اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : اخذ ویزا فیلیپین

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *اخذ ویزا فیلیپین * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * اخذ ویزا فیلیپین * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * اخذ ویزا فیلیپین * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
اخذ ویزا فیلیپین

اخذ ویزا فیلیپین

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اخذ ویزا فیلیپین را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اخذ ویزا فیلیپین میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

اخذ ویزا فیلیپین فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا فیلیپین

شروط و الزامات اخذ ویزا فیلیپین

مراحل اخذ ویزا فیلیپین

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا فیلیپین میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا فیلیپین را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اخذ ویزا فیلیپین هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

اخذ ویزا فیلیپین

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

برای اخذ ویزا فیلیپین ، خارجی ها باید پاسپورت صادر شده توسط یک کشور واجد شرایط را داشته باشند. اکنون کشور فیلیپین به مسافران چندین کشور خارجی از جمله تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا، آرژانتین، کانادا اجازه اقامت تا 30 روز سفر بدون ویزا را ارائه می دهد.

همچنین اتباع کشورهایی همچون ایران، آذربایجان، مصر و لبنان، می توانند از طریق سفارت برای ویزای فیلیپین اقدام کنند. آن ها باید برای صدور ویزا تقریباً پنج روز کاری منتظر بمانند. در صورتی که تصمیم دارید برای گشت و گذار و یا برنامه تجاری و تحصیلی به این کشور سفر کنید، می توانید مقدمات دریافت ویزای فیلیپین را به کارشناسان موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا بسپارید.

انواع ویزاهای فیلیپین

سه روش اصلی برای اخذ ویزا فیلیپین وجود دارد که دولت فیلیپین برای ساکنان خارجی صادر می کند. نخست ویزای غیر مهاجرتی فیلیپین است که برای خارجیانی صادر می شود که برای مدت کوتاهی به این کشور سفر می کنند و شرایط لازم برای اقامت دائم فیلیپین را ندارند که شامل، ویزای توریستی، ویزای تجاری، ویزای دانشجویی، ویزای مهاجرتی و کار می شود.

ویزای توریستی فیلیپین، به خارجیانی که برای اهداف تفریحی وارد این کشور می شوند، اعطا می شود. ویزای تجاری فیلیپین نیز به خارجیانی که جهت اهداف تجاری همچون حضور در جلسه، کنفرانس و رویدادهای خاص است، داده شده و ویزای دانشجویی، مختص کسانی است که در موسسات آموزش عالی فیلیپین ثبت نام می کنند. این درحالی است که ویزای کاری فیلیپین، برای کسانی است که با یک شرکت فیلیپینی پیشنهاد کار دارند.

اخذ ویزا فیلیپین از نوع مهاجرتی

اخذ ویزا فیلیپین و ویزای مهاجرتی، برای خارجیانی صادر می شود که شرایط مشخص ذیل را داشته باشند. مهاجران سهمیه ای، کسانی هستند که بسیار ماهر بوده و به نفع فیلیپین خواهند بود و از کشورهایی می باشند که با فیلیپین توافق متقابل دارند. همچنین شهروندان سابق فیلیپین، همسر و یا فرزند زیر 21 سال آنها نیز مشمول دریافت این نوع ویزا خواهد بود.

ویزاهای ویژه فیلیپین، نیز شامل ویزای مقیم سرمایه گذاران ویژه SIRV است که برای خارجیانی می باشد که در یک شرکت تولیدی یا خدماتی در فیلیپین سرمایه گذاری می کنند. شرکتی که در بورس اوراق بهادار فیلیپین یا در پروژه ای در برنامه اولویت سرمایه گذاری فیلیپین ذکر شده است.

از سویی دیگر ویزای ویژه تولید اشتغال SVEG ، برای خارجی هایی که حداقل ده فیلیپینی را در شرکت یا سازمان خود استخدام می کنند، صادر می شود و ویزای ویژه بازنشسته مقیم SRRV ، برای خارجیانی که مایل به بازنشستگی در فیلیپین هستند، اعطا خواهد شد.

اخذ ویزا فیلیپین

ویزای توریستی فیلیپین (اقامت موقت)

ویزای توریستی فیلیپین ویزای کوتاه مدت است که برای خارجی های متقاضی ویزا صادر می شود که برای اهدافی همچون جهانگردی یا گشت و گذار، درمان پزشکی، انجام تجارت، شرکت در یک رویداد فرهنگی، دانشگاهی یا ورزشی، بازدید از اعضای خانواده یا هر هدف کوتاه مدت دیگری به این کشور سفر می کنند.

اگر قصد ندارید اقامت طولانی خود را در فیلیپین برنامه ریزی کنید، بلکه فقط برای مدت کوتاهی در آنجا خواهید ماند، این نوع ویزا را درخواست نمایید. می توانید در سفارت یا کنسولگری فیلیپین در کشور خود درخواست دهید. البته سیاست ویزا فیلیپین خیلی سختگیرانه نیست.

شهروندان چندین کشور از جمله کشورهای عضو اتحادیه اروپا، کانادا، استرالیا و ایالات متحده می توانند بدون ویزا به فیلیپین وارد شوند. با این حال، اجازه ورود بدون ویزا فقط برای اقامت کوتاه مدت تا 59 روز اعمال می شود. برای اقامت بیش از 59 روز، شما باید برای اخذ ویزا فیلیپین اقدام کرده و یا آن را تمدید کنید.

روش های اخذ ویزا فیلیپین

شما می توانید با استفاده از یکی از روش های اعلام شده، درخواست ویزای فیلیپین نمایید. می توانید در یک سفارت یا کنسولگری فیلیپین در حوزه قضایی خود اقدام نموده و یا هنگام ورود، در یک فرودگاه بین المللی فیلیپین اقدام کنید. همچنین به صورت آنلاین، از طریق وب سایت دفتر اقتصادی و فرهنگی مانیل اقدام نموده و در نهایت می توانید برای این کار مشاوره های لازم را از ثبتا دریافت کنید.

شما می توانید سفارت یا کنسولگری فیلیپین را که مسئول حوزه قضایی شما است، پیدا کنید که می تواند در کشور محل اقامت شما یا در خارج از کشور مانند یک کشور همسایه باشد. توصیه می شود پیش از هر اقدامی به دلیل وجود تغییرات در روند کار در تمامی کشورها، ابتدا شرایط خاص و مراحل اخذ ویزا فیلیپین را کاملا سوال نمایید. سپس مطابق با آن مدارک لازم را جمع آوری کنید.

فرآیند ثبت نام eTA فیلیپین

مراحل ثبت نام برای به دست آوردن eTA فیلیپین سریع و آسان است. متقاضی باید بخش های مشخص شده  را با مشخصات شخصی و اطلاعات کامل گذرنامه خود تکمیل کند. برای درخواست، داشتن گذرنامه معتبر، کارت نقدی یا اعتباری و یک آدرس ایمیل فعال ضروری است.

کسانی که به صورت آنلاین متقاضی eTA هستند، باید قبل از ارسال درخواست، تمام ورودی ها را بررسی کرده و هزینه ویزا را پرداخت کنند. در صورت عدم تطابق بین مشخصات گذرنامه و اطلاعات موجود در صفحه eTA فیلیپین، مجوز سفر و ورود به فیلیپین باطل خواهد شد که در این صورت، نیاز است تا متقاضی برای اخذ ویزا فیلیپین ، فرم درخواست را جدیدی را کامل نماید. توجه داشته باشید که متناسب به کشور تابعیت، خارجی ها ممکن است نیاز به درخواست ویزای فیلیپین در سفارت یا کنسولگری داشته باشند. آنها باید شرایط لازم را داشته و اسناد کامل را به روز ارائه نمایند.

مزایای درخواست ویزای آنلاین فیلیپین

هنگام درخواست آنلاین ویزای فیلیپین چندین مزیت وجود دارد. شهروندان واجد شرایط نیازی به ارائه درخواست از طریق سفارت یا کنسولگری ندارند. به عنوان مستندات پشتیبانی، متقاضیان به سادگی باید یک گذرنامه معتبر با حداقل اعتبار شش ماه بیش از تاریخ پیش بینی شده عزیمت از فیلیپین داشته باشند. برای درخواست موفقیت آمیز آنلاین برای معافیت ویزای فیلیپین، مسافر به یک آدرس ایمیل و کارت نقدی یا اعتباری نیاز دارد.

پس از تأیید و اخذ ویزا فیلیپین ، متقاضی باید نسخه ای از ویزای فیلیپین آنلاین خود را برای ارائه در محل ورودی به کشور فیلیپین چاپ کند. درخواست آنلاین eTA فیلیپین که از طریق سیستم الکترونیکی  انجام می شود، روند اخذ مجوز لازم برای سفر به این کشور را ساده می کند. پس از ورود به فیلیپین، همه مسافران تحت کنترل مرزی توسط افسران مهاجرت هستند. می توانید برای ساده تر شدن کار، ابتدا مشاوره لازم را از ثبتا دریافت کنید.

Rate this page