستان سعودی بمانند، در حالی که کمک هزینه ویزای چند بار ورود تا سه ماه باقی می ماند. ویزای الکترونیکی حداکثر 90 روز در یک سال با امکان ورود چندگانه معتبر است. البته ویزای کوتاه مدت می تواند برای دوره های از پیش تعیین شده، مطابق با نوع بازدید متقاضی و اقامتی که بیش از 90 روز نمی باشد، صادر می شود.

اخذ ویزا عربستان از نوع توریستی

اخذ ویزا عربستان و ویزای توریستی برای عربستان سعودی جهت اتباع خارجی صادر می شود که تصمیم دارند ویزای ورود برای بازدید را جهت اهداف گردشگری و سرگرمی دریافت کنند. دارندگان ویزای توریستی می توانند تا 90 روز در عربستان باقی بمانند.

فرودگاه بین المللی ملک خالد ریاض، فرودگاه بین المللی ملک عبدالعزیز جده، فرودگاه بین المللی ملک فهاد دمام، فرودگاه بین المللی شاهزاده محمد بن عبدالعزیز مدینه، بزرگراه شاه فهاد و بندر زمینی البثا از ورودی های واجد شرایط برای دریافت ویزا در بدو ورود هستند.

ویزای اسپانسرشیپ عربستان سعودی

یکی از نکاتی که هنگام اخذ ویزا عربستان مطرح است این است که دانشجویان یا افراد بیکار یا بازنشسته ای که توانایی تأمین هزینه های سفر خود را ندارند، باید حمایت خود را از اسپانسری که کل هزینه ها را بر عهده دارد، نشان دهند. البته حامی مالی شرایط خاصی را دارد. بستگان کلاس اول می توانند این موقعیت را برآورده کنند.

همچنین به دنبال ایجاد شرایط جدید میان روابط میان کشورها؛ قوانین اخذ ویزا عربستان سعودی با محدودیت هایی رقم خورده است. به عنوان مثال گردشگران مسلمان می توانند عمره را با ویزای توریستی انجام دهند، با این حال ویزا جداگانه برای حج لازم است.

همچنین باید اشاره کرد که زائران زن نمی توانند به تنهایی سفر کنند. از کسانی که سن آنها کمتر از 45 سال است درخواست می شود یک عضو خانواده مرد همراه آنها باشد. در حالی که افراد بالای 45 سال می توانند با آژانس مسافرتی مجاز سفر کنند.

ضمن آنکه از متقاضیانی که درخواست اجازه کار یا اقامت را ارائه می دهند، می بایست گزارش پزشکی رسمی یا معاینه بدنی برای بیماری های واگیردار، از جمله HIV  یا  AIDS و هپاتیت دریافت کنند. لطفاً بخاطر داشته باشید که شرایط ورود ممکن است براساس تصمیمات مقامات تغییر کند و به شما توصیه می شود قبل از  اخذ ویزا عربستان و عزیمت به این کشور، از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا، راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

1/5 - (1 امتیاز)