امروز مورخ: ۲۸ /۱۰ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

اخذ ویزا فنلاند

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اخذ ویزا فنلاند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اخذ ویزا فنلاند میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

اخذ ویزا فنلاند فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا فنلاند

شروط و الزامات اخذ ویزا فنلاند

مراحل اخذ ویزا فنلاند

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا فنلاند میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا فنلاند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اخذ ویزا فنلاند هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

اخذ ویزا فنلاند

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

اگر تصمیم دارید برای اخذ ویزا فنلاند به عنوان یک توریست، یا بازدید از اقوام یا دوستان خود اقدام کنید، یا یک سفر کاری یا کنفرانس داشته باشید، به طور کلی باید درخواست ویزای خود را ارائه کنید. ویزا مجوز ورود به کشور برای مدت کوتاه است که بیش از 90 روز طول نکشد. اگر قصد اقامت در فنلاند را برای اهداف دیگر دارید، باید درخواست اجازه اقامت را ارائه دهید.

اگر شهروند یک کشور اسکاندیناوی یا یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا باشید، نیازی به ویزا نخواهید داشت. به طور مشابه، اگر شهروند یک کشور بدون ویزا باشید و گذرنامه معتبر یا یک سند سفر قابل مقایسه داشته باشید، هیچ ویزایی لازم نیست. اگر برای درخواست ویزای فنلاند سوال داشته یا نیاز به مشاوره دارید، می توانید از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اقدام کنید.

اخذ ویزا کار در فنلاند

ممکن است برای اخذ ویزا فنلاند و کار کوتاه مدت کمتر از 90 روز در فنلاند به اجازه اقامت نیاز داشته باشید. در موارد خاص، اجازه کار بدون اجازه اقامت اعطا می شود. اگر کار فصلی شما کمتر از سه ماه طول می کشد و برای آمدن به فنلاند به ویزا احتیاج دارید، برای یک ویزای کار فصلی در یک مأموریت فنلاند در سفارت یا کنسولگری اقدام کنید.

فنلاند مجموعه داده های بیومتریک مورد نیاز برای کار و مجوز اقامت دانشجویی را انجام می دهد. باید توجه داشته باشید که زمانبندی قرار ملاقات اجباری است که می تواند از طریق سرویس زمان بندی قرار ملاقات موجود در سفارت یا کنسولگری انجام شود. قرار ملاقات برای چنین برنامه ای باید از طریق سرویس زمان بندی قرار ملاقات الکترونیکی برنامه ریزی شود.

نحوه درخواست مجوز اقامت

اگر در خصوص اخذ ویزا فنلاند ، شغل یا محل تحصیل شما در فنلاند بوده و یا یکی از اعضای خانواده در فنلاند اقامت داشته باشد، می توانید برای اجازه اقامت در فنلاند درخواست کنید. قبل از ورود به فنلاند درخواست مجوز اقامت کنید. طبق قوانین ویزای اتحادیه اروپا، یکی از شرایط اعطای ویزای شینگن این است که فرد باید قبل از انقضا ویزا از منطقه شینگن خارج شود.

به همین دلیل، به شخصی که به منظور دریافت اجازه اقامت یا منتظر تصمیم گیری در مورد موضوع مربوط به اجازه اقامت، به فنلاند آمده است، نمی توان ویزا داد. این امر همچنین در مورد اعضای خانواده شهروندان فنلاندی نیز صدق می کند. درخواست مجوز اقامت به صورت الکترونیکی انجام می شود. برای اخذ ویزا فنلاند لازم است فرم درخواست صحیح را بر اساس دلیل ورود خود به فنلاند  که می تواند شغل، محل تحصیل یا اقامت یکی از اعضای خانواده در فنلاند باشد انتخاب کنید. سپس درخواست اجازه اقامت را با دقت کامل کرده و از صحت پیوست ها اطمینان حاصل کنید.

اخذ ویزا فنلاند

مراحل درخواست ویزای فنلاند

لازم به ذکر است در خصوص اخذ ویزا فنلاند ، وزارت امور خارجه مسئول ویزا است. شما می توانید از خارج از این کشور و از سفارت فنلاند که تحت وزارت امور خارجه فنلاند فعالیت می کند، درخواست ویزا کنید. سفارتخانه های فنلاند همچنین در مورد اعطای ویزا تصمیم می گیرند. اطلاعات مربوط به درخواست ویزا، مدت اعتبار و هزینه ویزا را می توان در سایت وزارت امور خارجه فنلاند یافت.

شما لازم است پس از پر کردن فرم درخواست، بررسی نمایید که برای شناسایی و ارسال شناسه های بیومتریک از قبیل امضا، عکس و اثر انگشت، می توانید از کدام دفتر سفارت یا کنسولگری فنلاندی اقدام کرده و یک قرار ملاقات در آنجا رزرو کنید. می توانید روند پردازش را به صورت آنلاین دنبال کنید. ممکن است از شما اطلاعات بیشتری خواسته شود و از شما برای مصاحبه دعوت شود.

اجازه اقامت منقضی شده

اگر اجازه اقامت شما در حالی که در خارج از کشور بوده اید منقضی شده است، برای یک اجازه اقامت جدید در یک نمایندگی دیپلماتیک یا کنسولی فنلاند درخواست کنید. برای این منظور نمی توان ویزا داد، زیرا شرایط بازگشت مندرج در Visa Code برآورده نشده است.

ویزا فقط در شرایطی که در Visa Code ذکر شده است، ممکن است اعطا شود. نه به این دلیل که متقاضی عجله دارد یا بلیط هواپیما خود را گم کرده است یا به عنوان مثال نمی تواند هزینه اجازه اقامت را پرداخت کند. اگر طبق Visa Code نمی توانید برای اخذ ویزا فنلاند اقدام کنید، قبل از بازگشت به فنلاند باید درخواست اجازه اقامت دهید.

اخذ ویزا فنلاند برای تحصیل

فنلاند طرف توافقنامه شینگن است. این بدان معنی است که شهروندان برخی از کشورها بدون ویزا می توانند تا 90 روز برای اهداف توریستی یا تجاری وارد فنلاند شوند. گذرنامه شما باید حداقل سه ماه بیشتر از مدت اقامت معتبر باشد. شما به بودجه کافی و بلیط هواپیمایی برگشتی احتیاج دارید.

برای جزئیات بیشتر در مورد سفر به داخل کشورهای شینگن، می توانید از کارشناسان ثبتا یاری بگیرید. اگر قصد دارید بیش از 90 روز در یک موسسه آموزشی فنلاند تحصیل کنید، باید به عنوان دانشجوی دانشگاه های فنلاند، درخواست اجازه اقامت دهند. اطلاعات دقیق تر در سایت خدمات مهاجرت فنلاند موجود است.

شرایط ورود به فنلاند

توجه داشته باشید که برای اخذ ویزا فنلاند و ویزای توریستی شینگن 90 روز در هر دوره 180 روز باید اظهارات بانکی، اثبات بیمه درمانی، رزرو هتل، بلیط هواپیما رفت و برگشت را ارائه کنید. این درحالی است که برای ویزای کار یکسال نیز لازم است اسناد مالیاتی از کارفرما را به همراه اثبات تمکن مالی داشته باشید. همچنین برای ویزای دانشجویی یکساله، به نامه پذیرش دانشگاه فنلاند، اثبات توانایی مالی و بیمه درمانی و دریافت شهریه پرداخت شده نیاز است.

گردشگرانی که از یک کشور معاف از ویزا  از جمله ایالات متحده، انگلیس، مکزیک، اتحادیه اروپا، ژاپن و بسیاری دیگر به این کشور سفر می کنند، می توانند بدون درخواست ویزا از قبل، به شرط اینکه سفر 90 روزه باشد، از این کشور واقع در شمال اروپا بازدید کنند. در این شرایط تنها به یک گذرنامه معتبر نیاز است که حداقل برای سه ماه پس از اینکه قصد بازگشت وجود دارد، اعتبار داشته باشد.

مسافرانی که از کشوری غیرمعاف و مستثنی وارد می شوند باید قبل از ورود به فنلاند برای ویزای توریستی شینگن در کشور خود درخواست دهند. پس از اعطای ویزا، به دارنده اجازه می دهد تا حداکثر 90 روز در اطراف منطقه شینگن آزادانه سفر کند.