اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : اخذ ویزا قزاقستان

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *اخذ ویزا قزاقستان * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * اخذ ویزا قزاقستان * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * اخذ ویزا قزاقستان * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
اخذ ویزا قزاقستان

اخذ ویزا قزاقستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اخذ ویزا قزاقستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اخذ ویزا قزاقستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

اخذ ویزا قزاقستان فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا قزاقستان

شروط و الزامات اخذ ویزا قزاقستان

مراحل اخذ ویزا قزاقستان

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا قزاقستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا قزاقستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اخذ ویزا قزاقستان هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

اخذ ویزا قزاقستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

برای آنکه بتوانید به کشور قزاقستان سفر کنید، اخذ ویزا قزاقستان ضروری است، مگر اینکه از کشوری باشید که معاف از ویزا باشد. شهروندان تعدادی از کشورها از جمله ایالات متحده، کانادا، تمام کشورهای اتحادیه اروپا، برزیل و آرژانتین می توانند تا 30 روز بدون ویزا به قزاقستان وارد شوند.  

همچنین شهروندان هشت کشور همسایه از جمله روسیه، اوکراین، گرجستان، ارمنستان، بلاروس، قرقیزستان، مولداوی و مغولستان نیز مجاز هستند تا بدون ویزا تا نود روز به کشور قزاقستان وارد شوند. همچنین مسافران از 117 ملیت این امکان را دارند تا به صورت آنلاین برای ویزای توریستی قزاقستان اقدام کنند.

برخی از کشورهای واجد شرایط ویزای الکترونیکی قزاقستان شامل الجزایر، بحرین، بنگلادش و آنگولا می باشد. برای آن که بتوانید در جریان روند اخذ ویزا قزاقستان قرار گیرید، پیشنهاد می شود با موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا در ارتباط باشید.

مدت اعتبار ویزای قزاقستان

انواع مختلفی از ویزاهای بازدید کننده برای قزاقستان وجود دارد. لازم به ذکر است که eVisa Tourist برای قزاقستان از 2019 در دسترس قرار گرفته است و روند دریافت ویزا برای شهروندان واجد شرایط را ساده و سریع نموده است. برای شهروندان واجد شرایط، دریافت ویزای توریستی قزاقستان ، نیازی به مراجعه به سفارت یا کنسولگری نخواهد داشت.

فرم درخواست باید بصورت آنلاین تکمیل شود و فقط چند دقیقه طول می کشد تا کامل گردد. پس از تأیید، eVisa از طریق ایمیل برای درخواست کننده ارسال خواهد شد. اگر از جمله شهروندان واجد شرایط نیستید، گرفتن ویزا از سفارت یا کنسولگری لازم است.

بدین ترتیب اخذ ویزا قزاقستان ، یک بار ورود یا ویزای چندگانه امکان پذیر است. اعتبار هر دو 90 روز است و به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا 30 روز را در کشور سپری کنند. ویزای چند بار ورود این امکان را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند تا قزاقستان را با همان ویزا ترک کرده و دوباره وارد کشور شوند.

ویزا هنگام ورود به قزاقستان

اکثر سفارتخانه ها فقط درخواست ساکنان کشوری را که سفارت در آن واقع شده است، می پذیرند. اگر کشور شما سفارت یا کنسولگری قزاقستان ندارد، امکان دریافت ویزا هنگام ورود وجود دارد. ویزاهای هنگام ورود، برای شهروندانی است که سفارت یا کنسولگری قزاقستان را در کشور خود ندارند.

داشتن دعوت نامه و پرداخت هزینه در چنین شرایطی ضروری است. ویزای بدو ورود در فرودگاه های آقتاو، آلماتی، آستانه، آتیرائو و اورال موجود است. میزهای انتقال فقط از دوشنبه تا شنبه در ساعات اداری باز هستند. از سویی دیگر  چندین ملیت وجود دارد که برای ورود به قزاقستان برای مدت محدود، نیازی به ویزا ندارند.

 

شهروندان واجد شرایط می توانند ویزای قزاقستان را بصورت آنلاین دریافت کنند. اخذ ویزا قزاقستان آنلاین نیازی به مراجعه به سفارت یا کنسولگری یا انتظار در صف مرزی برای ویزا هنگام ورود ندارد. کافی است در پورتال مهاجرت ثبت نام کنید. فرم درخواست را تکمیل کرده و هزینه درخواست را پرداخت کنید.

اخذ ویزا قزاقستان

ورود بدون ویزا به قزاقستان

از مارس 2020 ، شهروندان 73 کشور می توانند بدون ویزا وارد قزاقستان شوند. با این حال، اکنون برنامه بدون ویزا برای 54 کشور به حالت تعلیق درآمده است شهروندان آذربایجان، آرژانتین، ارمنستان، بلاروس، روسیه، تاجیکستان و ترکیه مشمول این شرایط می شوند. ورود بدون ویزا با حق اقامت تا 30 روز در این کشور به شهروندان کشورهای مذکور داده می شود.

اما در صورتی که واجد شرایط ورود بدون ویزا نیستید، این نکته را باید اشاره کنیم که اتباع خارجی، فقط در ایستگاه های بازرسی فرودگاه های بین المللی شهرهای نور سلطان و آلماتی می توانند با استفاده از ویزای الکترونیکی معتبر وارد خاک جمهوری قزاقستان شوند. توجه داشته باشید که برای ارائه در فرودگاه باید ویزای الکترونیکی چاپی داشته باشید.

نحوه اخذ ویزا قزاقستان

برای اتباع خارجی که نیاز به ویزای قزاقستان دارند، دو گزینه برای دریافت آن وجود دارد. در گزینه نخست، ویزا توسط وزارت امور خارجه جمهوری قزاقستان، آژانس های خارجی و پست های کنسولی وزارت امور خارجه جمهوری قزاقستان صادر می شود.

اما باید اشاره کنیم که به عنوان گزینه دوم، درخواست ویزای الکترونیکی برای ویزای توریستی ممکن است که از مارس 2020 ، شهروندان 105 کشور فرصت درخواست ویزای الکترونیکی توریستی را داشته و شهروندان 18 کشور، برای درمان پزشکی و ویزای تجاری را دارند. برای دریافت اطلاعاتی کامل تر در خصوص این کشورها، می توانید از طریق ثبتا بررسی نمایید.

ویزای الکترونیکی برای اهداف تجاری، توریستی و درمانی، براساس دعوت نامه معتبر طرف قزاقستان صادر می شود. برای دریافت این دعوت نامه هنگام اخذ ویزا قزاقستان ، لطفاً با طرف پذیرنده خود تماس بگیرید. در مورد ویزای توریستی،  یک تورگردان یا یک آژانس مسافرتی مستقر در قزاقستان نیاز است. دعوت نامه در مدت 5 روز کاری صادر می شود و پس از آن شماره دعوتنامه 13 رقمی را دریافت می کنید که باید برای درخواست ویزای الکترونیکی در سایت www.vmp.gov.kz استفاده شود.

انواع ویزای قزاقستان

هنگامی که برای ویزای توریستی دسته B12 اقدام می کنید، ویزای یک بار ورود است که حداکثر 90 روز اعتبار دارد و حق اقامت در جمهوری قزاقستان را برای بیش از 30 روز فراهم می کند.  همچنین برای اتباع خارجی، ویزای تجاری دسته B1 ویزای یکبار ورود می باشد که دارای حداکثر 90 روز اعتبار بوده و حق اقامت در جمهوری قزاقستان را برای بیش از 60 روز مجاز می نماید.

 ویزای تجاری دسته B2-B3 ویزای یک بار ورود است که دارای 90 روز اعتبار می باشد و اقامت در قزاقستان را تا مدت سی روز مجاز می داند.  ویزای درمان پزشکی دسته C12 ویزای یکبار ورود است که حداکثر 180 روز اعتبار داشته و اقامت در این کشور را برای بیش از 90 روز ایجاد می کند.

مبنای صدور ویزای قزاقستان و تمدید اعتبار آنها

زمینه های صدور ویزای ورود هنگام اخذ ویزا قزاقستان ،  باید با هدف اقامت سازگار باشد. بنابراین، کسانی که به دعوت دوستان و اقوام ، یعنی برای اهداف خصوصی به قزاقستان می رسند و افرادی که برای کار، تحصیل یا گردشگری می آیند، نمی توانند در قزاقستان استخدام شوند و فعالیت های دیگری را انجام دهند.

دسته و انواع ویزا، روش صدور آنها و همچنین کاهش و تمدید اعتبار آنها توسط وزارت امور خارجه جمهوری قزاقستان و وزارت امور داخلی جمهوری قزاقستان با هماهنگی کمیته امنیت ملی جمهوری قزاقستان انجام می شود. خارجیانی که از طریق قلمرو قزاقستان برای حمل و نقل به کشورهای معاف از ویزا سفر می کنند، باید ویزای ترانزیت قزاقستان را داشته باشند.

همچنین عبور از قلمرو جمهوری قزاقستان هنگام حمل و نقل با وسایل نقلیه، از جمله افرادی که در حمل و نقل بین المللی کالا مشغول هستند، باید فقط جاده هایی را که به ترافیک بین المللی باز هستند، انتخاب کنند.

Rate this page