اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : اخذ ویزا نیجریه

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *اخذ ویزا نیجریه * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * اخذ ویزا نیجریه * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * اخذ ویزا نیجریه * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
اخذ ویزا نیجریه

اخذ ویزا نیجریه

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اخذ ویزا نیجریه را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اخذ ویزا نیجریه میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

اخذ ویزا نیجریه فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا نیجریه

شروط و الزامات اخذ ویزا نیجریه

مراحل اخذ ویزا نیجریه

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا نیجریه میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا نیجریه را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اخذ ویزا نیجریه هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

اخذ ویزا نیجریه

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا نیجریه

برای ورود شهروندان خارجی به کشور نیجریه، لازم است که جهت اخذ ویزا نیجریه اقدام شود. این نکته را باید متذکر شویم که در بیشتر موارد، ویزا را نمی توان هنگام ورود به فرودگاه دریافت کرد. همچنین شما نمی توانید به طور قانونی از نیجریه خارج شوید، مگر اینکه با ارائه ویزای ورود خود ثابت کنید که به طور قانونی وارد نیجریه شده اید.

قبل از اقدام برای ارسال درخواست ویزا نیجریه ، لطفاً اطمینان حاصل کنید که هدف از بازدید خود را کاملاً واضح وارد می کنید. از آن جایی که تمامی مراحل صدور ویزا در سفارت نیجریه انجام می شود، مدت زمان پردازش و یا شرایط تغییر یافته نیز بر اساس سیاست ویزای این کشور است که می توانید پیش از هر اقدامی در خصوص آن ها اطلاعات کامل را کسب کنید تا با رد درخواست به دلیل کمبود مشخصات و مدارک مواجه نشوید. همچنین می توانید در این خصوص از کارشناسان ثبتا مشورت دریافت کنید.

شرایط درخواست ویزای نیجریه

متقاضی اخذ ویزا نیجریه ، باید گذرنامه فعلی و امضا شده خود را ارائه دهد. ویزا در گذرنامه مهر می شود، بنابراین گذرنامه اصلی لازم است. همچنین درخواست کننده ویزا، باید دو قطعه عکس به سبک پاسپورت یکسان و به صورت رنگی ارائه دهد. عکس ها باید جدید بوده و به طور کلی همان عکس استفاده شده برای خود گذرنامه باشد.

همچنین لازم است تا برنامه سفر رایانه ای خود را از یک آژانس مسافرتی یا ابزار رزرو آنلاین که نشان دهنده عزیمت از کشور خود و ورود نیجریه است را ارسال کند. ضمن آنکه ارائه یک نسخه از آخرین صورتحساب ماهانه بانک متقاضی الزامی است. در این سند باید نام متقاضی به عنوان دارنده حساب، مانده حساب ها، تاریخ و سابقه کامل معاملات در ماه به وضوح نشان داده شود.

باید اضافه کنیم که در صورت اقامت در کنار دوستان یا خانواده، می توان از دعوت نامه میزبان به جای رزرو هتل استفاده کرد. این نامه باید به سفارت، بخش ویزا ارسال شود و در آن رابطه با متقاضی، تاریخ بازدید و آدرس و شماره تلفن محل اقامت شما ذکر شود.

نحوه اخذ ویزا نیجریه آنلاین

هنگام اخذ ویزا نیجریه ، باید یک درخواست تکمیل شده ویزای آنلاین نیجریه را بصورت آنلاین ارسال شود. درخواست آنلاین نیاز به پرداخت هزینه ویزا بصورت آنلاین، از طریق وب سایت دولت نیجریه دارد. می توانید پس از کلیک روی پیوند، فرم ورود به برنامه ویزا را در بخش ویزا انتخاب کنید. در همین مرحله پرداخت برای پردازش نیز باید انجام شود.

علاوه بر درخواست ویزا آنلاین، متقاضی باید یک درخواست ویزای کاغذی تکمیل شده را ارسال کند که امضای اصلی لازم است. درخواست باید به صورت یک طرفه چاپ شده و فقط با جوهر آبی یا سیاه امضا شوند. در صورتی که قصد سفر به کشور نیجریه را دارید، می توانید از خدمات موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا بهره مند شوید.

اخذ ویزا نیجریه

ویزای توریستی نیجریه

برای سفر به کشور نیجریه به قصد سفر، لازم است تا ضمن تکمیل فرم درخواست و اقدام برای اخذ ویزا نیجریه ، گذرنامه معتبر با حداقل شش ماه اعتبار باقیمانده و حداقل یک صفحه خالی داشته باشید. ضمن آنکه فرم درخواست ویزا باید فقط بصورت آنلاین تکمیل شود و هزینه های کنسولی مناسب با کارت اعتباری بصورت آنلاین پرداخت می شود. همچنین لازم است تا رسید پرداخت را چاپ شده و پیوست گردد.

روی شروع کلیک کرده و یک حساب ایجاد کنید و وارد سیستم شوید. سپس فرم درخواست را تکمیل کنید و آن را ارسال نمایید. با ارسال موفقیت آمیز درخواست خود، به صفحه ای خواهید رسید که حاوی شناسه مرجع شماست و از طریق سرویس مهاجرت نیجریه (NIS) نیز برای شما ایمیل می شود. به طور معمول مدت زمان پردازش ویزای نیجریه، بین 10 تا 15 روز می باشد.

ویزای تجاری نیجریه

برای شهروندان خارجی که قصد دارند با هدف تجاری به کشور نیجریه سفر کرده و برای اخذ ویزا نیجریه اقدام کنند، لازم است قبل از هر اقدام ضمن تکمیل و امضا کردن فرم درخواست، گذرنامه ای با حداقل شش ماه اعتبار باقیمانده و یک صفحه خالی ارائه کنند.

همچنین  عکس های شبیه پاسپورت اخیر که کمتر از 6 ماه گذشته تهیه شده و بدون عینک باشد مورد نیاز است. ضمن آنکه اثبات وجوه کافی و آخرین صورتحساب بانکی به همراه دعوت نامه تجاری در سربرگ های تجاری خطاب به سرکنسولگری نیجریه الزامی است که در آن باید آدرس سازمان میزبان و دلیل بازدید ذکر شود. این نامه باید با امضا و تاریخ باشد. ضمن آنکه یک کپی از بلیط یا برنامه سفر رفت و  برگشت همراه با تأیید هتل نیز نیاز است. این گذرنامه تا شش ماه اعتبار دارد.

اخذ ویزا نیجریه الکترونیکی

هنگام اخذ ویزا نیجریه به روش الکترونیکی، تاریخ صدور ثبت می شود. تاریخ صدور آخرین روزی است که به طور قانونی مجاز به استفاده از ویزا برای ورود به نیجریه هستید. برای ویزای توریستی نیجریه 14 روز پس از صدور منقضی می شود. بهتر است قبل از اقدام برای ویزای الکترونیکی توریستی نیجریه، تمام مدارک مورد نیاز خود را داشته باشید. زیرا روند کار را برای شما سریعتر می کند.

لازم به ذکر است که بلیط برگشت شما باید نشان دهد که شما قبل از تاریخ انقضا در ویزای الکترونیکی خود، نیجریه را ترک می کنید. از روزی که قصد ورود به نیجریه را دارید، باید حداقل 6 ماه اعتبار در گذرنامه شما باقی مانده باشد. در بسیاری از کشورهای آفریقا هنگام سفر، شما مجبور به داشتن گواهی واکسیناسیون تب زرد هستید

ویزای ورود نیجریه

هنگام ورود به نیجریه و برای اخذ ویزا نیجریه ، باید نامه تأیید ورود و پاسپورت و همچنین بلیط عزیمت خود را نشان دهید که برنامه شما برای ترک نیجریه را نشان می دهد. این اسناد را در بندر Visa on Arrival در بندر ورودی خود ارائه دهید. همچنین در هنگام ورود ویزا برای شما صادر می شود.

توجه داشته باشید که از ویزای توریستی نیجریه نمی توانید برای اهداف دیگری غیر از گردشگری استفاده کنید. این ویزا الکترونیکی به طور خاص برای گردشگری و بازدید از نیجریه طراحی شده است. با این ویزا به مدت طولانی اجازه کار و زندگی در نیجریه را نخواهید داشت. این یک نوع ویزای موقت و یکبار مصرف در کشور نیجریه است.

Rate this page