امروز مورخ: ۳۰ /۰۶ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
06 - اخذ ویزا موناکو
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

اخذ ویزا موناکو

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اخذ ویزا موناکو را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اخذ ویزا موناکو میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

Ripple 1s 38px - اخذ ویزا موناکو

اخذ ویزا موناکو فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا موناکو

شروط و الزامات اخذ ویزا موناکو

مراحل اخذ ویزا موناکو

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا موناکو میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا موناکو را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اخذ ویزا موناکو هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

Monaco 01 1024x683 - اخذ ویزا موناکو

محتوای این صفحه عبارتند از:

ردیف
عنوان
شرح
1
زبان رسمی
فرانسوی
2
واحد پول
یورو
3
منطقه جغرافیا
جنوب فرانسه
4
پایتخت
موناکوویل

اخذ ویزا موناکو

موناکو محل اقامتی جذاب برای شهروندان خارجی است که به دنبال زیبایی های طبیعی این کشور و یا اهدافی همچون کار یا تجارت بوده و اقدام به اخذ ویزا موناکو می کنند. شاهنشاهی موناکو، یک کشور مستقل و عضو کامل سازمان ملل است. فرانسوی زبان رسمی این کشور وبده و ایتالیایی و انگلیسی نیز به طور گسترده ای صحبت می شوند.

همچنین با فرانسه اتحادیه گمرکی و پولی وجود دارد و مالیات بر ارزش افزوده فرانسه اعمال می شود. یکی از جذابیت های اصلی این است که برای اتباع و ساکنان خارجی مالیات بر درآمد وجود ندارد. در صورتی که قصد دارید به این کشور سفر کرده و برای درخواست ویزا اقدام کنید، می توانید از خدمات موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا بهره مند شوید.

شرایط درخواست ویزای موناکو

برای اقامت در موناکو حداقل شرایط سرمایه گذاری وجود ندارد. اخذ ویزا موناکو و درخواست ویزای اقامت، معمولاً حدود سه ماه طول می کشد. در این روند، تست های مختلف انطباق و دقت لازم وجود دارد. متقاضیان باید محل اقامت خود را از طریق اجاره نامه یا قرارداد خرید و اثبات بودجه کافی برای زندگی در موناکو ثابت کنند.

این مدارک می تواند نامه ای از یک بانک در موناکو، اثبات اشتغال در موناکو یا راه اندازی مشاغل در کشور باشد. این در حالی است که اخذ تابعیت در موناکو بسیار دشوار است. زیرا فرد باید حداقل 10 سال به عنوان یک بزرگسال بالای 21 سال قبل از درخواست در این کشور، اقامت مداوم داشته باشد.

تشریفات ورود به موناکو

اتباع خارجی که مایلند کمتر از سه ماه در موناکو اقامت داشته باشند، نیاز به گذرنامه داشته و باید برای اخذ ویزا موناکو اقدام کنند. اما اتباع منطقه اقتصادی اروپا و کشورهای وابسته، برای ورود به قلمرو مونگاسک نیازی به ویزا ندارند. آنها فقط باید گذرنامه یا کارت شناسایی معتبر داشته باشند.

منطقه اقتصادی اروپا و کشورهای وابسته شامل کشورهایی همچون  آلمان، آندورا، اتریش، بلژیک، بلغارستان، قبرس، دانمارک، اسپانیا خواهد بود. اتباع کشورهای خارج از منطقه اقتصادی اروپا که مایل به بازدید از موناکو هستند باید دارای گذرنامه معتبر و ویزا برای منطقه شینگن باشند.

Monaco 02 1024x683 - اخذ ویزا موناکو

نحوه درخواست ویزای موناکو

در نتیجه، اخذ ویزا موناکو و درخواست ویزا برای ورود به قلمرو مونگاسک باید به سفارت کشور منطقه شینگن انجام شود که نقطه ورود برای اقامت در اروپا باشد. پس از اخذ ویزای شینگن، می توان بدون هیچ گونه تشریفات اضافی، از این کشور بازدید کرد. برای اقامت کمتر از 90 روز، برخی از ملیت ها از داشتن ویزا برای ورود به منطقه شینگن مستثنی هستند.

شما می توانید در وب سایت خدمات عمومی موناکو، برای لیست ملیت هایی که از شرط روادید معاف هستند، مشورت دریافت کنید. همچنین این امکان برای شما فراهم است تا راهنمایی های لازم را از کارشناسان ثبتا دریافت نمایید. از موناکو می توان کلیه مراحل ثبت نام پروازهای ملی و بیشتر پروازهای بین المللی را که از فرودگاه بین المللی ساحل آزور حرکت می کنند، انجام داد. به همین ترتیب، مسافران می توانند از طریق فرودگاه های اصلی خارجی، شرایط موناکو را بررسی کنند.

اخذ ویزا موناکو برای گردشگری

اگر از طرفداران گرندپری هستید، به احتمال زیاد از قبل در مورد این مراسم که در موناکو هر ساله برگزار می شود، اطلاعاتی دارید. این مکان پر از بندرهای زیبا و پر جنب و جوش است و آن را به مکانی مناسب برای گذراندن تعطیلات تبدیل کرده است.

کاخ پرنس موناکو یک شگفتی معماری است در حالی که کلیسای جامع سنت نیکلاس، که در قرن نوزدهم ساخته شده است یکی دیگر از جاذبه هایی است که گردشگران اغلب از آن بازدید می کنند. موناکو با شرایط و جاذبه های گردشگری خود، سیاست ویزای خاصی برای خود ندارد و از سیاست ویزای مناطق شینگن پیروی می کند. بنابراین حتی اگر عضو اتحادیه اروپا نباشید، بخشی از توافق نامه شینگن است و بنابراین می توانید با ویزای شینگن از آن بازدید کنید.

انواع ویزای موناکو

برای اخذ ویزا موناکو، می توان با اهداف مختلفی اقدام کرد. ویزای توریستی یکی از انواع ویزاهای این کشور است. بسیاری از مردم صرفاً برای اهداف گردشگری از کشور موناکو دیدن می کنند. این می تواند شامل گشت و گذار و ملاقات با بستگان شود. گذرنامه شما باید حداقل 6 ماه بیش از اقامت شما در کشور معتبر باشد.

در خصوص ویزای تجاری، اگر شما در زمره کسانی هستید که به دلایل تجارت یا کاری مانند نمایندگی شرکت خود، شرکت در یک نمایشگاه تجاری، نهایی کردن معامله و غیره مایل به ورود به موناکو هستید، نیاز به ویزای تجاری دارید. موناکو به دارندگان ویزای تجاری اجازه کار در کشور را نمی دهد.

الزامات مربوط به ویزای موناکو

برای آن که بتوانید جهت ارائه درخواست ویزا و اخذ ویزا موناکو اقدام کنید، لازم است که مدارکی را همراه با فرم درخواست ویزا ارائه نمایید. این مدارک شامل، گذرنامه اصلی و امضا شده با حداقل 6 ماه اعتبار باقیمانده است که همراه با دو قطعه عکس از نوع گذرنامه باید ارائه شود. همچنین لازم است که برنامه سفر را مشخص نمایید. در این راستا ارائه  کپی بلیط رفت و برگشت می تواند کفایت نماید.

از سویی دیگر، بیمه مسافرتی پزشکی شینگن با حداقل پوشش 30000 یورویی و اعتبار برای تمام ایالت های شینگن لازم می باشد که پیش از همه برای تهیه آن اقدام کنید. از دیگر مدارک می توان به صورت حساب بانکی اشاره نمود که رونوشت اظهارات بانکی 6 ماه گذشته باید به مدارک اخذ ویزا موناکو پیوست گردد.

همچنین، در صورتی که قصد شما از سفر به موناکو کار، تحصیل و تجارت است، لازم است که برای دریافت نامه استخدام اقدام نمایید. این نامه ای از طرف کارفرما در سربرگ مشاغل، با مشخصات تماس است که بر اساس مرخصی صادر شده است و شما به کار فعلی خود باز خواهید گشت. اگر خود اشتغالی دارید، یک نسخه از پروانه کسب و اظهارنامه مالیاتی خود را به همراه داشته باشید. اگر بازنشسته هستید، مدرک صندوق بازنشستگی خود را ارائه دهید. همچنین اثبات محل اقامت نیز از الزامات می باشد که می توانید مدارک مربوط به رزرو هتل را ارائه کنید. در این خصوص می توانید مشاوره های لازم را از ثبتا دریافت نمایید.